Saltar al contenido

Як клонувати телефон, ніколи не торкаючись його

19 de julio de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Встановіть Dr.Fone на ПК або Mac і підключіть телефон, який потрібно скопіювати, а потім підключіть інший телефон для передачі скопійованих даних.
 • Лише для Android: встановіть CLONEit на обох мобільних пристроях, щоб передати всі дані з одного телефону на інший через Wi-Fi.
 • Для роботи пристрою, на який ви копіюєте дані телефону, може знадобитися власна SIM-карта.

У цій статті пояснюється, як клонувати телефон. Інструкції стосуються пристроїв iOS та Android.

Як клонувати телефон

Як правило, клонування телефону здійснюється шляхом завантаження програмного забезпечення, такого як CLONEit або Dr.Fone. Ці програми, як правило, призначені для повного перенесення телефону на новий пристрій, а не лише ідентифікаторів.

Використання доктора Фоне

Dr.Fone пропонує інструменти, які дозволяють повністю скопіювати телефон на інший пристрій або повністю стерти дані з телефону. Що нам подобається

 • Гнучке резервне копіювання та відновлення.
 • Сильні можливості стирання даних та резервного копіювання.
 • Швидка передача даних між телефонами.

Що нам не подобається

 • Більш ефективний на Android, ніж iOS.
 • Потрібен ПК або Mac для доступу до повного набору функцій.

Використання Cloneit

CLONEit ще більше спрощує процес; все, що вам потрібно для клонування з одного телефону на інший, – це програмне забезпечення на обох телефонах та з’єднання Wi-Fi для спільного використання двох телефонів. Просто налаштуйте один телефон на передачу даних, а другий – на отримання, і все готово. Після завершення процесу відкрийте новий пристрій і перевірте, чи все передано належним чином. Якщо виявите, що дані пошкоджені, замініть їх засобами резервного копіювання та насолоджуйтесь новим телефоном. Що нам подобається

 • Проста двоступенева «пакетна копія» пристрою.
 • Працює без ПК як «міст».

Що нам не подобається

 • Лише для Android.
 • Для роботи обох пристроїв потрібен CloneIt.
 • Потрібно багато дозволів на роботу, що може дати більшу безпеку людям, які роблять паузу.

Споживче програмне забезпечення навряд чи скопіює ідентифікатори вашого телефону з юридичних причин. Будьте вкрай підозрілими до будь-якого додатка, який стверджує, що може це зробити, оскільки це може бути «троянський кінь», щоб змусити вас встановити шкідливе програмне забезпечення на свій телефон чи чуже.

Що таке клонування телефону?

Клонування телефону – це копіювання даних та ідентичності одного стільникового телефону на інший. Клонування може бути або резервною копією всього телефону, або може бути просто ключовими ідентифікаторами вашого телефону. У перші дні мобільних телефонів, коли вони були не більше ніж радіо, перехоплення сигналу часто робило клонування простою перспективою. Все, що потрібно було зробити хакеру, – це налаштувати свій телефон на радіостанцію і прослухати ідентифікатор. На сучасних телефонах це складніше, частково тому, що зараз телефони використовують SIM-карти, які завантажуються секретним кодом. Це робить клонування ідентифікаторів телефону, особливо без підключення до нього, набагато складнішим, але неможливим.

Дон Арнольд / Getty Images

Навіщо клонувати телефон?

Копіювання ідентифікаційних даних телефону, як правило, є незаконним у всьому світі, але, незважаючи на технічні та юридичні проблеми, люди, як правило, роблять це з цілої низки причин, причому найпоширенішою є збереження функцій телефону або надання комусь телефону у своєму домогосподарстві, не платячи за другу лінію. Ніколи не клонуйте чужий телефон, будь то його ідентифікатори або дані. Перше є незаконним, на чому наполягають люди, які заявляють, що є приватними детективами в Інтернеті, а друге може суперечити закону, залежно від того, як ви отримуєте доступ до телефону. Деякі також вважають, що це робить їх телефон непростежуваним, але це міська легенда. Кожен пристрій має унікальний радіовідбиток, і за характером його функціонування його можна легко відстежити. Ці закони не застосовуються, слід зазначити, до програмного забезпечення вашого телефону або будь-яких даних, які ви розміщуєте на своєму телефоні, таких як зроблені вами фотографії, оскільки дублювання цих даних не дозволить іншому телефону слухати ваші дзвінки або ділитися вашими номер. Копіювання та передача цих даних може не сприймати ваш оператор зв’язку або виробник телефону, а також може порушувати умови надання послуг або ліцензійні угоди з кінцевими користувачами (EULA), але загалом це дозволено, якщо це не важко для цих організацій. відслідковувати. Клонування ідентифікаторів телефону, навіть якщо ви робите це для себе, може призвести до втрати договору з оператором та призвести до відключення телефону. У деяких випадках ваш оператор може навіть заборонити вам послугу.

Перш ніж клонувати телефон

Створіть резервну копію свого пристрою за допомогою вбудованих в Android інструментів для резервного копіювання телефону, таких як резервне копіювання системи Android або iCloud. Ви також повинні створити резервну копію певних даних, які вас турбують, таких як сімейні фотографії, в окремій службі, щоб переконатися, що нічого важливого не втрачено. Якщо все, що ви хочете зробити, це зберегти повну версію даних на своєму телефоні, ви можете використовувати їх для завантаження даних на новий пристрій. Можливо, вам доведеться попросити нову SIM-карту у свого оператора. Зверніться до їх служби обслуговування клієнтів, щоб обговорити їх політику. Щоб клонувати телефон, потрібно:

 • Ваш поточний пристрій
 • Пристрій, на який ви хочете клонувати телефон
 • ПК або Mac

Виділіть для цього велику кількість часу і переконайтеся, що ви нікому не будете потрібні по телефону. Подумайте про наявність робочого столу та номера VoIP для здійснення телефонних дзвінків, отримання повідомлень під час очікування.

Питання що часто задаються

 • Чи можете ви клонувати телефон, не знаючи когось? Так. Клонування телефону, залежно від програмного забезпечення, яке ви використовуєте, не вимагає, щоб ви навіть тримали пристрій, який клонуєте. Це можна зробити бездротово та без попередження. Однак клонування пристрою, яким ви не володієте, є незаконним.
 • Отже, клонування телефону є незаконним чи ні? Що стосується програмного забезпечення, яке можна використовувати для клонування телефону, ні, там немає нічого незаконного. Однак у більшості місць клонування унікальних ідентифікаторів, характерних для вашого телефону, може бути незаконним, саме тому більшість програмного забезпечення не пропонує цих функцій.
 • Чи можу я виявити, чи мій телефон клоновано? Можуть бути такі подарунки, як несподівані тексти або раптовий вихід з телефону, але не часто. Зв’язатися зі своїм оператором стільникового зв’язку буде набагато простіше, оскільки він, як правило, зможе перевірити, чи ваш пристрій клоновано.
 • Клонування телефону безкоштовне? Сам процес клонування, ймовірно, нічого не коштуватиме, але, з іншого боку, програмне забезпечення для клонування рідко є безкоштовним. Деякі треті сторони продаватимуть послуги клонування за окрему плату, але зазвичай безпечніше це робити самостійно за допомогою добре перевіреного програмного забезпечення
 • Чи можете ви клонувати телефон без SIM-картки? Деякі програми покладаються на аутентифікацію на основі SIM-карт, щоб клонувати пристрій, тоді як інше програмне забезпечення спеціально розроблене для клонування телефонів без SIM-карт, тому ваш пробіг може відрізнятися.