Saltar al contenido

Як користуватися зумом: 12 найкращих порад для успішної відеоконференції

12 de junio de 2021

Масштабування відеодзвінків є важливою частиною трудових звичок багатьох людей. Послуга Zoom Video надзвичайно корисна для спілкування з віддаленими колегами, організації зустрічей та спільної роботи. Це також дуже популярно серед друзів, які хочуть зустрітися в Інтернеті та наздогнати, що нового. Важливо знати, як збільшити масштаб і як ефективно використовувати кімнати для переговорів із збільшенням. Ми дослідили кілька найкращих порад щодо того, як провести успішний сеанс відеоконференцій, незалежно від того, робите ви це для бізнесу чи для задоволення.

Змістовий покажчик

Додайте віртуальний фон

Часто маєте брудний домашній офіс і не хочете його наводити в порядку? Віртуальний фон Ця функція може врятувати ваші клопоти. За умови, що ваш ПК є досить потужним або у вас за спиною зелений екран, він може додати на задній план вашого відеодзвінка все, що завгодно, від пейзажу космічної ери до приємного пляжного розташування. Налаштувати це просто, надаючи знання, де шукати.

Дізнайтеся, як збільшити клавіатурні скорочення

Виділено комбінації клавіш масштабування

Zoom пропонує кілька різних комбінацій клавіш, які ви можете легко налаштувати, щоб зробити речі зручнішими. Ознайомтесь з опціями під Налаштування > Гарячі клавіши. Корисно налаштувати клавішу для вимкнення чи відключення мікрофона, а також можливість швидко приєднатися до наради за допомогою комбінації клавіш або навіть запланувати зустрічі за допомогою ярлика. Веб-сайт Zoom містить повний список ярликів за замовчуванням.

Переключіться на аудіодзвінок

Планшет на столі, що відображає відеоконференц-дзвінок

Луїс Альварес, Getty Images
Іноді життя може бути занадто божевільним, щоб у вас було відео, коли ви працюєте, або ви, можливо, захочете скоротити пропускну здатність і лише трохи поспілкуватися із звуком. Щоб завжди вимикати відео за замовчуванням при першому приєднанні до наради, перейдіть до Налаштування > Відео > Вимкніть відео, приєднуючись до наради. Ви можете повторно ввімкнути відео, коли будете на зустрічі. Він ідеально підходить, коли вам потрібно зануритися у швидкий дзвінок.

Практикуйте гарний звуковий етикет

Чоловік сидить на дивані в навушниках і дивиться на ноутбук

Westend61, Getty Images
Важливий хороший етикет зустрічей. Не кожен на вашій зустрічі хоче почути кожну крихітну деталь вашого домашнього життя. Особливо якщо ваші домашні тварини, діти чи інші близькі люди схильні заходити під час зустрічей, вимкніть мікрофон, коли ви не розмовляєте. На великих зустрічах це величезна допомога, щоб учасників не охоплював фоновий шум. Якщо можливо, використовуйте навушники замість динаміків комп’ютера. Якість звуку буде кращою як для вас, так і для інших учасників зустрічі.

Доторкніться до свого зовнішнього вигляду

Додаток масштабування з відображеним Touch up my look

Як і інші додатки на основі камери, Zoom може трохи доторкнутися до вашого зовнішнього вигляду, роблячи ваше зображення дещо м’якшим і загалом трохи кращим. Йти до Налаштування > Відео > Доторкніться до моєї зовнішності для швидкого підвищення. Ваше обличчя буде виглядати м’якше, і це має незначну, але важливу різницю. Це не чудотворець, хоча переконайтеся, що ви все ще виглядаєте досить добре представленими!

Запишіть свій дзвінок

Програма масштабування з підсвічуванням налаштувань запису

Якщо ви хочете переглянути свою зустріч або поділитися дзвінком з тими, хто її пропустив, ви можете дуже легко записати свої чати для веб-конференцій Zoom. Якщо у вас є основна безкоштовна підписка на Zoom, ви можете зберігати відеофайл локально, або, якщо ви платний член, ви можете зберегти його в хмарному сховищі Zoom. Всі варіанти в Налаштування > Запис, і це не займає занадто багато часу для налаштування.

Створюйте періодичні зустрічі

Програма масштабування з відображеними налаштуваннями запланованих зустрічей

Проводити регулярні щотижневі зустрічі з роботою? Або щомісяця наздоганяти друзів? Ви можете легко встановити повторювані зустрічі, натиснувши Розклад потім встановивши прапорець поруч із Повторна зустріч. Він ідеально підходить для того, коли ви хочете регулярно домовлятися про зустрічі, але ви не хочете клопоту з їх налаштуванням кожного разу.

Встановити нагадування

Відображення загальних налаштувань масштабування

Переживаєте, що забудете свої численні зустрічі? Йти до Налаштування> Загальне і ви можете натиснути там нагадування, щоб завжди отримувати сповіщення перед початком наради. Встановіть його на 5-10 хвилин, щоб у вас було достатньо часу, щоб бути готовим до роботи.

Поділіться своїм екраном, коли це потрібно

Збільшити основний дисплей із виділеним екраном спільного доступу

Незалежно від того, чи отримуєте ви пораду від колеги по роботі чи хочете поділитися з друзями чимось цікавим, корисно знати, як поділитися своїм екраном. Натисніть кнопку Поділитися екраном у програмі масштабування. Якщо ви переглядаєте чужий спільний екран, ви можете легко помітити його, натиснувши Переглянути варіант і Коментувати.

Використовуйте Pro акаунт

Конференц-зал із відеоконференцією на настінному моніторі

Аріель Скеллі, Getty Images
Безкоштовний обліковий запис дуже корисний, але обліковий запис Pro означає, що ви можете робити щось на зразок спільного проведення зустрічей з іншими, створювати списки учасників після зустрічей або навіть створювати форми, щоб заздалегідь дізнатись більше про учасників. Якщо вам потрібні додаткові функції, варто отримати обліковий запис Pro, навіть на деякий час. Для оновлення натисніть Профіль , а потім виберіть Оновіть до версії Pro.

Навчіться розміщувати посилання на нараду для масштабування в Slack

Офісний конференц-зал із відеоконференцією на екрані на стіні

Луїс Альварес, Getty Images
Один платний бонус за рахунок Zoom – це те, що ви можете автоматично розміщувати посилання на зустріч Zoom у Slack. У бізнес-сценаріях багато хто з нас використовує як Slack, так і Zoom для спілкування, тому можливість об’єднати ці дві речі дуже корисна. Наявність облікового запису Pro означає, що ви маєте доступ до API Zoom, тому ви можете використовувати такі інструменти, як автоматизація Zap Zapier, щоб отримувати сповіщення про Zoom прямо на ваш канал Slack.

Захистіть свою зустріч паролем

Програма масштабування з відображеною паролем зустрічі

Важливо бути в безпеці під час більшості зустрічей. Для будь-якої приватної зустрічі обов’язково ввімкніть захист паролем. Коли ви створюєте нову зустріч, перейдіть до вашої Налаштування ідентифікатора особистої зустрічі і натисніть Потрібен пароль зустрічі щоб ніхто не міг отримати доступ до вашої зустрічі, якщо ви цього не забажаєте.