Skip to content

Як малювати на iPad

19 de Листопад de 2022

Що потрібно знати

 • Торкніться піктограми «Розмітка» у верхньому правому куті програми «Нотатки», щоб почати малювати.
 • Намалюйте основні фігури. Тримайте кінчик пальця або олівця вниз, щоб запустити розпізнавання фігури.
 • Використовуйте сильніший тиск, щоб малювати більш товсті лінії.

У цій статті пояснюється, як почати малювати за допомогою iPad.

Ви можете малювати на будь-якому iPad?

Вам не потрібен висококласний iPad із великим дисплеєм, щоб почати малювати. Поки ваш iPad працює, ви можете ним користуватися.

Що мені потрібно для малювання на iPad?

Якщо ви хочете малювати на своєму iPad, ви можете скористатися програмою Notes. Для кращого досвіду придбайте стилус, матовий захисний екран і спеціальний додаток для малювання. Будь-який стилус підійде, але Apple Pencil — це стилус, чутливий до натиску, створений спеціально для iPad. Захист екрана зробить екран менш слизьким під стилусом, тож він буде більше схожий на справжній папір. Якщо ви думаєте про придбання Apple Pencil, переконайтеся, що Apple Pencil сумісний із вашим iPad.

Як я можу малювати на своєму iPad безкоштовно?

Ви можете малювати на своєму iPad, не витрачаючи ні копійки. Ви можете розпочати роботу лише за допомогою пальців і програми Notes. Спеціальні програми для малювання для iPad запропонують більше функціональних можливостей, і вони доступні за будь-якою ціною, від повністю безкоштовної до щомісячної передплати.

Як малювати на iPad

Оскільки вам не потрібно нічого особливого, ви можете будь-коли взяти свій iPad і почати творити мистецтво. Ось як почати.

 1. Відкрийте програму для малювання. Якщо ви використовуєте програму Notes, торкніться Розмітка у верхньому правому куті, щоб побачити всі інструменти малювання.

 2. Намалюйте кілька основних фігур. За допомогою iPad легко створювати базові форми Розпізнавання фігур функція. Коли ви закінчите малювати фігуру, залиште палець або стилус на екрані. Через мить лінії стануть на місце, утворюючи ідеальну форму.

  Кола, квадрати та трикутники, намальовані в програмі Notes.

 3. Варіюйте свої лінії. Торкніться інструмента, щоб вибрати різну товщину лінії та непрозорість. Якщо ви використовуєте стилус, призначений для мистецтва, як-от Apple Pencil або Logitech Crayon, ваші лінії відрізнятимуться залежно від сили тиску. Ви навіть можете нахилити Apple Pencil, щоб створити широкі, м’які лінії.

  Рядки різного розміру в програмі Notes.

 4. Додайте тіні. Навіть базові малюнки виглядатимуть краще, якщо додати трохи розміру. Використовуйте більший тиск або непрозорість, щоб створити тіні на своїх малюнках. Якщо ви використовуєте художню програму, створіть новий шар, перш ніж затіняти зображення.

  Круг із затіненням у примітках.

 5. Використовуйте посилання. Виберіть щось для малювання, наприклад персонажа, який вам подобається, або зображення вашого домашнього улюбленця. Ви не збираєтеся копіювати або відстежувати, тож можете навіть використати зображення чиєїсь роботи. Малювання з довідки чудово підходить для практики.

  Фотографія квітки.

 6. Використовуйте розділений екран. Коли ви знайдете еталонне зображення, вам потрібно буде розмістити його на екрані поруч із програмою для малювання. Відкрийте Багатозадачність у верхній частині екрана, а потім торкніться Розділений перегляд.

  Програма iPad Notes із розділеним переглядом, виділеним у меню багатозадачності

 7. Відкрийте програму для малювання, щоб вона з’явилася праворуч.

  Фото квітки поруч із Procreate.

 8. Почніть малювати. Тепер, коли ви знаєте основи, ви готові малювати. весело провести час!

  Початок малювання квітки.

Якщо ви хочете розпочати роботу безкоштовно, перегляньте Linea від The ​​Iconfactory в App Store.

FAQ

 • Як малювати в Google Презентаціях на iPad?

  Відкрийте свою презентацію в програмі Google Slides і торкніться присутній і виберіть, де ви хочете презентувати. Торкніться вгорі малювати (піктограма пера) і пальцем малюйте на представленому слайді. Щоб вийти з режиму малювання, торкніться малювати знову.

 • Як віддзеркалити малюнок у Procreate на iPad?

  Щоб дзеркально малювати на Procreate, торкніться стрілка щоб відкрити рядок меню, потім торкніться Довільна форма. Тепер ви можете віддзеркалити свій малюнок горизонтально або вертикально. Ви також можете робити дзеркальні або симетричні малюнки, торкаючись Налаштування > Полотно > Керівництво з малювання.

 • Як використовувати iPad для малювання на Mac?

  Маючи iPad поруч, відкрийте сумісний документ (з Notes, TextEdit, Keynote тощо) на Mac і виберіть Файл > Вставка з > Додати ескіз. На вашому iPad відкриється вікно ескізу; створіть ескіз і натисніть Готово.