Saltar al contenido

Як користуватися дзеркальним відображенням AirPlay

1 de agosto de 2021

Навіть якщо iPhone та iPad пропонують більші екрани-наприклад, 6,5-дюймовий iPhone XS Max та 12,9-дюймовий iPad Pro-іноді вам потрібен масивний екран. Незалежно від того, чи це чудова гра, фільми, телешоу, придбані в магазині iTunes, або фотографії, якими ви хочете поділитися з групою людей, іноді навіть 12,9 дюйма недостатньо. У цьому випадку, якщо ви відповідаєте вимогам, на допомогу приходить дзеркальне відображення AirPlay. Інформація в цій статті стосується пристроїв iOS з iOS 5 або пізнішої версії та 2 -го покоління або пізніших телевізорів Apple, за винятком зазначеного.

Змістовий покажчик

AirPlay та дзеркальне відображення

Технологія Apple AirPlay передає музику з вашого пристрою iOS через Wi-Fi на будь-який сумісний пристрій або динамік. Це не тільки дозволяє створювати бездротову домашню аудіосистему, але й означає, що ваша музика не обмежена лише вашим iPhone або iPad. Якщо ви під’єднані до Wi-Fi, ви можете піти до друга та послухати музику через динаміки. Спочатку AirPlay підтримував лише потокове передавання аудіо. Через це функція раніше називалася AirTunes. Якщо у вас було відео, яким ви хотіли б поділитися, вам не пощастило – поки не з’явилося дзеркальне відображення AirPlay. Зеркальне відображення AirPlay, яке Apple представила з iOS 5, розширює AirPlay, щоб ви могли відображати все, що відбувається на екрані iPhone або iPad на HDTV. Більше, ніж потокового вмісту. За допомогою AirPlay ви проектуєте свій екран, щоб ви могли відкривати веб -браузери, фотографії, навчальні посібники або ігри на своєму пристрої, і вони відображатимуться на величезному екрані HDTV.

Вимоги до AirPlay

Щоб використовувати AirPlay, вам потрібно:

 • IPhone 4S або пізнішої версії, iPad 2 або пізнішої версії, будь -який iPad mini, iPod touch 5 -го покоління або пізнішої версії та деякі Mac.
 • iOS 5 або новішої версії.
 • Динаміки Apple TV 2-го покоління або пізнішої версії або підключені до Wi-Fi.
 • Мережа Wi-Fi із підключеним пристроєм iOS або Mac та Apple TV або динаміками.

Використання AirPlay з динаміками, підключеними до Wi-Fi, проходить той самий процес, що і дзеркальне відображення на телевізорі Apple.

Як користуватися AirPlay з Apple TV

Якщо у вас правильне обладнання, виконайте наведені нижче дії, щоб відобразити екран вашого пристрою на Apple TV:

 1. Підключіть сумісні пристрої до однієї мережі Wi-Fi.

 2. На iPhone X та пізніших версіях проведіть пальцем униз від верхнього правого кута, щоб відкрити Центр керування. У попередніх версіях пристрою iOS проведіть пальцем угору від нижньої частини екрана, щоб відкрити Центр керування.

 3. У iOS 11 та iOS 12 торкніться Дзеркальне відображення екрану ліворуч від Центру управління. У iOS 10 і новіших версіях торкніться AirPlay праворуч від Центру управління.

 4. У списку пристроїв, що з’явиться, торкніться Apple TV або інший доступний пристрій. На iOS 10 і новіших версіях ви закінчили. Торкніться екрана, щоб закрити Центр керування та відобразити вміст, який потрібно переглянути на телевізорі.

 5. У iOS 7 через iOS 9 перемістітьДзеркальне відображення повзунок став зеленим і торкніться Готово.

Тепер ваш пристрій підключено до Apple TV, і розпочнеться дзеркальне відображення. Іноді перед запуском дзеркального відображення виникає невелика затримка. Якщо ви не можете знайти параметри AirPlay Mirroring на своїх пристроях iOS або macOS, виправте це, знайшовши відсутній значок AirPlay.

Як вимкнути AirPlay

Коли ви закінчите дивитися фільм, грати у гру або передавати аудіо на динаміки, пора вимкнути AirPlay.

 1. Поверніться до Центр управління.

 2. Натисніть кнопку, на якій є назва підключеного пристрою. Він говорить Apple TV якщо це те, на що ви проектуєте. Він знаходиться в тому самому положенні, що і AirPlay раніше, але зараз він має білий фон.

 3. Виберіть Зупинити дзеркальне відображення у нижній частині екрана, що відкриється.

  Зупиніть дзеркальне відображення на iPhone

Якщо ви використовуєте AirPlay на комп’ютері Mac, увімкніть та вимкніть цю функцію за допомогою значка AirPlay з правого боку рядка меню Mac. Він нагадує телевізор зі стрілкою.

Примітки про дзеркальне відображення AirPlay

Якщо між тим, що відбувається на екрані пристрою, і тим, як це з’являється на HDTV, є значні затримки, це може спричинити перешкоди щодо сигналу Wi-Fi або ваша мережа Wi-Fi може бути недостатньо швидкою. Переконайтеся, що інші пристрої не намагаються підключитися до Apple TV, припинити використання мереж Wi-Fi іншими пристроями та вимкнути Bluetooth на пристрої, який ви віддзеркалюєте. Залежно від вашого телевізора та вмісту, який ви віддзеркалюєте, зображення, яке ви віддзеркалюєте, може заповнити не весь екран, а натомість відображатиме квадратне зображення з чорними смугами з обох сторін. Це пояснюється різницею між роздільною здатністю екрану iPhone та iPad та роздільною здатністю вмісту, який вони показують на телевізорі. Щоб використовувати AirPlay Mirroring у Windows, вам знадобиться додаткове програмне забезпечення.