Skip to content

Як конвертувати AAC в MP3 за допомогою iTunes

10 de Липень de 2021

Що знати

 • Запустіть iTunes і перейдіть до Редагувати > Преференції (Виграти 10) або iTunes > Преференції (Mac)> Вкладка Загальні > Параметри імпорту.
 • Вибирайте MP3-кодер у меню Імпорт за допомогою. У розділі Налаштування виберіть будь-який Вища якість або На замовлення (256 кбіт / с).
 • Виберіть пісні, які потрібно конвертувати, а потім перейдіть до Файл > Перетворити > Створити MP3-версію.

У цій статті пояснюється, як конвертувати пісні з цифрового аудіоформату Apple AAC у MP3. Конвертувати можна лише пісні без DRM. Якщо пісня використовує захист керування цифровими правами, її неможливо конвертувати, оскільки перетворення може видалити DRM.

Змініть налаштування iTunes, щоб створити MP3

Першим кроком є ​​переконатися, що функція перетворення файлів iTunes налаштована для створення файлів MP3. Він може створювати багато видів файлів, включаючи AAC, MP3 та Apple Lossless. Щоб увімкнути iTunes для створення файлів MP3:

 1. Запустіть iTunes.

 2. На ПК з ОС Windows перейдіть до Редагувати > Преференції. На Mac, йти до iTunes > Преференції.

  tebapit
 3. На Загальні вкладку, виберіть Параметри імпорту.

  Кнопка

  tebapit
 4. Виберіть Імпортувати за допомогою випадаючу стрілку і виберіть MP3-кодер.

  Кодер MP3 у налаштуваннях імпорту iTunes

  tebapit
 5. Виберіть Налаштування стрілку спадного меню та виберіть параметр якості. Виберіть або Вища якість 192 кбіт / с або виберіть На замовлення і виберіть 256 кбіт / с. Не використовуйте нічого, нижчого за поточний бітрейт файлу AAC, який перетворюється. Якщо ви цього не знаєте, знайдіть його в тегах ID3 пісні.

 6. Виберіть гаразд.

Як конвертувати AAC в MP3 за допомогою iTunes

Щоб перетворити музичний файл AAC у формат MP3 у програмі iTunes:

 1. Виберіть пісні, які потрібно конвертувати в MP3. Щоб вибрати кілька файлів, натисніть Ctrl на Windows або Команда на Mac і клацніть кожен файл.

 2. Перейти Файл меню.

 3. Виберіть Перетворити.

 4. Виберіть Створити MP3-версію.

  Створіть пункт меню Версія MP3 у програмі iTunes

  tebapit
  ITunes повідомляє вас, якщо жодна з вибраних вами пісень не може бути перетворена через обмеження DRM. Скасуйте вибір цих пісень, щоб продовжити.

 5. Зачекайте, поки файли будуть перетворені.

 6. Після завершення перетворення з AAC на MP3 бібліотека iTunes містить копію пісні у кожному форматі. Щоб дізнатись, чи файл має формат AAC або MP3, виберіть файл і натисніть Ctrl+Я на Windows або Команда+Я на Mac для відображення вікна інформації про пісню. Потім перейдіть до Файл та подивіться на Добрий поле.

 7. Якщо ви не хочете файли ACC, видаліть файли пісні з iTunes.

Як отримати найкращу якість звуку для конвертованих файлів

Перетворення пісні з AAC на MP3 (або навпаки) може призвести до втрати якості звуку для перетвореного файлу. Це тому, що обидва формати дозволяють зменшити розмір файлу за допомогою технологій стиснення, які знижують якість звуку на високих і низьких частотах. Більшість людей не помічають цього стиснення. Це означає, що файли AAC та MP3 вже стиснуті. Перетворення пісні на новий формат додатково стискає її. Ви можете не помітити цієї різниці в якості звуку, але якщо у вас чудові вуха чи чудове аудіообладнання, ви можете. Забезпечте найкращу якість звуку для файлів, перетворивши їх на якісний оригінал, а не на стислий файл. Наприклад, копіювати пісню з компакт-диска в MP3 краще, ніж копіювати її в AAC, а потім конвертувати в MP3. Якщо у вас немає компакт-диска, знайдіть версію оригінальної пісні без конвертів для конвертації.