Skip to content

Як зупинити незнайомців за вами в Twitter

22 de Червень de 2021

Twitter – це популярна платформа соціальних мереж та мікроблогів, яка дозволяє ділитися своїми думками, стежити за своїми інтересами, надсилати повідомлення тощо. Вам може сподобатися спілкування з найрізноманітнішими людьми, або ви можете віддати перевагу ділитися своїми думками лише з людьми, яких знаєте. Якщо у вас є загальнодоступний акаунт у Twitter, деякі з ваших послідовників можуть бути зовсім незнайомими. Ось погляд на те, чому незнайомі люди можуть стежити за вами у Twitter, як позбутися незнайомих вам послідовників та як взагалі зупинити незнайомців за вами. Ваші послідовники у Twitter – це люди, які отримують ваші твіти. Якщо хтось підписується на вас, він з’явиться у списку ваших підписників, вони побачать ваші твіти на своїй хронології, коли ввійдуть у Twitter, і ви можете розпочати приватна розмова з ними.

Чому за вами стежать незнайомці?

Є багато причин, за якими хтось, кого ви не знаєте, слідкує за вами у Twitter. Вони можуть захоплюватися вашою дотепністю, точкою зору та гумором і зв’язуватися з вами, або вони можуть переплутати вас з кимось іншим. Іноді випадкова людина може піти за вами, щоб отримати відповідь у відповідь. Це звична практика для людей, які хочуть створити своїх послідовників. Більша кількість послідовників означає більшу видимість, незалежно від того, чи просто вам потрібна увага, чи справді є що рекламувати. Але не у всіх випадкових людей є нешкідливі причини стежити за вами у Twitter. Хакери та інтернет-злочинці можуть відправляти зловмисних ботів Twitter, щоб стежити за вами. Зловмисні боти поширюють посилання на шкідливе програмне забезпечення. Ці посилання часто маскуються як скорочені, щоб небезпечне посилання було закрите від очей. Перш ніж натиснути випадкове коротке посилання в Twitter, скористайтеся службою розширення посилань, щоб перевірити його, щоб ви могли вирішити, чи є його пункт призначення десь ви дійсно хочете поїхати. Випадковими послідовниками можуть бути також спамери, які використовують усі можливі шляхи, включаючи канали Twitter, для поширення своїх повідомлень. Спамери стежать за величезною кількістю акаунтів, сподіваючись на подальші дії, збільшуючи свою аудиторію. Після того, як ви повідомляєте твіт як спам, Twitter заблокує користувача не стежити за вами або відповідати вам, але не призупиняє автоматичний рахунок. Повідомляти Twitter про спамерів легко. Виберіть Послідовники на домашній сторінці Twitter, а потім натисніть кнопку ліворуч від Слідуйте і виберіть Звіт.

Заборонити незнайомцям не стежити за вами у Twitter

Коли ви підписуєтесь на Twitter, ваші твіти за замовчуванням є загальнодоступними, а це означає, що кожен може слідувати за вами, переглядати ваші твіти та взаємодіяти з вами. Щоб не дати незнайомим людям стежити за вами, вам потрібно встановити приватний обліковий запис у Twitter. Якщо встановити як приватний, ви отримаєте запит, коли нові люди хочуть підписатися на вас, а потім ви можете схвалити або відхилити запит. Ось як налаштувати свій обліковий запис у Twitter як приватний, а не як загальнодоступний:

  1. Відкрийте Twitter і виберіть Налаштування (шестерня) значок.

  2. Виберіть Конфіденційність та безпека.

  3. Включити Захистіть свої твіти.

  4. Виберіть Готово.

  5. Ваші твіти відображатимуться лише людям, які стежать за вами, і якщо хтось хоче слідувати за вами, ви повинні їх схвалити. Щоб схвалити або відхилити запити підписників, перейдіть у свій профіль Twitter. Виберіть Підписники> Очікує на запит підписників для перегляду людей, які просили наслідувати вас. Виберіть Прийняти або Занепад.

Заблокуйте Twitter Follower

Якщо незнайомець (або хтось із ваших знайомих) підписується на вас у Twitter, і ви хочете заблокувати їх:

  1. Виберіть стрілка вниз значок, розташований у верхній частині твіту з облікового запису, який ви хочете заблокувати.

  2. Виберіть Блок.

    заблокований акаунт у Twitter

  3. Виберіть Знову заблокуйте для підтвердження. Тепер заблокований обліковий запис не може стежити за вами або переглядати ваші твіти.

Скористайтеся такою службою, як StatusPeople Fake Follower Check, щоб побачити, який відсоток ваших фоловерів є фальшивими, реальними чи неактивними.