Saltar al contenido

Як користуватися ефектом мультфільму Photoshop

25 de julio de 2021

Photoshop може робити всілякі акуратні ефекти, якщо ви пограєте з фільтрами та налаштуваннями зображення, але одним з найпопулярніших є мультиплікаційний ефект. Існує ряд різних способів досягти комічного вигляду, залежно від того, на що ви йдете, але наш метод повинен надати вашим фотографіям унікальний вигляд, власний. Виконайте ці кроки, щоб за лічені хвилини перетворити малюнок на мультфільм. Наступний посібник зосереджений на Adobe Photoshop CC версії 20.0.4. Більшість методів також працюватимуть із старими версіями Photoshop, але методологія може бути не такою точною.

FranckReporter / GettyImages

Як перетворити фотографію на мультфільм у Photoshop

Візьміть зображення, з яким хочете працювати, і завантажте його у Photoshop. Найкраще працюють зображення із зонами з високою контрастністю, але цей ефект спрацьовує на будь-що, доки ви граєтесь із налаштуваннями, щоб досягти потрібного ефекту.

 1. Перш ніж робити щось інше, зробіть копію шару зображення, щоб ви завжди могли повернутися до початкового зображення, якщо вам потрібно. Виберіть шар зображення та натисніть Ctrl (або CMD) +J. Або виберіть шар, а потім виберіть Шар > Дублікат шар у верхньому меню. Якщо ви не бачите вікно Шари, відкрийте його, перейшовши до Windows > Шари.

 2. Назвіть новий шар чимось відмінним. Ми називатимемо його «Топ» на час дії цього посібника.

 3. Переконайтеся, що вибрано шар «Верх», а потім виберіть Фільтр > Галерея фільтрів > Художній > Плакат краї.

 4. Використовуйте вікно попереднього перегляду під час налаштування повзунків, щоб досягти більш чіткого вигляду нового шару. Рекомендуються такі налаштування: Товщина краю: 10; Інтенсивність краю: 10; Постеризація: 2. Коли закінчите, виберіть добре.

 5. Виберіть Зображення > Коригування > Поріг > і встановіть його на 50, потім виберіть добре.

 6. Виберіть Фільтр > Стилізувати > Живопис олійними фарбами. Знову відрегулюйте налаштування за бажанням. Для ефекту, подібного до ефекту на зображенні заголовка, виберіть наступне: Стилізація: 5.0; Чистота, 2.0. Залиште все інше за замовчуванням, а потім виберіть добре.

 7. Знову продублюйте вихідний шар і назвіть його інакше. У цьому посібнику ми будемо називати його «Колір».

 8. Сховати шар «Верх». У вікні Шари виберіть око символ ліворуч від шару.

  Photoshop мультфільм ефект

 9. Виберіть шар «Колір», а потім виберіть Фільтр > Галерея фільтрів > Художній > Плакат краї.

 10. Внесіть коригування, як вам подобається, за допомогою вікна попереднього перегляду, щоб оцінити їх силу та ефективність, або використовуйте такі значення: Товщина краю: 0, Інтенсивність краю: 0, Постеризація: 2.0. Потім виберіть добре.

 11. Вибравши шар «Колір», виберіть Зображення > Коригування > Рівні, або натисніть Ctrl (або CMD) +L.

 12. Виберіть і перемістіть Вихідні рівні повзунок, щоб зменшити загальну контрастність зображення приблизно на чверть. Коли ви задоволені результатом, виберіть добре. Це залежить від кольору вашого конкретного зображення, тому поверніться до цього кроку і повторіть його, якщо потрібно, пізніше, щоб зробити подальші коригування.

 13. Виберіть Зображення > Коригування > Відтінок і насиченість, або натисніть Ctrl (або CMD) +U, використання Насиченість повзунок для збільшення інтенсивності кольорів зображення, щоб кожен колір був чітко визначений. Виберіть добре коли ти задоволений результатами. Якщо в будь-який момент під час цього процесу ви змінили своє зображення так, як вам не подобається, натисніть Ctrl (або CMD) +Z скасувати свою дію. Або натисніть Ctrl (або CMD) +Alt+Z зробити кілька кроків скасування.

 14. Виберіть Фільтр > Стилізувати > Живопис олійними фарбами. Або внесіть власні корективи, як і раніше, або дотримуйтесь цих вказівок: Стилізація: 5.0; Чистота: 2.0. Виберіть добре коли ти задоволений результатами.

 15. Знову виділіть шар «Top» і виберіть порожня коробка поруч із ним у вікні Шари, щоб зробити його видимим.

 16. Для вибору використовуйте спадне меню режимів змішування у верхній частині вікна Множимо. Дещо інший ефект можна знайти, якщо вибрати Потемніти або Лінійний опіктеж, отже, виберіть той, який надає кінцевий образ, найбільш близький до ваших бажань та очікувань.

 17. Натисніть Ctrl / CMD + L щоб знову відкрити інструмент «Рівні» та внести будь-які вподобані темні, середні та світлі тони, щоб налаштувати різні контрастні елементи зображення. Коли ви задоволені результатом, виберіть добре.

 18. Тепер, коли зображення закінчено, збережіть його, як і будь-яке інше, або внесіть до нього інші зміни, використовуючи деякі інші наші керівництва Photoshop.