Saltar al contenido

Як керувати програмами на головному екрані iPhone

12 de junio de 2021

Керування програмами на головному екрані iPhone – це ефективний спосіб налаштувати ваш iPhone. Це особливо корисно, оскільки дозволяє упорядковувати програми таким чином, щоб це мало для вас сенс. Якщо ви віддаєте перевагу класифікувати свої програми за функціями, продуктивністю чи кольором, ви можете це зробити. Екран мультитачу iPhone дозволяє легко переміщувати або видаляти програми, створювати та видаляти папки та створювати нові сторінки головного екрану. Інформація в цій статті стосується iPhone з iOS 6 до iOS 12.

Змістовий покажчик

Як переставити програми на сторінках головного екрану iPhone

Має сенс змінити розташування програм на вашому iPhone. Можливо, вам потрібні програми, які ви часто використовуєте на головному екрані. Навпаки, програма, якою ви користуєтеся лише зрідка, може бути схована в папці на іншій сторінці. Щоб перемістити програми, виконайте такі дії:

 1. Натисніть і утримуйте програму, яку потрібно перемістити. Коли програми хитаються, вказуючи, що вони перебувають у режимі редагування, програма готова до переміщення. Якщо у вас iPhone із сенсорним екраном 3D, не натискайте на нього сильно, оскільки це викликає меню 3D Touch. Замість цього скористайтеся легким натисканням і утримуйте.

 2. Перетягніть додаток у нове місце, де ви хочете його зайняти.

 3. Коли програма знаходиться там, де ви її хочете, підніміть палець від екрана.

 4. Натисніть кнопку «Домашня сторінка», щоб програми не хиталися та зберегли нову композицію. На телефонах iPhone без кнопки головного торкніться Готово у верхній частині екрана, щоб зупинити хитання та вийти з режиму редагування.

Якщо у вас iOS iOS 14 та новіших версій, у вас є інший спосіб підтримувати домашній екран охайним: бібліотека додатків iPhone. Ця функція дозволяє зберігати найпопулярніші програми на головному екрані, а все інше переміщувати до розділу, до якого ви ходите лише іноді. Дізнайтеся все про це в розділі «Як користуватися бібліотекою програм iPhone».

Як видалити програми на iPhone

Щоб позбутися програми:

 1. Торкніться та утримуйте програму, доки всі програми не будуть хитатися. Будь-яку програму з X у кутку можна видалити.

 2. Торкніться значка X у програмах, які потрібно видалити.

 3. Торкніться Видалити у спливаючому вікні підтвердження. Для програм, які зберігають дані в iCloud, вас запитають, чи хочете ви їх також видалити.

  Видалення програми з головного екрана на iPhone

 4. Зробіть свій вибір, і додаток буде видалено. Торкніться Готово (або Додому ()), щоб зупинити програми від хитання.

Існує один сценарій, коли ваші програми можуть здаватися видаленими, але все ще перебувають на вашому iPhone. Дізнайтеся, як повернути відсутні програми на вашому iPhone.

Як створити та видалити папки на iPhone

Зберігання програм у папках – чудовий спосіб керувати програмами. Є сенс розміщувати подібні програми там же. Щоб створити папку на iPhone:

 1. Торкніться й утримуйте одну з програм, яку потрібно розмістити в папці.

 2. Перенесіть програму, яку ви тримаєте, на другу програму, призначену для папки (кожна папка потребує принаймні дві програми). Здається, перша програма об’єднується з другою програмою.

 3. Коли ви відводите палець від екрану, створюється папка.

 4. Текстовий рядок над новою папкою містить ім’я, призначене iPhone. Щоб змінити ім’я, торкніться поля імені та введіть нове ім’я.

  Переміщення програми в папку на iPhone

 5. Перетягніть будь-які інші програми, які ви хочете включити, до папки.

 6. Закінчивши, торкніться кнопки Головна (або Готово), щоб зберегти зміни.

Видалити папки

Видалити папки просто. Перетягніть усі програми з папки на головний екран, щоб видалити папку.

Як створити сторінки домашнього екрану на iPhone

Ви також можете впорядковувати свої програми, розміщуючи їх на різних сторінках головного екрану. Сторінки – це кілька екранів програм, які створюються, коли у вас забагато програм, щоб вмістити їх на одному екрані. Щоб створити нову сторінку:

 1. Натисніть і утримуйте програму або папку, яку потрібно перенести на нову сторінку.

 2. Поки програми рухаються, перетягніть програму або папку до правого краю екрана iPhone.

 3. Тримайте програму там, доки вона не перейде на нову сторінку.

 4. Коли ви знаходитесь на сторінці, де ви хочете залишити програму або папку, зніміть палець з екрана.

 5. Клацніть на Додому кнопку (або Готово), щоб зберегти зміни.

Існує обмеження кількості папок та програм, які ви можете мати на своєму iPhone. Точна кількість залежить від моделі iPhone.

Видалити сторінки на iPhone

Видалення сторінок схоже на видалення папок. Щоб перетягнути програму або папку зі сторінки, перетягніть її на лівий край екрана на попередню сторінку або на правий край, якщо після тієї, яку ви видаляєте, є додаткові сторінки. Коли сторінка порожня, і ви натискаєте Додому або Готово , сторінка видаляється.

Про док

Док-станція – це нижня панель на iPhone. Він відображається на кожному головному екрані та має місце для чотирьох програм або папок. Це видно на всіх сторінках головного екрану вашого iPhone, тому має сенс припаркувати тут свої улюблені програми. Вони хитаються і рухаються так само, як і будь-яка програма на екрані. Якщо у вас є чотири програми на док-станції, перемістіть одну, перш ніж додавати іншу.