Saltar al contenido

Як користуватися Samsung Kies

26 de abril de 2021

Якщо ви є власником одного з багатьох різних смартфонів Samsung Galaxy, найпростіший спосіб передачі файлів на пристрій та з нього – це використання програмного забезпечення Samsung Kies. Kies надає вам доступ до всіх носіїв та файлів на вашому телефоні, а також дозволяє швидко і легко створювати резервні копії або відновлювати телефон до попереднього стану. Samsung Kies працює лише зі смартфонами та планшетами до Galaxy Note III, включаючи Galaxy S4, Note II та пов’язане з ними обладнання. Нове обладнання використовує натомість програмне забезпечення Samsung Smart Switch.

Змістовий покажчик

Як використовувати Kies для передачі файлів

Програмне забезпечення Samsung Kies управляє медіатеками, контактами та календарями та синхронізує їх із пристроями Samsung. Під час встановлення вибирайте Нормальний режим а не полегшений режим. Лише звичайний режим дозволяє керувати бібліотекою та зберігати такі функції, як передача файлів. Полегшений режим дозволяє лише перевірити деталі про ваш телефон (використовуваний простір для зберігання тощо). Підключіть пристрій Galaxy до комп’ютера за допомогою USB-кабелю, що входить у комплект. Якщо він встановлений правильно, Samsung Kies повинен автоматично запуститися на комп’ютері. Якщо ні, двічі клацніть на Samsung Kies значок робочого столу. Ви також можете спочатку запустити Samsung Kies, а потім зачекати, поки не буде запропоновано підключити пристрій. Цей метод іноді працює краще, ніж запустити його з уже підключеним пристроєм. Щоб перенести файли на свій пристрій з комп’ютера, клацніть один із заголовків у розділі Бібліотека (музика, фотографії тощо), а потім натисніть Додати фотографії або Додати музику і дотримуйтесь інструкцій. Щоб перенести файли з пристрою на комп’ютер, клацніть відповідний розділ під Підключені пристрої заголовок, виберіть елементи, які потрібно передати, а потім натисніть Зберегти на ПК. Клацніть на ім’я вашого пристрою у верхній частині панелі керування Kies, і ви зможете переглянути інформацію про сховище, включаючи кількість вільного місця. Ви також можете тут налаштувати параметри автоматичної синхронізації.

Резервне копіювання та відновлення за допомогою Kies

Програмне забезпечення Samsung Kies створює резервні копії майже всього на вашому пристрої, а потім за кілька кліків відновлює телефон із цієї резервної копії. Підключіть Galaxy до комп’ютера за допомогою USB-кабелю, що входить у комплект. Samsung Kies повинен запускатися на комп’ютері автоматично. Якщо ні, двічі клацніть на Samsung Kies значок робочого столу. Як і раніше, натисніть на назву пристрою у верхній частині панелі керування Kies. Основна інформація відображається на вашому телефоні. Клацніть на Резервне копіювання / відновлення у верхній частині головного вікна. Виберіть Резервне копіювання потім виберіть програми, дані та інформацію, встановивши прапорець біля кожного елемента. Ви також можете Вибрати все за допомогою коробки вгорі. Щоб створити резервну копію програм, виберіть Усі програми або виберіть їх окремо. Вибравши все, для чого потрібно створити резервну копію, клацніть на Резервне копіювання вгорі вікна. Час резервного копіювання залежить від того, скільки у вас на пристрої. Не відключайте пристрій під час резервного копіювання. Якщо ви хочете, щоб Kies автоматично створював резервні копії вибраних даних при підключенні до комп’ютера, натисніть Автоматично створювати резервні копії у верхній частині вікна.

Підключення телефону Samsung як мультимедійного пристрою

Перш ніж мати можливість передавати файли, можливо, вам доведеться перевірити, чи ваш Galaxy підключений як медіа-пристрій. Якщо цього не сталося, передача файлів може виявитися невдалою або взагалі неможливою. Підключіть пристрій до комп’ютера за допомогою кабелю USB. Відкрийте Повідомлення панелі, а потім натисніть Підключено як медіа-пристрій: Медіа-пристрій (MTP). Торкніться Камера (PTP) якщо ваш комп’ютер не підтримує протокол передачі медіа або не встановлено відповідний драйвер.