Saltar al contenido

Як користуватися веб-браузером Safari на iPhone

29 de julio de 2021

Веб -браузер, який поставляється з кожним iPhone, iPod touch та iPad, називається Safari. Хоча ви можете встановити сторонні веб-переглядачі з App Store, Safari є чудовим варіантом для більшості користувачів. Apple адаптувала версію Safari для iOS з настільної версії, яка поставляється з Mac протягом багатьох років. Однак мобільна версія Safari багато в чому відрізняється. Ці вказівки стосуються пристроїв з iOS 12 або пізнішої версії.

Змістовий покажчик

Як користуватися Safari на пристроях iPhone та iOS

Щоб керувати Safari, ви використовуєте ті ж жести, що і в інших місцях на iPhone. Проведіть пальцем, щоб прокрутити веб -сторінки, і торкніться посилань, щоб відкрити веб -сторінки. Але Safari також має деякі спеціальні функції, які можуть не мати аналогів у інших програмах, які ви використовуєте. Ось деякі хитрощі, які допоможуть вам отримати максимальну віддачу від перегляду Інтернету.

Збільшення та зменшення масштабу в iPhone Safari

Щоб збільшити певний розділ веб -сторінки, наприклад, щоб збільшити текст на сторінці, яку ви читаєте, двічі торкніться тієї частини екрана. Цей жест збільшує цей розділ сторінки. Той самий подвійний дотик знову зменшує масштаб. Щоб мати більший контроль над тим, що ви збільшуєте, скористайтеся функцією мультитач -стискання iPhone:

  • Покладіть вказівний палець разом з великим пальцем і покладіть обидва пальці на ту частину екрана iPhone, яку потрібно збільшити.
  • Потім розтягніть пальці, щоб збільшити сторінку.
  • Щоб зменшити масштаб і зменшити його розміщення, покладіть пальці на протилежних кінцях екрана та потягніть пальцями разом.

Перейти до вершини сторінки

Щоб прокрутити сторінку вниз, проведіть пальцем вниз по екрану. На довгій прокручуваній сторінці швидко поверніться до вершини одним натисканням. Торкніться верхнього центру екрана. Перший дотик відкриває адресний рядок у Safari, а другий відразу переходить у верхню частину веб -сторінки. Другий дотик має бути біля верхньої частини екрана, на годиннику. В іншому випадку Safari відкриє поле адреси для введення адреси пошуку або веб -сайту.

Рухайтеся вперед і назад по своїй історії

Safari відстежує відвідувані вами сайти. Використовуйте кнопки та жести «Назад» і «Вперед» для переміщення по сайтах і сторінках, на яких ви нещодавно були. Є два способи отримати доступ до цієї функції:

  • Кнопки зі стрілками у нижньому лівому куті екрана розташовані кнопки Вперед і Назад.
  • Проведіть пальцем щоб повернутися назад або вперед. Проведіть лівим краєм екрана, щоб повернутися назад, а правим краєм, щоб перейти вперед.

Відкрийте нову вкладку Safari

Відкриття нової вкладки в Safari дозволяє відвідувати інший веб -сайт, не закриваючи той, на якому ви зараз перебуваєте. Ось як використовувати цю функцію. У цих інструкціях використовується Safari з телефоном у портретному режимі. Функції працюють однаково в альбомному режимі, але кнопки можуть бути в різних місцях. Торкніться значка Вкладки у правому нижньому куті екрана. Сторінка, на якій ви знаходитесь, зменшується. Торкніться значка плюс , щоб відкрити нову порожню вкладку.

Ви також можете відкрити посилання на веб -сторінці в новій вкладці. Знайдіть посилання, яке хочете відкрити, у новому вікні. Натисніть і утримуйте посилання на екрані, щоб відкрити меню. Торкніться Відкрити в новій вкладці. Посилання відкриється в новій вкладці. Якщо ваш пристрій підтримує 3D Touch, натисніть і утримуйте, щоб відкрити це меню.

Відкриття веб -сайту в новій вкладці в Safari для iOS

Знайдіть меню дій у Safari

Значок у нижньому центрі Safari, який виглядає як коробка зі стрілкою, називається меню Дія. Натиснувши його, ви побачите функції для закладки сайту, додавання його до вибраного або списку для читання, створення ярлика для нього на головному екрані пристрою, роздрукування сторінки, надання спільного доступу до сторінки тощо.

Меню Дії в Safari для iOS

Використовуйте приватний перегляд у iPhone Safari

Використовуйте режим приватного перегляду, щоб переглядати веб -сайти без Safari, зберігаючи історію веб -переглядача, історію пошуку або інформацію автозаповнення після закриття вкладки. Щоб увімкнути його, торкніться значка Вкладки кнопку щоб відкрити вкладки браузера. Торкніться Приватний у нижньому лівому куті, щоб відкрити розділ приватного перегляду. Тут ви можете натиснути плюс внизу, щоб відкрити вкладку приватного перегляду та почати переглядати веб -сторінки. Щоб вимкнути режим приватного перегляду, торкніться Приватний знову в лівому нижньому кутку вікна.

Відкриття вікна приватного перегляду в Safari для iOS

Шукайте вміст у Safari

Ви переглянули веб -сторінку, наповнену текстом, і хочете знайти конкретне слово чи фразу? Функція пошуку на сторінці Safari може допомогти.