Saltar al contenido

Як користуватися зовнішнім сховищем на iPad або iPhone

24 de abril de 2021

Не секрет, що Apple не включає слоти розширення в жоден зі своїх продуктів iOS. Немає слота microSD для додавання додаткової пам’яті на iPhone або iPad, як на багатьох пристроях Android. Але починаючи з iOS 13, можна було додати зовнішнє сховище до вашого iPhone або iPad, хоча і тимчасово, що полегшує переміщення файлів вперед і назад. Ось як це зробити.

Змістовий покажчик

Що потрібно для використання зовнішнього сховища для iPad або iPhone

Існує лише декілька вимог щодо додавання зовнішнього сховища до вашого пристрою iOS:

 • Ваш пристрій повинен працювати під управлінням iOS 13 або новішої версії.
 • Вам потрібно запам’ятовуючий пристрій для підключення до вашого iPhone або iPad. Найчастіше це буде медіа-карта (наприклад, SD-карта або карта microSD) або флеш-накопичувач USB, хоча, можливо, також можна підключити деякі зовнішні жорсткі диски USB.
 • Вам потрібен з’єднувальний кабель, який може заповнити розрив між пристроєм iOS та пристроєм зберігання даних. У цьому випадку це, швидше за все, буде кабель USB-C до USB-A або кабель Lightning до USB.

Продовжуйте читати, щоб отримати докладнішу інформацію про кожну з цих вимог. Якщо припустити, що у вас є все необхідне, тепер ви можете підключити зовнішній запам’ятовуючий пристрій до свого iPhone або iPad.

Підключення зовнішнього запам’ятовуючого пристрою

 1. Підключіть один кінець з’єднувального кабелю до пристрою iOS, а інший кінець – до носія, який потрібно використовувати як зовнішнє сховище.

 2. На вашому iPhone або iPad запустіть Файли додаток. Зазвичай ви можете знайти цю рідко використовувану програму в Комунальні послуги папку, або можна провести пальцем вниз на головному екрані, щоб відобразити рядок пошуку, а потім ввести Файли. Коли ви бачите Файли додаток, торкніться його.

 3. В Файли , торкніться Перегляньте внизу екрана. Ви повинні побачити Перегляньте з’явиться панель.

 4. Знайдіть зовнішній пристрій і торкніться його, щоб побачити його вміст. Якщо ви не впевнені, яке місце у списку є зовнішнім пристроєм, вийміть пристрій із кабелю підключення, почекайте хвилину та вставте його знову. Слідкуйте за тим, яке місце з’являється знову.

  Знімок екрана програми Файли на iOS.

 5. Ви можете перетягувати файли із зовнішнього пристрою на внутрішню пам’ять iPad або iPhone або навпаки.

Оновлення до iOS 13 для вбудованої підтримки

iOS 13 – це перша версія мобільної операційної системи Apple, яка підтримує читання та запис на зовнішню пам’ять з вашого iPhone або iPad. Перевірте, яку версію iOS ви використовуєте:

 1. Запустіть Налаштування додаток.

 2. Торкніться Загальні а потім натисніть Про.

 3. Подивіться на Версія програмного забезпечення рядок, щоб побачити, яку версію iOS ви використовуєте. Якщо це не принаймні 13, то оновіть до останньої версії iOS.

  Кроки для перевірки версії iOS у налаштуваннях.

Не всі пристрої iOS можна оновити до iOS 13. Якщо у вас дуже старий iPhone або iPad (наприклад, iPhone 5 або старіший), Apple може більше не підтримувати його оновлення.

Отримання сумісного запам’ятовуючого пристрою та з’єднувального кабелю

В даний час практично всі iPhone та iPad використовують стандартний порт Apple Lightning для зарядки, синхронізації та передачі даних. Якщо у вас є один із цих пристроїв, вам потрібен з’єднувальний кабель, який підключається до порту Lightning на одному кінці, і приймає запам’ятовуючий пристрій, який ви хочете використовувати на іншому кінці. Доступно багато кабелів і концентраторів, але одним з найпопулярніших (і надійних) варіантів є адаптер камери Apple Lightning to USB. Є багато менш дорогих альтернатив, але обов’язково уважно прочитайте відгуки клієнтів, оскільки багато з них є дещо ненадійними. Кілька останніх моделей iPad Pro мають порт USB-C, і тому ви захочете скористатися з’єднувальним кабелем USB-C, якщо у вас є такий. Ви можете використовувати будь-який кабель USB-C-to-USB-A або пристрій зчитування носіїв USB-C.

Використання зовнішнього пристрою зберігання даних

Не всі зовнішні пристрої зберігання даних будуть ідеально працювати з вашим iPad або iPhone. Деякі пристрої потребують більше енергії, ніж може забезпечити порт Lightning вашого пристрою iOS, і підключення призведе до повідомлення про помилку. Наприклад, для більшості зовнішніх жорстких дисків потрібно занадто багато енергії, і навіть деякі флешки не працюють. Якщо ви намагаєтесь підключити пристрій і бачите повідомлення про помилку про те, що аксесуар витрачає занадто багато енергії, натомість використовуйте запам’ятовуючий пристрій з меншою ємністю. Наприклад, ви можете виявити, що флешка великої ємності 32 ГБ не працює з вашим iPhone. Натомість спробуйте флешку на 8 Гб. Інший варіант: Ви можете виявити, що Ви можете використовувати підключаючий кабель, що включає як порт для мультимедійного пристрою, так і другий порт USB-C. Наприклад, адаптер камери Apple Lightning to USB3 містить як порт USB-A, так і USB-C. Ви можете підключити USB-C до порту живлення або адаптера змінного струму, і це забезпечить достатньо енергії, щоб флеш-накопичувач або зовнішній жорсткий диск працювали. Незважаючи на це, деяким зовнішнім пристроям зберігання даних, особливо жорстким дискам, буде потрібно просто занадто багато енергії для роботи з деякими пристроями iOS.