Saltar al contenido

Як користуватися батьківським контролем Verizon Smart Family

24 de julio de 2021

Якщо у вас є обліковий запис Verizon, ви маєте доступ до набору батьківського контролю Verizon за невелику щомісячну плату. Батьківський контроль Verizon дозволяє вам відстежувати місцезнаходження членів вашої родини та краще контролювати, якими програмами та вмістом користуються ваші діти та коли вони їх використовують. Контроль загального доступу до Інтернету вашої дитини є важливим, і мобільний батьківський контроль – це одна з частин цього.

Змістовий покажчик

Як користуватися батьківським контролем Verizon Smart Family

Увімкнути батьківський контроль Verizon у своєму обліковому записі так само просто, як підписатися на послугу, а потім налаштувати кожну з функцій, доступних на рівні покупки.

 1. Щоб увімкнути послугу, увійдіть у свій обліковий запис Verizon і відвідайте сторінку Verizon Smart Family. Виберіть Отримайте зараз в заголовку зображення у верхній частині сторінки.

 2. Щоб отримати програму для налаштування та моніторингу послуги, введіть номер телефону в текстове поле, а потім виберіть Подати. Або завантажте додаток Google Smart Family із магазину Google Play або Apple App Store.

 3. У додатку виберіть план, на який ви хочете підписатись, погодьтеся з Угодою про згоду, потім виберіть лінії, якими хочете керувати; назвіть їх, щоб ви знали, до кого з членів сім’ї вони належать.

  Знімки екрана ввімкнення батьківського контролю Verizon

 4. Після підключення ви побачите екран для кожного члена сім’ї. Торкніться першої літери їх імені у верхній частині екрана, щоб побачити їх сторінку. Щоб переглянути активність в Інтернеті та додатках, вам потрібно встановити програму Smart Family Companion із Google Play або Apple Store. Ця програма надає доступ до набагато більш детальної інформації про активність на телефоні вашої дитини.

 5. На кожній сторінці вгорі ви побачите карту, яка показує їх поточне місцезнаходження. Посередині ви побачите активність в Інтернеті та додатках, а також гістограму гучності телефонних дзвінків. Унизу ви побачите параметри керування всіма батьківськими контролями Verizon.

 6. Щоб відстежувати місцезнаходження мобільного телефону вашої дитини та отримувати сповіщення про оновлення місцезнаходження, торкніться Сповіщення про місцезнаходження.

  Знімок екрана батьківського контролю в додатку Verizon

 7. Торкніться Місця та попередження отримувати сповіщення, коли ваша дитина приїжджає або залишає певне місце. Функція Місця та попередження вимагає встановити на телефон вашої дитини додатковий додаток Smart Family.

 8. Торкніться Заплановане попередження щоб автоматично перевірити своє місцезнаходження у визначений час доби, а потім торкніться Додайте сповіщення та використовуйте параметри конфігурації для встановлення деталей попередження.

  Знімок екрана програми батьківського контролю Verizon

 9. На головному екрані натисніть Межі для обмеження часу на екрані, використання даних, покупок, а також текстових повідомлень та дзвінків. Торкніться Часові обмеження встановити графік школи чи сну, щоб ваша дитина не користувалася телефоном, коли не повинна.

 10. Торкніться Цільові дані встановити обмеження використання даних.

  Знімки екрана часових обмежень у додатку verizon

 11. Інші обмеження, які потрібно встановити: Торкніться Ліміт покупок встановити щомісячний ліміт на придбання облікового запису Verizon. Торкніться Обмеження тексту призначити числовий ліміт для загальної кількості текстів, які ваша дитина може надсилати щомісяця. Торкніться Ліміт дзвінків обмежити щомісячні хвилини телефонних дзвінків.

 12. На головному екрані натисніть Контакти контролювати мобільний зв’язок вашої дитини. Торкніться Заблоковані контакти перерахувати номери, з якими ви не хочете, щоб ваша дитина коли-небудь спілкувалася.

 13. Торкніться Довірені контакти щоб встановити номери, які ваша дитина може зателефонувати або надіслати SMS у будь-який час.

 14. Торкніться Найкращі контакти переглянути список телефонних номерів, з якими найчастіше контактують.

  Знімки екрана контактів у батьківській програмі Verizon

Керуйте сімейством та налаштовуйте сповіщення

Ви можете керувати дозволами членів сім’ї та пристосовувати свої сповіщення в області налаштувань. Щоб отримати доступ до налаштувань, торкніться значка передач у верхньому правому куті головного екрана.

 1. Щоб призначити сімейні дозволи номеру телефону, спочатку торкніться Налаштування сім’ї.

 2. Виберіть номер телефону, який потрібно налаштувати. Перегляньте сімейну «роль» номера (дитина / батько), змініть ім’я або торкніться Спільне використання геоданих забезпечити доступ до інформації про місцезнаходження цієї лінії батькам або всім членам сім’ї. Або вимкніть надсилання геоданих.

  Знімок екрана сімейних налаштувань у програмі батьківського контролю Verizon

 3. Щоб налаштувати сповіщення, торкніться Повідомлення у меню «Налаштування», а потім виберіть дитину, для якої потрібно налаштувати сповіщення.

 4. На екрані налаштувань сповіщень увімкніть або вимкніть мобільні сповіщення або сповіщення електронною поштою для будь-якої з наступних дій.

  • Додано новий контакт
  • Зв’яжіть номер із вашого списку спостереження
  • Використовує свій телефон у навчальний час
  • Вночі користується їхнім телефоном
  • Дзвінки 911

  Знімки екрана налаштувань сповіщень у програмі батьківського контролю Verizon

  Ви також можете ввімкнути або вимкнути функцію, за допомогою якої ви будете отримувати щотижневий електронний звіт про всі дії вашої дитини на її телефоні.