Skip to content

Як користуватися нагадуванням YouTube про перерву

6 de Липень de 2021

YouTube – одне з найбільших джерел розваг та навчальних відео у світі, і його надзвичайно легко втягнути і забути зробити перерву. Понад 60 годин відеовмісту, що завантажується на сайт щохвилини кожного дня, для однієї людини буквально неможливо дивитись це все. Ось тут і з’являється функція YouTube зробити перерву. Якщо ви коли-небудь прийшли до тями за три години в автовідтворюючий лабіринт з десяти відеороликів, компіляцій мемів та всіх інших чудових, жахливих речей, які може запропонувати Інтернет, функція перерви може бути саме тим, що ви ‘ шукаєш.

Arijit Mondal / Moment / Getty Images

Як працює перерва на YouTube?

Нагадування про перерву на YouTube – це функція, яка допомагає людям контролювати свої звички перегляду. Завдяки тому, як налаштовано програму YouTube, із рекомендованими відео та функцією автоматичного відтворення, яка ввімкнена за замовчуванням, надзвичайно просто відкрити програму для перегляду окремого відео та в кінцевому підсумку перегляду набагато більше.

Функція YouTube на перерві відображається на телефоні.

Коли цю функцію ввімкнено, програма YouTube видає ніжне нагадування через певний проміжок часу. Наприклад, якщо ви встановите 30-хвилинний інтервал, він з’явиться після перегляду відеовмісту на 30 хвилин. Відео призупиняється, як тільки з’являється нагадування, тому не потрібно турбуватися про те, щоб щось пропустити. Ця функція працює незалежно від того, переглядаєте ви багато коротких відео чи одне довге відео. Отже, якщо ви переглядаєте шість п’ятихвилинних відео, а ваш інтервал встановлений на 30 хвилин, нагадування про перерву з’явиться, коли розпочнеться сьоме відео. Те саме нагадування також з’явиться через 30 хвилин після початку годинного відео. Коли нагадування з’являється, ви можете його скасувати, натиснувши кнопку звільнення. Ви також можете натиснути кнопку налаштувань на нагадуванні, якщо хочете відрегулювати інтервал часу. Це може стати в нагоді, якщо ви раніше встановили короткий інтервал і переглядаєте довге відео, яке не хочете, щоб функція переривала багаторазово. Функція YouTube на перерві відстежує лише час, який ви фактично витрачаєте на перегляд відео в додатку. Якщо призупинити відео більше 30 хвилин, таймер скидається. Призупинення відео або закриття відео також скидає таймер, тому ця функція не є батьківським контролем, здатним обмежувати час на екрані дитини.

Як користуватися функцією YouTube зробити перерву

Активувати нагадування YouTube про перерву досить просто, і це більш-менш той самий процес, незалежно від того, використовуєте ви Android або iPhone. Є лише один додатковий кран і рівень меню для переговорів у версії програми для Android. Щоб увімкнути YouTube, зробіть перерву в додатку Android:

 1. Відкрийте Додаток YouTube.

 2. Торкніться свого значок облікового запису у верхньому правому куті програми.

  YouTube на телефоні.

 3. Торкніться Налаштування.

  Налаштування облікового запису YouTube.

 4. Торкніться Загальні.

  Налаштування програми YouTube.

 5. Торкніться значка Нагадуй мені зробити перерву тумблер.

  Загальні налаштування програми YouTube.

 6. Налаштуйте частоту нагадування відповідно до часу, який вам більше подобається.

  YouTube часто нагадує про перерву.

 7. Торкніться гаразд.

  YouTube часто нагадує про перерву.

Щоб увімкнути YouTube, зробіть перерву в додатку iOS:

 1. Відкрийте Додаток YouTube.

 2. Торкніться свого значок облікового запису у верхньому правому куті програми.

 3. Торкніться Налаштування.

 4. Торкніться Нагадуй мені зробити перерву.

 5. Налаштуйте частоту нагадування на бажаний проміжок часу.

Увімкнувши нагадування про перерву, ви можете повернутися до перегляду улюблених відео. Коли пройде вказаний вами час, функція почне діяти.

Де ви можете скористатися перервою на YouTube?

Функція YouTube зробити перерву доступна не скрізь. Якщо ви сподівались на ніжне нагадування припинити перегляд YouTube на своєму ноутбуці, то вам не пощастило. У цьому випадку ви можете розглянути можливість встановити будильник на телефоні або вкласти гроші в таймер яєць, поки YouTube не розповсюдить цю функцію на додаткових платформах. Функція YouTube зробити перерву доступна в нових версіях мобільного додатка YouTube для Android та iPhone. Перша версія програми, яка включала нагадування про перерву, була 13.17, тому, якщо у вас є старіша версія, ніж ви, ви не зможете користуватися цією функцією.

Які ще ініціативи має YouTube щодо цифрового благополуччя?

Ініціатива цифрового добробуту YouTube – це низка цілей та функцій, які покликані допомогти глядачам зробити розумний вибір під час використання мобільного додатка YouTube. Деякі з цих функцій доступні, інші перебувають на стадії планування, а є ще більше, про які ще навіть не було оголошено. Ось декілька найкорисніших інструментів YouTube, які допоможуть просувати ваш цифровий добробут:

 • Профіль перегляду часу: профіль, до якого ви можете отримати доступ у програмі YouTube, щоб побачити, скільки часу ви витрачаєте на перегляд відео щодня, включаючи інструменти для управління звичками перегляду.
 • Запланований дайджест сповіщень: функція, яка дозволяє конденсувати всі push-сповіщення програми YouTube, які ви зазвичай отримуєте протягом дня, в один дайджест.
 • Вимкніть звуки та вібрації сповіщень: функція, яка дозволяє заборонити програмі YouTube ініціювати будь-які звукові або вібраційні сповіщення, коли ви спите, в школі, на роботі або в будь-який інший час доби.