Skip to content

Як користуватися ігровою панеллю Windows 10

30 de Червень de 2021

Що знати

 • Йти до Налаштування > Загальні і ввімкнути або вимкнути кожну функцію за бажанням. Перейдіть до Захоплення і Аудіо вкладки і повторити.
 • Щоб записати ігровий процес, натисніть Windows+G, потім натисніть Почніть запис. Знайдіть запис пізніше, вибравши Показати всі захоплення.
 • Використовуйте Windows+Alt+Р. щоб почати / зупинити запис, Windows+Alt+Роздрукувати зображене на екрані робить скріншот, і Windows+Alt+G записує останні 30 секунд.

У цій статті пояснюється, як користуватися ігровою панеллю Windows 10, програмою, що входить до складу операційної системи, яка робить знімки екрана та записи та транслює відеоігри. Тут також ви вмикаєте ігровий режим, щоб застосовувати налаштування, які роблять ваш ігровий досвід швидшим, плавнішим та надійнішим.

Увімкнення та налаштування ігрової панелі

Ви повинні ввімкнути ігрову панель для гри (або будь-якого додатка), перш ніж ви зможете використовувати функції, доступні в ній. Щоб увімкнути ігрову панель, відкрийте будь-яку гру з додатка Xbox або списку програм, доступних у меню «Пуск». Якщо з’явиться запит на ввімкнення ігрової панелі, зробіть це, інакше натисніть Windows+G.

Як налаштувати ігрову панель

Панель ігор Windows 10 пропонує варіанти персоналізації відповідно до ваших потреб. Ви знайдете ці параметри на трьох вкладках: Загальне, Трансляція та Аудіо. Вкладка Загальне пропонує більшість варіантів, включаючи один, щоб увімкнути Ігровий режим для активної програми. Вибравши цей параметр, система виділяє додаткові ресурси (наприклад, пам’ять та потужність центрального процесора) для більш плавної гри. Він також містить можливість увімкнути фонову запис. За допомогою нього ви можете використовувати функцію Record That на ігровій панелі для зйомки останніх 30 секунд гри, що є чудовим рішенням для запису несподіваного або вражаючого ігрового моменту. Вкладка Capture дозволяє увімкнути або вимкнути мікрофон або камеру під час потокової передачі. Вкладка «Аудіо» контролює якість звуку та дозволяє вам використовувати мікрофон (чи ні) тощо.

 1. Наведіть курсор миші на кожен із записів, щоб побачити назву піктограм.

  Верхній розділ Game Bar

 2. Виберіть Налаштування.

  Кнопка Налаштування на ігровій панелі

 3. Прочитайте кожен запис під Загальні вкладку. Увімкніть або вимкніть кожну функцію за бажанням.

  Вкладка Загальні в налаштуваннях ігрової панелі

 4. Прочитайте кожен запис під Захоплення вкладку. Увімкніть або вимкніть кожну функцію за бажанням.

  Вкладка

 5. Прочитайте кожен запис у Аудіо ліворуч на екрані. Увімкніть або вимкніть кожну функцію за бажанням.

  Вікно аудіо на ігровій панелі

 6. Клацніть за межами ігрової панелі, щоб сховати її.

Як користуватися функцією запису відеореєстратора

Популярним варіантом є функція відеореєстратора, яка записує ваш ігровий процес. Ця функція працює подібно до традиційного телевізійного відеореєстратора, за винятком цього ігрового відеореєстратора. Ви також можете почути, що це називають ігровим відеореєстратором Xbox. Щоб записати гру за допомогою функції Record:

 1. Відкрийте гру.

 2. Використовуйте комбінацію клавіш Windows+G щоб відкрити ігрову панель та вибрати Почніть Запис у полі Захоплення у верхньому лівому куті.

  Кнопка Почати запис на ігровій панелі

 3. Під час гри, бар гри зникає. З’являється менша смужка з декількома опціями, серед яких:

  • Зупиніть запис: Клацніть один раз на піктограму квадрата, щоб зупинити запис.
  • Увімкніть / вимкніть мікрофон: Клацніть на мікрофон щоб увімкнути та вимкнути.

  Натисніть Windows+G щоб отримати доступ до Game Bar.

  Блок керування для ігрової панелі

 4. Знайдіть записи, клацнувши Показати всі захоплення в ігровій панелі. Ви також можете знайти записи в Відео > Захоплення папку.

  Команда Показати всі захоплення

Як транслювати, робити знімки екрана тощо

Подібно до того, як є піктограма для запису екрана, є піктограми для створення знімків екрану та трансляції. Знімки екрана, які ви робите, доступні в додатку Xbox та Відео > Захоплення папку. Мовлення трохи складніше. Якщо ви хочете дослідити його, натисніть на Трансляція піктограми, дотримуйтесь підказок, щоб налаштувати параметри, і запустіть пряму трансляцію.

Гарячі клавіши

Ви можете використовувати різні ярлики під час гри, щоб записувати кліпи та знімки екрана:

 • Windows+G: Відкрити ігровий бар.
 • Windows+Alt+G: Запис останніх 30 секунд (ви можете змінити кількість часу, записаного в Ігровий бар > Налаштування).
 • Windows+Alt+Р.: Запуск і зупинка запису.
 • Windows+Alt+Роздрукувати зображене на екрані: Зробіть знімок екрана гри.
 • Додайте ярлики: Для цього відкрийте програму Xbox і виберіть меню, щоб розгорнути його, а потім виберіть Ігровий відеореєстратор > Гарячі клавіши.

Думай поза Xbox

Хоча назва Game Bar (та псевдоніми, такі як ігровий відеореєстратор Xbox, ігровий відеореєстратор тощо) передбачає, що Game Bar призначений лише для запису та трансляції комп’ютерних ігор, це не так. Ви також можете використовувати Game Bar для:

 • Захоплення вмісту з веб-браузера.
 • Запишіть все, що ви робите, на екран (наприклад, покажіть комусь, як редагувати фотографію).
 • Наведіть приклад проблеми з певним програмним забезпеченням або проблеми з комп’ютером.