Skip to content

Як керувати сповіщеннями YouTube

2 de Жовтень de 2022

Платформа для обміну відео YouTube дозволяє легко стежити за вашими улюбленими відео та каналами, надсилаючи сповіщення, коли з’являється новий вміст або доступні оновлення. YouTube надсилає сповіщення про канали, на які ви підписалися, а також про канали, які можуть вас зацікавити. Якщо ви отримуєте сповіщення, легко керувати кількістю і типами сповіщень, які вам надсилає YouTube, і встановити свої параметри. Ми включили інструкції щодо керування сповіщеннями від YouTube на робочому столі, а також у програмах YouTube для iOS і Android.

Керуйте загальними сповіщеннями на робочому столі YouTube

Виберіть, про що вас сповіщатиме YouTube, установивши деякі загальні характеристики. Отримуйте доступ до всіх своїх поточних сповіщень у будь-який час, вибравши дзвіночок на своїй сторінці YouTube поруч із зображенням профілю.

 1. Відкрийте YouTube на робочому столі та ввійдіть у свій обліковий запис.

 2. У верхній частині екрана виберіть свій зображення профілю.

 3. Виберіть Налаштування.

 4. Виберіть Сповіщення.

  Налаштування сповіщень YouTube

 5. The Загальні повідомлення Область дозволяє вам налаштувати параметри щодо сповіщень, які ви отримуєте на свій мобільний пристрій або робочий стіл. Увімкніть або вимкніть сповіщення про підписки, рекомендовані відео, дії на вашому каналі, дії з вашими коментарями, відповіді на коментарі, згадки чи дії на інших каналах.

  Параметри сповіщень YouTube

 6. The Сповіщення електронною поштою область, де ви надаєте свій дозвіл на отримання електронних листів про всю активність YouTube, яку ви запитували. Увімкніть цю функцію, якщо хочете отримувати ці електронні листи, або вимкніть, якщо не хочете.

 7. Увімкніть або вимкніть, якщо хочете отримувати сповіщення про підписки, оновлення продукту або оновлення свого каналу.

  Сторінка дозволів електронної пошти YouTube

Керування сповіщеннями каналу

Коли ви підписуєтеся на канал, ви автоматично отримуватимете всі сповіщення про діяльність цього каналу. Легко вимкнути ці параметри або змінити свої параметри.

 1. Перейдіть на сторінку каналу. Якщо ви ще не підписані на сторінку, виберіть Підпишіться. Підписавшись на канал, ви автоматично отримуватимете персоналізовані сповіщення.

 2. Натисніть на Дзвінок сповіщення для перемикання між Усі сповіщення, Персоналізовані сповіщення і Жодного.

  Персоналізація сповіщень з каналу YouTube

  Персоналізовані сповіщення відрізнятимуться залежно від користувача. YouTube використовує різні сигнали, щоб вирішити, коли надсилати вам сповіщення. Це включає вашу історію переглядів, частоту перегляду певних каналів, популярність деяких відео та частоту відкриття сповіщень.

Керуйте сповіщеннями YouTube у програмі

Сповіщеннями також можна керувати через програму YouTube для iOS або Android на смартфоні.

 1. Відкрийте додаток YouTube.

 2. Торкніться свого зображення профілю (у верхній частині екрана).

 3. Торкніться Налаштування.

 4. Торкніться Сповіщення. Увімкніть усе, про що ви хочете отримувати сповіщення, і вимкніть те, що ви не хочете бачити.

  Параметри сповіщень YouTube у програмі

Керуйте сповіщеннями каналу в програмі YouTube

Легко керуйте сповіщеннями для каналів, на які ви підписані, у програмі iOS або Android.

 1. Торкніться Підписки (внизу екрана).

 2. У верхній частині сторінки торкніться все.

 3. Торкніться Керувати.

 4. Торкніться Дзвінок сповіщення біля кожного каналу, щоб увімкнути або вимкнути сповіщення. Ви не отримуватимете сповіщень, якщо аудиторію каналу призначено для дітей, тому не потрібно змінювати налаштування сповіщень.