Saltar al contenido

Як зупинити Alexa від прослуховування

28 de octubre de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Натисніть кнопка мікрофона на вашому пристрої Echo, щоб негайно припинити прослуховування Alexa.
 • Коли кнопка чи індикатор горить червоним, це означає, що Alexa більше не слухає.
 • Зупиніть надсилання записів на Amazon: Налаштування у додатку Alexa > Конфіденційність Alexa > Керуйте своїми даними Alexa > Не зберігати записи.

У цій статті пояснюється, як заборонити Amazon Alexa слухати вас через ваші пристрої Echo, включно з інструкціями щодо тимчасового вимкнення мікрофона та як заборонити Alexa надсилати записи працівникам Amazon для аналізу.

Alexa завжди слухає?

Ехо-пристрої постійно відстежують вхідні дані з мікрофона на наявність слова пробудження. Це означає, що Alexa фактично завжди прослуховує все, що знаходиться в радіусі дії масиву мікрофонів Echo. Хоча це викликає деякі проблеми щодо конфіденційності даних Alexa, необхідно виправити основні функції цих пристроїв. Якби він не завжди слухав, він не міг би почути своє слово пробудження та відповісти на ваші команди. Якщо ви не хочете, щоб Alexa слухала весь час, ви можете вимкнути мікрофон на своєму пристрої Echo. Проблема з цією опцією полягає в тому, що вона не дозволяє використовувати пристрій Echo. Якщо ви хочете ним скористатися, вам потрібно ще раз фізично торкнутися кнопки мікрофона, вимовити слово пробудження пристрою та команду чи запитання, які ви хочете виконати, а потім знову натиснути кнопку вимкнення звуку.

Alexa записує розмови?

Alexa регулярно записує ваші команди та завантажує аудіофайли на Amazon для аналізу, вдосконалення та інших цілей. Технічно це має робитися лише за допомогою команд і запитань, які слідують за словом пробудження. Тим не менш, будь-хто, хто користувався пристроєм Echo протягом будь-якого часу, знає, що Alexa має тенденцію неправильно інтерпретувати випадкові фрагменти непов’язаних розмов як своє пробуджувальне слово. Хоча Alexa постійно слухає, вона не записує постійно та не записує розмови. Однак він точно може записувати розмови випадково, якщо думає, що чує своє слово пробудження. За замовчуванням ці фрагменти завантажуються на сервери Amazon разом із фактичними командами та запитаннями.

Як зупинити Alexa від прослуховування

Найшвидший спосіб припинити прослуховування Alexa – вимкнути мікрофон. Вам потрібно зробити це вручну на кожному пристрої Echo, якому ви хочете запобігти прослуховування, і ви можете змінити це лише вручну. Немає голосової команди для вимкнення мікрофона Echo. Ось як заборонити Alexa слухати:

 1. Знайдіть кнопка мікрофона на вашому пристрої Alexa.

  Кнопка матиме вигляд мікрофона з рискою або кола з рискою.

 2. Натисніть кнопка мікрофона.

  Натискання кнопки вимкнення звуку на Echo.

 3. Перевірте, чи лунає короткий звуковий сигнал, і світловий індикатор перемикається червоний.

  Червона кнопка вимкнення звуку на Echo.

 4. Поки горить індикатор суцільний червонийце означає, що мікрофон вимкнено, і Alexa не слухає.

  Echo 4-го покоління з червоним індикатором.

  Більшість пристроїв Echo мають круглий індикатор у верхній або нижній частині. Натомість пристрої Echo, які мають екран, відображатимуть червону лінію внизу екрана.

 5. Якщо ви хочете використовувати Alexa, натисніть кнопку мікрофона, щоб вона більше не була червоною, скажіть слово для пробудження та команду чи запитання, а потім знову натисніть кнопку мікрофона.

  Натискання кнопки вимкнення звуку на Echo, щоб воно слухало.

Як зупинити Alexa від завантаження розмов

Припустімо, що ви хочете використовувати свою Alexa, не натискаючи весь час кнопку мікрофона, але вам не подобається, коли люди слухають ваші команди, запитання та розмови. У такому випадку ви можете вимкнути функцію завантаження з програми Alexa. Ваша Alexa не має обчислювальних можливостей, щоб самостійно розуміти запитання та команди та відповідати на них. Він записує та завантажує кожне запитання чи команду, яку ви ставите, на сервери Amazon для обробки. Немає способу запобігти цьому. Виконуючи наведені нижче кроки, ви дасте вказівку Amazon видаляти ваші записи одразу після обробки та ніколи не надавати їх працівникам для аналізу.

 1. Відкрийте програму Alexa та торкніться більше.

 2. Торкніться Налаштування.

 3. Торкніться Конфіденційність Alexa.

  Дії, які потрібно виконати, щоб отримати доступ до налаштувань конфіденційності Alexa, за допомогою "більше," "налаштування," і "Конфіденційність Alexa" виділено в додатку Alexa

 4. Торкніться Керуйте своїми даними Alexa.

 5. Торкніться Виберіть, як довго зберігати записи.

 6. Виберіть Не зберігати записи і торкніться Підтвердити.

  Налаштування програми Alexa з "Керуйте своїми даними Alexa," "Виберіть, як довго зберігати записи," і "Не зберігати записи" виділено

 7. Прокрутіть униз до Допоможіть покращити Alexa і перемкніть Використання записів голосу переключіть у вимкнене положення.

 8. Торкніться ВИМКНУТИ.

 9. Якщо ви використовуєте Alexa для надсилання повідомлень, перемкніть перемикач або перемикачі в Використовуйте повідомлення для покращення транскрипції також розділ.

  Додаток Alexa з вимкненими голосовими налаштуваннями та виділеним пунктом «Вимкнути».

FAQ

 • Як мені заборонити Alexa говорити «playing from» під час підключення до пристрою?

  На жаль, цю функцію неможливо вимкнути, хоча багато користувачів висловлюють роздратування з цього приводу. Існують інструменти сторонніх розробників, які стверджують, що вирішують проблему на пристроях Windows, але завжди будьте обережні, завантажуючи програмне забезпечення.

 • Як змусити Alexa перестати слухати моїх дітей?

  Ви не можете змусити Alexa повністю ігнорувати ваших дітей, але ви можете налаштувати батьківський контроль, щоб ваші діти не робили неавторизованих покупок. У програмі Alexa торкніться більше (три рядки) > Налаштування > Налаштування аккаунта > Голосові покупки > увімкнути Підтвердження покупки. Потім виберіть Купівля навичок дітей > увімкніть Покупки потребують схвалення перемикач.