Saltar al contenido

Як легко перевірити використання даних iPhone

31 de julio de 2021

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Запитайте свого оператора: AT&T, зателефонуйте #ДАНІ#. Спринт, дзвонити *4. Пряма розмова, текст використання до 611611. T-Mobile, дзвоніть #932#. Verizon, телефонуй #дані.
 • Або перевірте поточне використання безпосередньо на своєму iPhone. Йти до Налаштування > Стільниковий щоб побачити ваше поточне використання щодо вашого наділу
 • Якщо ви наближаєтесь до межі, вимкніть мобільні дані повністю або за допомогою програми, вимкніть Wi-Fi Assist або вимкніть автоматичне завантаження.

У цій статті пояснюється, як перевірити використання даних iPhone та уникнути перевищення чи зменшення швидкості. Вказівки в цій статті стосуються iOS 9 і пізніших версій.

Як перевірити використання даних через свого оператора

Більшість перевізників включають інструмент – мобільний додаток або портал вашого онлайн -облікового запису – для показу вашого використання в поточному розрахунковому періоді. Крім того, кілька перевізників пропонують код для конкретного пристрою, який відображає дані про використання даних на сьогоднішній день за допомогою програми «Телефон» або номеронабирача:

 • AT&T: Телефонуйте #ДАНІ# щоб отримати текстове повідомлення з вашим поточним використанням.
 • Спринт: Телефонуйте *4 і дотримуйтесь меню.
 • Пряма розмова: Текст використання до 611611 щоб отримати відповідь із вашим поточним використанням.
 • T-Mobile: Телефонуйте #932#.
 • Verizon: Телефонуйте #дані.

Як перевірити використання даних на телефоні

Ваш iPhone пропонує вбудований інструмент для відстеження використання даних, але він має обмеження. Щоб знайти інструмент, відкрийте файл Налаштування додаток і торкніться Стільниковий. На екрані відображається ваше поточне використання щодо вашого виділення.

Різні постачальники по -різному взаємодіють із цим додатком. Наприклад, T-Mobile синхронізує розрахункові періоди, тому показники використання повинні більш-менш співпадати. Інші постачальники можуть не синхронізуватись, тому поточний період, зазначений у додатку, може не відповідати платіжному циклу.

Як зберегти дані, коли ви наблизилися до межі

Більшість перевізників надсилають попередження, коли ви наближаєтесь до обмеження даних. Спробуйте одну або кілька із кількох стратегій, щоб зменшити використання стільникових даних:

 • Вимкніть мобільні дані за допомогою програми: IPhone контролює, які програми можуть використовувати дані, а які працюють лише тоді, коли телефон підключено до Wi-Fi. Вимкніть програми для перегляду, перейшовши за адресою Налаштування > Стільниковий і в Стільникові дані розділ, переведіть перемикач у положення вимк./білий, щоб обмежити програми.
 • Вимкнути всі мобільні дані: Ви також можете вимкнути всі мобільні дані, зберігаючи при цьому можливість користуватися телефоном та надсилати та отримувати текстові повідомлення. Перейдіть до Налаштування > Стільниковий і перемістити Стільникові дані перемикач вимкнути/білий.
 • Вимкніть Wi-Fi Assist: Ця функція iOS 9 та новіших версій автоматично перемикається на мобільну передачу даних, коли Wi-Fi не працює належним чином. Це приємна функція, але вона також використовує дані. Вимкніть його Налаштування > Стільниковий. Прокрутіть униз і перемістіть Wi-Fi Assist перемикач вимкнути/білий.
 • Вимкніть автоматичне завантаження: Якщо ви володієте кількома пристроями iOS, можливо, ви налаштували автоматичне завантаження нових програм та медіафайлів на всі пристрої, коли ви завантажуєте їх на один. Зручно синхронізувати свої пристрої, але це може з’їдати стільникові дані. Обмежте ці завантаження Wi-Fi у Налаштування > iTunes та App Store. Перемістіть Використовуйте стільникові дані перемикач вимкнути/білий.
 • Обмежте фонове оновлення програми Wi-Fi: Оновлення фонового додатка оновлює програми, навіть якщо ви ними не користуєтесь, щоб вони мали найновіші дані під час наступного відкриття. Примусити ці оновлення відбуватися лише через Wi-Fi, перейшовши за адресою Налаштування > Загальні > Оновлення фонового додатка.

Якщо ви регулярно стикаєтеся з обмеженням даних, перейдіть на план, який пропонує більше даних. Ви могли б це зробити з будь -якого з додатків або облікових записів в Інтернеті, згаданих у цій статті.