Skip to content

Як краща підтримка може подовжити термін служби телефону

1 de Грудень de 2022

Ключові висновки

  • Смартфони та інші розумні пристрої потребують кращої довгострокової підтримки, кажуть експерти.
  • Хоча багато хто пропонує розширені оновлення програмного забезпечення, багато виробників телефонів все ще пропонують базову апаратну підтримку.
  • Потреба в довгостроковій підтримці лише зростає, оскільки доступними є все більше пристроїв.

Оскільки кількість моделей смартфонів, доступних у всьому світі, зростає, експерти кажуть, що потреба в довгостроковій підтримці зростає все більше і більше. Нещодавно компанія Samsung оголосила, що лише один із її нових пристроїв середнього класу серії A отримуватиме оновлення операційної системи Android щонайменше протягом трьох років. Ті, хто придбає інші телефони в лінійці, не отримають гарантії оновлення протягом більше двох років. Експерти кажуть, що це лише ще один запис у довгостроковому списку проблем із підтримкою, з якими стикалися багато розумних пристроїв за останні кілька років. «Підтримка обладнання та програмного забезпечення вкрай необхідна споживачам у довгостроковій перспективі, тому що в технологічному ландшафті, що постійно змінюється, завжди з’являються нові речі, а також оновлюється нове мікропрограмне та програмне забезпечення для пристроїв, які не можуть зробити щось працювати належним чином”, – повідомив Lifewire в електронному листі Марк Полі, генеральний директор Axiom Armor.

Боротьба з майбутнім

Якщо ви коли-небудь купували смартфон, то, мабуть, знаєте відчуття, яке виникає, коли ви налаштовуєте свій новий телефон, щоб лише через кілька місяців дізнатися, що компанія випустила ще один продукт із серії.

Стетоскоп на смартфоні.

Коли це трапляється, часто може здатися, що ваш новий пристрій скоротився. Коли відведений проміжок часу мине, а підтримка припиниться, вам потрібно буде перейти до нового пристрою. Для багатьох ця очікувана тривалість життя надто коротка, оскільки більшості основних телефонів Android обіцяють лише три роки серйозних оновлень. На даний момент і LG, і Samsung дали подібні обіцянки, хоча закриття мобільного бізнесу LG змусило декого задуматися, що вийде з цієї обіцянки. Програмне забезпечення є важливою частиною рівняння для прийняття рішення про те, який смартфон ви хочете придбати, і обмежена підтримка є перешкодою, з якою багатьом доводиться боротися. Оскільки багато смартфонів уже коштують від 500 до 1000 доларів, платити стільки за пристрій, який застарів лише через кілька років, може бути надзвичайно розчаровуючим.

Розширення підтримки

Такі експерти, як Гаррієт Чен, директор з маркетингу та співзасновник CocoFinder, компанії з розробки програмного забезпечення, також пропонують виробникам створювати спеціалізовані громадські центри для користувачів своїх смартфонів. Підтримка обладнання та програмного забезпечення вкрай необхідна для споживачів у довгостроковій перспективі, тому що… завжди з’являються нові речі та оновлюється нове мікропрограмне та програмне забезпечення… «Служба підтримки дуже важлива для споживачів, оскільки допомагає споживачам відповідати на поширені запитання та надає широкий спектр технічної підтримки. Групи підтримки надають вказівки, серед іншого, щодо електронного обладнання, програмного забезпечення та одягу. Ця інформація допоможе споживачам самостійно вирішити незначні технічні збої “, – сказав Чан Lifewire в електронному листі. Багато хто вже пропонує подібні послуги. Однак, розширивши можливості підтримки, які вони вже мають, виробники смартфонів могли б створити більш надійну мережу для користувачів, щоб знаходити відповіді, які їм потрібні. Поєднайте це з розширеними можливостями ремонту, і ви зможете підтримувати роботу свого смартфона набагато довше, ніж зазвичай.

Нові рішення

Однак відповідь на ці проблеми полягає не лише в подовженні оновлення програмного забезпечення, як це роблять Samsung, LG та інші. Натомість Полі каже, що ці компанії також повинні зосередитися на розширенні апаратної підтримки.

Хтось тримає смартфон із розбитим екраном.

«Виробники пристроїв можуть збільшити тривалість підтримки, маючи більш доступних, навчених техніків, які доступні принаймні по телефону. Оскільки це не завжди можливість для більшості виробників, партнерство з незалежними ремонтними майстернями та персоналом підтримки може бути найкращим рішенням. найкраща життєздатна відповідь”, – пояснив Полі. Оснастивши більше ремонтних майстерень інструментами та навичками, необхідними для ремонту своїх телефонів, такі виробники, як Samsung, Apple та інші великі виробники смартфонів, зможуть розширити можливості підтримки клієнтів. Це було б величезним благом для тих, хто не хоче хвилюватися про те, коли закінчиться гарантія на їхній пристрій або чи покриє ця гарантія навіть проблеми, які вони мають із своїм пристроєм. Крім того, це може збільшити очікувану тривалість життя цих пристроїв, особливо якщо споживачі вживатимуть додаткових заходів безпеки, щоб зробити свої пристрої більш безпечними. «Використання хорошого захисного екрану та гарного футляра є найкращою лінією захисту від апаратних збоїв. Збої як мікропрограми, так і програмного забезпечення на певному рівні неминучі, тому в таких випадках може допомогти план захисту, якщо щось піде не так, – сказав Полі.