Saltar al contenido

Як зіставити мережевий диск

16 de julio de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Йти до Провідник файлів -> Цей ПК -> Комп’ютер -> Карта мережевого диска. Виберіть диск, введіть шлях UNC, натисніть Готово.
 • Облікові записи, які не мають необхідних дозволів, не зможуть створити підключення, тому переконайтеся, що ця інформація готова.

У цій статті пояснюється, як зіставити мережевий диск у Windows 10. Якщо ви хочете зробити це в Windows 7 або 8, інструкції дещо відрізняються.

Як зіставити мережевий диск у Windows 10

Зіставлений диск дозволяє користувачам скористатися перевагами сховища на інших пристроях у мережі. Замість того, щоб завантажувати або копіювати ті самі дані на всі свої пристрої, ви можете зберегти ці дані в одній папці, а потім поділитися цією папкою та зробити доступною для інших пристроїв. Після того, як ви поділитеся місцем розташування цих даних за допомогою шляху UNC, ви зможете зв’язати мережевий диск з усіма вашими пристроями за допомогою кількох простих кроків.

 1. Запустіть Провідник файлів.

 2. Виберіть Цей ПК.

  Цей ПК вибрано в Windows

 3. У вікнах, що відкриються, виберіть Комп’ютер > Карта мережевого диска.

  Вибрано варіант відображення мережевого диска

 4. Виберіть букву диска для мережевого диска, який ви хочете зіставити, введіть шлях UNC в Папка текстове поле, а потім виберіть Готово.

  Складіть карту дисковода мережевого диска та полів папок

  Шлях UNC – це розташування спільних папок, до яких потрібно підключитися. Наприклад: » testserver share test» повідомляє комп’ютеру, що це спільна папка, до якої ви хочете підключитися на мережевому диску, який ви вказали у спадному меню «Лист диска».

 5. Якщо вам буде запропоновано ввести облікові дані, введіть облікові дані для облікового запису, який має необхідні дозволи для доступу до файлу / папки, і виберіть гаразд.

  Поля облікових даних

  Облікові записи, які не мають цих дозволів, не зможуть створити підключення до мережевого диска.