Saltar al contenido

Як користуватися голосовим управлінням на iPhone та iPod Touch

1 de agosto de 2021

Siri – не єдиний спосіб керувати своїм iPhone або iPod touch за допомогою голосу. До Siri існував голосовий контроль, подібний до Siri, але з меншою кількістю функцій. Голосове управління – це відмінна функція спеціальних можливостей, а також хороший варіант для користувачів, які не є прихильниками Siri. Нижче описано, як увімкнути голосове керування, як ним користуватися, і кілька порад, щоб зробити його більш ефективним. Голосове управління сумісне з пристроями з iOS 3 і вище. Додаткові параметри голосового управління були додані в iOS 14.5.

Змістовий покажчик

Як увімкнути голосове управління

Налаштування та ввімкнення голосового керування: Siri може допомогти з голосовим управлінням. Скажіть: «Привіт, Сірі, увімкни голосове керування». Скажіть: «Покажи мені, що сказати» у будь -який час, коли вам знадобиться допомога у пошуку голосової команди.

 1. Йти до Налаштування > Доступність.
 2. Торкніться Голосове управління.
 3. Торкніться Налаштування голосового управління.
 4. Наступний екран показує огляд того, що ви можете робити за допомогою голосового управління. Виберіть Продовжити.
 5. Перегляньте список команд, які можна використовувати за допомогою голосового управління. Виберіть Готово щоб увімкнути голосове керування.
 6. Коли голосове управління увімкнено, у верхній частині екрана з’являється значок мікрофона.Екрани налаштування голосового управління на iPhone із виділенням

Як користуватися голосовим управлінням

З увімкненим голосовим управлінням Siri все ще активна, доки пристрій підключено до Інтернету. Але голосове управління працює як «вільні руки» для управління телефоном. Щоб активувати її, вам не потрібна парольна фраза типу «Привіт, Сірі». Ви можете сказати: «Відкрити повідомлення», «Повернутися додому» та «Торкніться», щоб переміщатися по телефону.

Як налаштувати голосове управління

Ось як ознайомитися з категоріями та командами голосового управління.

 1. Йти до Налаштування > Доступність.
 2. Торкніться Голосове управління.
 3. Торкніться Налаштування команд.Налаштування iPhone з виділеними командами спеціальних можливостей, голосового керування та налаштування
 4. Ви побачите доступні категорії команд, які підтримує голосовий контроль, наприклад Основна навігація та Основні жести. Виберіть категорію, щоб побачити її команди.
 5. Торкніться команди, щоб побачити екран її параметрів, а потім увімкніть команду. На цьому екрані також відображаються фрази, які активують цю опцію.Налаштування голосового керування з базовою навігацією, відкритим перемикачем програм і виділеним перемикачем Увімкнено

  Ввімкнути Потрібне підтвердження якщо ви хочете підтвердити команду до того, як її зробить голосове управління.

 6. Повторіть ці дії для кожної команди, яку потрібно змінити в Голосовому керуванні.

Ви також можете створити нову, власну команду. Йти до Налаштування > Доступність > Голосове управління > Налаштування команд і торкніться Створити нову команду. Позначте фразу та дію.

Що можна зробити за допомогою голосового управління

Голосове керування дозволяє навігацію та користування iPhone майже повністю без рук. Ось деякі речі, які ви можете зробити за допомогою цієї функції:

 • Відкрийте програми.
 • Поверніться на головний екран.
 • Натисніть кнопки.
 • Виділення, видалення та зміна тексту.
 • Прокручуйте вгору та вниз на веб -сторінках та екранах програм.
 • Перетягніть елементи.
 • Використовуйте 3D Touch.
 • Зробіть скріншоти.
 • Перезавантажте пристрій.

Перевірте розділ команд у додатку Налаштування на вашому iPhone, щоб отримати повний список того, що може робити голосове керування.

Як змінити мову голосового управління

Голосове управління підтримує ряд мов, але ви побачите лише параметри, пов’язані з основною мовою, яку ви встановили на своєму пристрої iOS. У цьому прикладі для iPhone встановлено значення Англійська США

 1. Йти до Налаштування > Доступність.
 2. Торкніться Голосове управління > Мова.
 3. Ви побачите список мов. Торкніться мови під Готовий до використанняабо виберіть мову під Доступно для завантаження.Налаштування голосового управління з виділеною мовою, готовою до використання та доступною для завантаження

Мови, що підтримуються голосовим управлінням

Параметри мов голосового управління залежать від налаштувань мови та регіону вашого iPhone.

Китайська (кантонська) Фінська Польська
Китайська (Китай) Французька (Канада) Португальська (Бразилія)
Китайська (Тайвань) Французька (Франція) Португальська (Португалія)
Датська Німецька російський
Голландська Грецька Іспанська (Мексика)
Англійська (австралійська) Італійська Іспанська (Іспанія)
Англійська (Великобританія) Японська Іспанська (США)
Англійська (США) Корейська Шведська
Англійська (Канада) Норвезька