Saltar al contenido

Як користуватися Google Play Pass

18 de julio de 2021

Google Play Pass – це платна послуга підписки на місяць, яка надає необмежений доступ до сотень ігор Android (ось список найкращих ігор Google Play Pass) та інших додатків приблизно за 5 доларів на місяць. Ці назви в Play Маркеті без реклами та позбавлені покупок у програмі, і більше ігор регулярно додається до каталогу. Підписки на Google Play Pass доступні лише для користувачів із США.

Змістовий покажчик

Створення підписки на Google Play Pass

Процес реєстрації для Google Play Pass досить простий, і 10-денна безкоштовна пробна версія пропонується тим геймерам та фанатикам додатків, які хочуть пройти сервісний тест, перш ніж витратити гроші.

 1. Торкніться значка Play Store на головному екрані смартфона або планшета, щоб запустити додаток Google Play Store.

 2. Виділіть три горизонтальні лінії Меню значок, розташований у верхньому лівому куті.

 3. Коли з’явиться висувне меню, торкніться Play Pass.

 4. Торкніться Почніть безкоштовну пробну версію.

 5. Відображаються умови підписки на Play Pass. Введіть дані Google Pay, якщо з’явиться відповідний запит, і торкніться ПОДПИСАТИСЯ.

 6. Введіть пароль свого облікового запису Google і торкніться ПЕРЕВІРИТИ.

  Екрани облікових даних для безкоштовної пробної версії Google Play Pass

 7. Якщо реєстрація пройшла успішно, на короткий час з’являється повідомлення про підтвердження, після чого з’являється екран Вітання до Play Pass. Якщо ви вирішили не зберігати підписку на Play Pass і не хочете, щоб з вас виставляли рахунки за перший місяць, ви повинні скасувати її до закінчення 10-денної пробної дати.

Як користуватися Google Play Pass

Як тільки ваша передплата активується, настав час вивчити величезну бібліотеку ігор та додатків для Android, які зараз у вас під рукою.

 1. Торкніться Play Store на головному екрані вашого пристрою.

 2. Магазин Google Play запускається з новим Play Pass вкладка активна за замовчуванням. Якщо ваш обліковий запис Google налаштовано на роль адміністратора сімейної групи, ви можете додати до п’яти додаткових користувачів до підписки на Play Pass. Щоб розпочати додавання, торкніться Налаштування (розташована у верхній частині екрана привітання) і дотримуйтесь підказок Сімейного плану.

 3. Вкладка Play Pass містить усі наявні у вашому розпорядженні програми, упорядковані за категоріями та популярністю. Щоб дізнатись більше про певний додаток, торкніться його ескізу.

 4. На сторінці інформації про програму представлена ​​інформація про відповідний заголовок, включаючи попередній перегляд зображень та відеокліпів, відгуки користувачів, кількість завантажень та багато іншого. Ви також помітите, що будь-які додатки з додатковою вартістю мають рядок через Ціна за прейскурантом, що означає, що це безкоштовно під час підписки. Якщо ви хочете спробувати одну з цих програм, торкніться Встановити.

 5. Статус процесу завантаження та встановлення в режимі реального часу відображається вгорі екрана. Після завершення встановлення торкніться відчинено щоб запустити нову програму.

  На екранах Google Play Pass відображаються кнопки Встановити та Відкрити

  Не всі пропозиції в Google Play Store підпадають під вашу підписку на Play Pass. Щоб уникнути випадкової оплати, обов’язково перевірте деталі та Ціна за прейскурантом до встановлення нової програми.