Saltar al contenido

Як зупинити пошту iOS від використання стільникових даних

6 de febrero de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Йти до Налаштування > Стільниковий. Поруч з Поштапереведіть перемикач у положення Вимкнено положення (сірий).
 • Щоб зупинити оновлення Пошти, коли програма не використовується, перейдіть до Налаштування > Пошта > Облікові записи > Принести Нові дані > [account] > Інструкція.

Додаток iOS Mail часто перевіряє наявність нових електронних листів через Wi-Fi та стільникове з’єднання. Оскільки для частого опитування поштової скриньки використовується ваш щомісячний стільниковий обсяг даних, iOS містить опцію використовувати лише Wi-Fi під час перевірки нових повідомлень. Використовуючи iOS 11 або новішої версії, дізнайтеся, як заборонити iOS Mail використовувати мобільні дані, а також як заборонити Mail перевіряти наявність оновлень у фоновому режимі.

Як зупинити пошту iOS від використання стільникових даних

Щоб вимкнути використання мобільних даних для iOS Mail, відкрийте Налаштування на вашому iPhone або iPad і виберіть Стільниковий. Потім прокрутіть вниз і торкніться перемикача поруч Пошта поки він не буде в Вимкнено положення.

Коли мобільні дані вимкнено для програми «Пошта», ви все ще можете читати пошту, яка вже є на телефоні, і створювати повідомлення для доставки, щойно під’єднаєтеся до мережі Wi-Fi. Щоб тимчасово призупинити iOS Mail — і всі інші програми — від використання стільникових даних, переведіть iPhone у режим польоту.

Заборонити iOS Mail перевіряти пошту у фоновому режимі

Щоб пошта не перевіряла нові електронні листи у фоновому режимі, вимкніть push-електронну пошту для всіх облікових записів. Ви можете вимкнути автоматичні перевірки за розкладом у налаштуваннях облікового запису електронної пошти iPhone. Вимкнення надсилання в обліковому записі електронної пошти також вимикає надсилання подій календаря та змін контактів, пов’язаних з обліковим записом електронної пошти. Виконайте такі кроки, щоб налаштувати iOS Mail, щоб уникнути перевірки нових повідомлень у фоновому режимі або автоматично отримувати повідомлення через push-електронну пошту від сервера, щойно вони надходять:

 1. Відкрийте Налаштування додаток

 2. Йти до Пошта > Облікові записи > Отримати нові дані. (У старих версіях iOS перейдіть до Паролі та облікові записи > Отримати нові дані.)

  iOS Mail отримує нові дані

 3. Виберіть обліковий запис, який потрібно змінити.

 4. Виберіть Інструкція. Цей параметр робить так, що Mail отримує або оновлює лише тоді, коли програма використовується.

 5. Виберіть Принести якщо ви хочете, щоб програма Mail продовжувала перевіряти наявність нової пошти у фоновому режимі.

  iOS Mail отримує нові дані

Змініть частоту опитування пошти iOS

Ще один спосіб зберегти дані — налаштувати програму iOS Mail на автоматичну перевірку пошти. Потім використовуйте програму лише тоді, коли вона вам потрібна та коли вона підключена до тарифного плану стільникового зв’язку або Wi-Fi.

Інші налаштування, які впливають на використання даних електронної пошти

Коли встановлено Поштовх, iOS постійно перевіряє сервер на наявність нової інформації, а потім доставляє цю інформацію на пристрій iOS майже в реальному часі. Оскільки Push змушує програму Mail оновлюватися якомога частіше, це невдалий вибір, якщо ви стурбовані використанням даних. Коли встановлено ПринестиiOS має параметри перевірки сервера електронної пошти п’ятьма способами:

 • Автоматично: iPhone отримує нові повідомлення електронної пошти у фоновому режимі під час підключення до Wi-Fi.
 • Вручну: електронна пошта оновлюється лише тоді, коли ви відкриваєте програму «Пошта».
 • щогодини
 • Кожні 30 хв
 • Кожні 15 хвилин

Кожен із цих параметрів так чи інакше обмежує доступ програми Mail до сервера електронної пошти. Виберіть варіант, який вам найкраще підходить.