Saltar al contenido

Як користуватися AirPods та AirPods Pro

27 de abril de 2021

Отримали нову пару AirPods або AirPods Pro? Потім потрібно навчитися ними користуватися. Від базових функцій до розширених опцій до найкращих прихованих порад та підказок, ми отримали всю інформацію, необхідну для того, щоб навчитися користуватися будь-яким вашим пристроєм AirPods.

Змістовий покажчик

Як користуватися AirPods та AirPods 2

Після налаштування та підключення AirPods (або налаштування AirPods Pro), ось як використовувати найпоширеніші функції оригінальних AirPods або AirPods 2-го покоління.

Аудіокерування AirPods

 • Відтворити або призупинити аудіо: За замовчуванням подвійне натискання AirPods призводить до того, що аудіо починає відтворюватися, або якщо воно вже відтворюється, призупиняється. Ви також можете призупинити відтворення звуку, витягнувши AirPods з вух.
 • Перейти до наступної доріжки: Двічі торкніться AirPods (це залежить від ваших налаштувань. Докладніше про це за секунду).
 • Повернутися до попередньої доріжки: Двічі торкніться AirPods (це також залежить від ваших налаштувань).
 • Відповідь або закінчення телефонного дзвінка: Двічі торкніться будь-якого AirPod. Якщо ви зараз розмовляєте, і у вас є інший, двічі торкніться, щоб перейти на новий дзвінок.

Ви можете встановити кожен AirPod, щоб він виконував різні дії, коли ви двічі натискаєте його. Все, що вам потрібно зробити, це налаштувати дії AirPods у налаштуваннях.

AirPods та Siri

Те, як ви активуєте Siri за допомогою AirPods, залежить від вашої моделі.

 • AirPods: Двічі торкніться будь-якого AirPod і, коли Siri буде активним, вимовляйте свою команду так, як зазвичай.
 • AirPods 2: Якщо припустити, що ви вибрали його під час налаштування AirPods, ви можете активувати Siri, просто сказавши «Hey Siri», а потім ваша команда.

Змініть аудіовиходи на AirPods

 • Змініть аудіовихід iPhone та iPad на AirPods: Якщо аудіо з вашого iPhone або iPad не відтворюється на ваших AirPods, ви можете змінити це. Відкрийте Центр керування, а потім торкніться елементів керування відтворенням мультимедіа. Торкніться значка AirPlay у верхньому куті панелі, щоб відкрити список параметрів виводу, а потім натисніть AirPods.
 • Використовуйте AirPods на Mac: Підключіть AirPods до свого iPhone або iPad і переконайтеся, що ви використовуєте той самий обліковий запис iCloud на своєму Mac, як і на пристрої iOS. Увімкніть Bluetooth на Mac, клацніть на динамік в рядку меню, а потім виберіть AirPods.

Вимкніть AirPods

 • Ви також можете вимкнути AirPods, якщо знаєте, що деякий час не будете їх використовувати.

Як працювати з AirPods Pro

Apple Inc.
Якщо у вас AirPods Pro, елементи керування відрізняються від перших двох поколінь AirPods. Ось що вам потрібно знати.

Аудіокерування AirPods Pro

 • Відтворити або призупинити аудіо: Щоб розпочати відтворення аудіо або призупинити вже відтворене аудіо, натисніть (або клацніть) шток AirPod.
 • Перейти до наступної доріжки: Двічі клацніть ствол будь-якого AirPod, щоб перейти до наступної доріжки.
 • Повернутися до попередньої доріжки: Тричі клацніть на стебло AirPod, щоб перейти до попередньої доріжки.
 • Відповідь або закінчення телефонного дзвінка: Щоб відповісти на вхідний дзвінок або закінчити активний дзвінок, клацніть ствол будь-якого AirPod. Щоб переключитися з одного дзвінка на інший вхідний, клацніть шток AirPod.

AirPods Pro та Siri

 • Активуйте Siri: Якщо ви налаштували «Hey Siri» під час налаштування AirPods Pro, активуйте Siri, просто сказавши «Hey Siri».

Залежно від ваших налаштувань, ви також зможете активувати Siri, натиснувши та утримуючи шток AirPod.

 • Команди Siri: Після активації Siri ви можете використовувати будь-яку команду, яку Siri підтримує для AirPods. Сюди входять зміна гучності, призупинення музики, перевірка рівня заряду акумулятора тощо.
 • Читайте вхідні повідомлення: Налаштовуючи AirPods Pro, ви можете налаштувати Siri на читання вхідних текстових повідомлень.

Система шумопоглинання AirPods Pro

AirPods Pro пропонує три налаштування зменшення шуму для покращення вашого досвіду прослуховування. Щоб отримати до них доступ, підключіть AirPods до iPhone або iPad, відкрийте Центр керування та торкніться регулятора гучності. Тоді ви можете:

 • Шумопоглинання: Це блокує фоновий шум і фокусується лише на звуці у ваших AirPods.
 • Прозорість: Знижує фоновий шум, схожий на шумопоглинання, але пропускає голоси та інші звуки навколишнього середовища (думайте про звуки автомобіля, коли ви йдете).
 • Вимкнено: Вимикає як шумозаглушення, так і прозорість. AirPods все ще працюють, але з усім фоновим шумом, який відбувається там, де ви знаходитесь.

Тестування якості звуку

Щоб отримати найкращий досвід прослуховування з вашим AirPods Pro, вам потрібно протестувати звук, щоб побачити, чи не просочується чи виходить звук. Щоб запустити цей тест, підключіть AirPods до iPhone, а потім торкніться Налаштування > Bluetooth > i поруч з AirPods Pro > Тест на придатність вушних раковин > Продовжуйте > Грати кнопку. Результати тесту покажуть вам, чи підходить ваш AirPods Pro настільки добре, наскільки це можливо, чи вам потрібна нова підгонка.

Зміна порад AirPods для кращого пристосування

Якщо тест на відповідність вушних раковин пропонує вам краще підходити, переключіть підказки за замовчуванням на ті, які краще підходять. Для цього просто витягніть поточний наконечник (він вимагає більшої сили, ніж можна очікувати, але він з’явиться), а потім натискайте нові наконечники, доки вони не зафіксуються на своєму місці. Вам цікаво, як працюють акумулятори в AirPods? Дізнайтеся, як заряджати AirPods або AirPods 2.

Як виправити проблеми з AirPods

Здебільшого AirPods просто працюють. Але якщо ваші AirPods не працюють, ви можете спробувати вирішити проблеми з підключенням або скинути AirPods. Або, якщо ви їх втратили, ви можете знайти їх за допомогою програми Знайти мій.