Saltar al contenido

Як користуватися Samsung Find My Mobile

27 de abril de 2021

Локатор Samsung Find My Mobile визначає ваш пристрій на карті. Це працює подібно до програм Google Find My Device та Apple Find My iPhone. Телефонний трекер Samsung також зберігає вкладки на вашому телефоні, доки ви його не отримаєте.

Змістовий покажчик

Як користуватися Samsung Phone Locator

Якщо ви ніколи раніше не користувались послугою Samsung Find My Mobile, перед початком роботи вам доведеться погодитися з її Умовами використання. Після швидкого налаштування ви можете точно визначити місцезнаходження свого телефону. Samsung Find My Mobile працює, лише якщо телефон увімкнено. Якщо він вимкнений, періодично перевіряйте, чи його хтось увімкнув. Якщо акумулятор розряджений, вам доведеться вдатися до старомодної детективної роботи.

 1. Перейдіть до FindMyMobile.Samsung.com. Ви знайдете онлайн-інструмент Samsung для пошуку загубленого пристрою. Якщо ви ніколи не використовували цей інструмент із комп’ютера, яким ви зараз користуєтесь, і не ввійшли в систему, виберіть Увійти.

  U
  Якщо ви раніше користувались послугою з комп’ютера, яким ви зараз користуєтеся, і ввійшли в систему, вона одразу показує, де знаходиться ваш телефон.

 2. На екрані входу введіть адресу електронної пошти або номер телефону, за допомогою якого було налаштовано ваш обліковий запис Samsung, а також пароль.

  Екран входу в систему Find My Mobile від Samsung

 3. Якщо ви раніше не користувались цим інструментом, погодьтеся з політикою конфіденційності Samsung, дозвольте йому знайти ваш телефон і прийміть пару юридичних положень. Якщо у вас все з цим добре, виберіть Погодьтеся.

  Samsung; s знайти мої законні дозволи для мобільних пристроїв

 4. Якщо ваш телефон увійшов у ваш обліковий запис Samsung, Find My Mobile миттєво визначає ваш загублений телефон на карті.

  Знайти мій мобільний телефон Samsung знаходить мій телефон на карті

 5. Якщо ваш загублений телефон знаходиться поруч і ви не можете його знайти, виберіть Каблучка, потім виберіть Каблучка ще раз, щоб наказати пристрою видавати сигнал дзвінка або звук. Він дзвонить на найвищій гучності, навіть якщо звук вимкнено.

  Функція Find My Mobile від Samsung дзвонить на ваш телефон

 6. Ви також можете попросити функцію Samsung Find My Mobile стежити за своїм телефоном, доки його не повернете. Виберіть Місце відстеження у меню віддалених інструментів, а потім виберіть Почніть.

  Знайдіть мій мобільний телефон Samsung буде відстежувати ваш телефон протягом 15 хвилин

  «Знайди мій мобільний» оновлює місцезнаходження кожні 15 хвилин. Також на телефоні відображається повідомлення про те, що місце відстежується.

Як використовувати Samsung Phone Locator для захисту вашого пристрою

Якщо ваш телефон перебуває десь у достатньо безпечній ситуації, доки ви не зможете повернутися до нього, знайдіть хвилинку, щоб вжити деяких запобіжних заходів. Ви можете зробити кілька речей, наприклад, перевести його в режим енергозбереження, створити резервну копію вмісту та заблокувати.

 1. Виберіть Замок в меню віддаленого управління. Це пояснює, що ваш телефон на даний момент не заблокований, але тепер ви можете заблокувати його та показати на екрані контактну інформацію для екстрених випадків, призупинити біометричні показники, припинити використання Samsung Pay і зупинити будь-кого від вимкнення пристрою. Виберіть Далі.

  Samsung знайде мій мобільний заблокує ваш телефон

 2. Ви можете встановити PIN-код, який розблокує телефон, як тільки ви отримаєте його назад. Ви також можете ввести повідомлення, яке з’явиться на екрані блокування вашого загубленого телефону. Якщо хочете, вкажіть номер телефону, за яким вас зможуть зв’язати, якщо хтось знайде пристрій до вас.

  Введіть PIN-код, який розблокує загублений телефон Galaxy

 3. Якщо ви стурбовані тим, що не отримаєте пристрій до того, як хтось інший отримає його, видаліть усі дані з телефону. Виберіть Стерти дані, потім виберіть Скидання заводських налаштувань. Якщо ви використовуєте Samsung Pay, можливо, ви захочете стерти дані Samsung Pay.

  Параметр Видалити дані телефону на Samsung Find My Device.

Як керувати телефоном за допомогою Samsung Find My Mobile

Ви також можете керувати функціями пристрою, коли це поза вашим контролем. Наприклад, якщо ви пропустите важливі повідомлення, коли телефон Galaxy втрачений, отримайте доступ до останніх дзвінків та повідомлень із комп’ютера, за допомогою якого ви знаходите телефон. Ви також можете продовжити час автономної роботи, щоб ви могли дзвонити в телефон, коли знаходитесь поруч із ним, щоб знайти його.

 1. Виберіть Отримати дзвінки / повідомлення.

  Параметри віддаленого управління Samsung Find My Phone

 2. На наступному екрані пояснюється, як працює ця функція. Щоб отримати 50 останніх дзвінків та повідомлень, виберіть Отримати. Дайте йому хвилинку, і на ньому з’явиться список усіх, хто недавно дзвонив вам або надсилав повідомлення.

  Samsung Find My Mobile отримуватиме останні дзвінки та повідомлення

 3. Samsung Find My Mobile відображає рівень заряду акумулятора на вашому телефоні в меню інструментів віддаленого управління. Якщо заряд акумулятора низький, і ви думаєте, що він вимкнеться до того, як ви його дістанете, продовжте термін служби акумулятора віддалено. Виберіть Подовжте термін служби акумулятора, потім виберіть Розширити використовувати цю функцію.

  Samsung знаходить мою функцію розширення батареї для мобільних пристроїв