Saltar al contenido

Як користуватися HTC Vive без датчиків

13 de octubre de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Ви не можете використовувати HTC Vive без станцій Lighthouse, але ви можете обійтися лише однією.
 • Завдяки одному налаштуванню датчика ви можете сидіти, дивлячись вперед.
 • Вам знадобляться два датчики для більшості 360-градусних VR, стоячи або в масштабі кімнати.

У цьому посібнику описано, як налаштувати HTC Vive лише з одним датчиком, якщо у вас немає часу чи місця для двох, і чому ви не можете використовувати HTC Vive взагалі без датчиків.

Чи можу я використовувати VR без базових станцій?

Існує багато різних типів гарнітур віртуальної реальності. Деякі підключаються безпосередньо до комп’ютера; інші є більш автономними. Деякі гарнітури, особливо гарнітури раннього покоління, розроблені із зовнішніми трекерами. Деякі більш сучасні, часто автономні гарнітури, працюють із відстеженням «навиворіт», коли камери на гарнітурі забезпечують стеження. Приклади гарнітур із відстеженням навиворіт включають HP Reverb G2 і Meta (Oculus) Quest 2. Однак HTC Vive — це VR-гарнітура першого покоління, для роботи якої потрібні зовнішні датчики.

Чи може HTC Vive працювати без датчиків?

Ні. Гарнітура HTC Vive використовує лазерні датчики Lighthouse, які виявляють трекери, встановлені на гарнітурі, щоб помістити вас у віртуальний світ. Без цих базових станцій неможливо точно перевірити ваше місцезнаходження у світі, і гарнітура відображатиме сірий екран, як це відбувається, якщо вона втрачає відстеження, навіть якщо датчики налаштовано правильно. Що ви можете зробити, якщо у вас бракує часу чи місця, так це налаштувати Vive лише за допомогою одного датчика Lighthouse. Деякі ігри та досвід, спрямовані вперед, чудово працюватимуть із цим, але ви будете обмежені обертанням приблизно на 180 градусів, і можуть виникнути певні труднощі з відстеженням контролерів у деяких положеннях.

Один сенсор HTC Vive Lighthouse ідеально підходить для сидячих ігор, таких як гоночні ігри та симулятори польоту.

Щоб налаштувати один датчик Lighthouse, виконайте звичайні кроки налаштування HTC Vive, але ви вмикаєте лише один датчик. Вам також потрібно буде вибрати Налаштувати лише для стояння у майстрі налаштування.

Вам потрібні сенсори для HTC Vive?

Так, точно. Один датчик підходить для деяких ігор і досвіду, але якщо ви спробуєте використовувати гарнітуру Vive без будь-яких датчиків, вона просто відобразить сірий екран. Два датчики забезпечують найточніше відстеження, але ви можете використовувати лише один датчик для сидячого 180-градусного VR досвіду.

Чи можу я використовувати Vive без контролерів?

Деякі види роботи у VR взагалі не потребують введення, і вони чудово працюватимуть без контролерів — вам доведеться запускати їх поза VR на моніторі. Деякі ігри працюють із керуванням головою/поглядом, і вони повинні добре працювати без контролерів. Однак для більшості ігор і завдань, які потребують введення, вам знадобиться або контролер руху Vive, контролер Xbox або еквівалентний геймпад.

FAQ

 • Як налаштувати HTC Vive?

  Щоб налаштувати HTC Vive, звільніть місце для ігрової зони, а потім встановіть датчики відстеження Lighthouse у протилежних кутах на відстані близько 6,5 футів між ними. Далі завантажте Steam, увійдіть у свій обліковий запис Steam і встановіть SteamVR. Під’єднайте гарнітуру до блоку зв’язку, під’єднайте блок зв’язку до комп’ютера, увімкніть контролери та дотримуйтеся вказівок.

 • Де я можу випробувати HTC Vive?

  Щоб знайти місце, де можна випробувати HTC Vive, перейдіть на веб-сайт Vive Store Locator і введіть свою адресу. Ви побачите карту Google із розташуванням магазинів, у яких Vive налаштовано для демонстрації.

 • Скільки місця потрібно для HTC Vive?

  Vive рекомендує, щоб ваша ігрова зона була достатньо великою, щоб можна було рухатися по діагоналі до 16 футів і 4 дюймів (п’яти метрів). Для установки в масштабі кімнати потрібна мінімальна площа 6 футів 6 дюймів на 5 футів. Для роботи стоячи або сидячи немає вимог до мінімального простору.