Saltar al contenido

Як користуватися WhatsApp на iPad

24 de julio de 2021

WhatsApp – одна з найбільших програм обміну миттєвими повідомленнями у світі. Розроблений з урахуванням iPhone та смартфонів Android, на жаль, у нього немає спеціального додатка для iPad. Сподіваємось, це зміниться в майбутньому, але наразі є кілька обхідних шляхів, як завантажити WhatsApp на iPad і безпечно використовувати його. Вам вже потрібно налаштувати WhatsApp на вашому iPhone або смартфоні Android.

Змістовий покажчик

Чи працює WhatsApp на iPad?

Додаток WhatsApp для iOS не працює на iPad. Він доступний лише в App Store для користувачів iPhone. Зараз це не буде працювати на будь-якому iPad, поки WhatsApp не вирішить запустити версію програми для iPad. Тим не менш, ви можете змусити WhatsApp працювати через веб-інтерфейс та невеликий спосіб обходу, який працює через браузер Safari iPad. Це не ідеально, але це варіант.

Як налаштувати WhatsApp на iPad

Налаштування WhatsApp Web на вашому iPad не займе багато часу. Ось як розпочати роботу. Будь-який iPad з підключенням до Інтернету працюватиме з WhatsApp Web, хоча інструкції дещо відрізняються залежно від віку вашого iPad.

 1. відчинено Сафарі і перейдіть на web.whatsapp.com.

 2. На веб-сайті відображатиметься QR-код, щоб поєднати його з вашим iPhone.

  Якщо цього не сталося, можливо, у вас старіший iPad, який вимагає трохи інших інструкцій нижче.

 3. На своєму смартфоні відкрийте WhatsApp.

 4. Торкніться Налаштування > WhatsApp Web / Desktop.

 5. Відскануйте QR-код, що відображається на вашому iPad.

  Кроки щодо синхронізації WhatsApp з WhatsApp Web / Desktop

 6. Веб-сайт перезавантажить та відобразить усі ваші повідомлення WhatsApp. Не забудьте вийти, коли закінчите користуватися сайтом.

Як налаштувати WhatsApp на старішому iPad

Старі iPads використовують iOS, а не iPadOS, що означає, що його налаштування дещо відрізняються. Якщо ваш iPad автоматично не відображає QR-код, коли ви переходите на web.whatsapp.com, ось що робити. До iPad, які не підтримують iPadOS, належать оригінальні iPad Air, iPad Mini 3 і старіші та iPad четвертого покоління та старші.

 1. відчинено Сафарі і перейдіть на web.whatsapp.com.

 2. Натисніть і утримуйте оновити значок праворуч від адреси веб-сайту.

  Як знайти веб-сайт запиту на робочому столі в Safari

 3. Торкніться Запит на настільному сайті коли вона з’являється.

  Надішліть запит на запит веб-сайту на робочому столі в Safari

 4. Зачекайте хвилинку, поки веб-сайт перезавантажиться до настільної версії сайту, де відображатиметься QR-код для з’єднання з вашим iPhone.

 5. На своєму смартфоні відкрийте WhatsApp.

 6. Торкніться Налаштування > WhatsApp Web / Desktop.

 7. Відскануйте QR-код, що відображається на вашому iPad.

  Підказки WhatsApp для налаштування веб-сторінки / робочого столу WhatsApp

 8. Веб-сайт перезавантажить та відобразить усі ваші повідомлення WhatsApp. Не забудьте вийти, коли закінчите користуватися сайтом.

Як поспілкуватися з WhatsApp

Спілкування з кимось через WhatsApp на вашому iPad майже таке ж просте, як використання програми. Ось як розпочати роботу, коли веб-сторінка WhatsApp відкрита в Safari.

 1. Торкніться імені особи, якій потрібно надіслати повідомлення.

 2. Торкніться значка Введіть повідомлення діалогове вікно.

 3. Введіть повідомлення, а потім торкніться значка стрілка надіслати його своєму другові.

Які обмеження існують у WhatsApp на вашому iPad?

Оскільки WhatsApp насправді не призначений для роботи на вашому iPad, є кілька ключових обмежень щодо того, що ви можете зробити на ньому.

 • Немає повідомлень: Ви не отримаєте жодних сповіщень, коли отримаєте повідомлення від когось. Вам потрібно вручну відкривати веб-сайт кожного разу, коли ви хочете перевірити наявність нових повідомлень.
 • Різні контакти: Список контактів із вашого смартфона iPhone або Android відображатиметься у веб-мережі WhatsApp, а не на вашому iPad.
 • Обмежені голосові нотатки: Ви не можете надсилати голосові нотатки через WhatsApp Web, хоча ви все одно можете відтворювати отримані.
 • Існуючий рахунок: Вам потрібен наявний обліковий запис WhatsApp, щоб використовувати цей метод.