Saltar al contenido

Як маяк може поліпшити безпеку відеоконференцій

11 de julio de 2021

Ключові винос

  • Нове програмне забезпечення для відеоконференцій Beacon використовує наскрізне шифрування та інші функції для підвищення безпеки.
  • Небезпечний відеозв’язок стає дедалі більшою проблемою, оскільки все більше людей працює вдома, каже аналітик.
  • Zoom також планує запропонувати наскрізне шифрування більшій кількості своїх користувачів.

Луїс Альварес / Getty Images

Вибухи масштабування можуть піти в минуле, якщо нове програмне забезпечення для відеоконференцій виправдає свої вимоги. Програмне забезпечення для відеоконференцій Beacon використовує наскрізне шифрування та безліч інших функцій для підвищення безпеки. Програмне забезпечення випускається, оскільки проблеми конфіденційності поширюються на порушення в популярних платформах для проведення конференцій, таких як Zoom та Google Meet. Ринок відеоконференцій процвітає, оскільки пандемія коронавірусу штовхає більше людей на роботу вдома, ніж будь-коли раніше. «Проблема в тому, що більшість програмного забезпечення для конференцій, наприклад Zoom, не створено для COVID». “Я не знаю, чому такі деталі твого життя [anyone’s business]», – сказав Енджел Муньос, генеральний директор Mass Luminosity, компанія, яка планує випустити Beacon наступного місяця, в телефонному інтерв’ю. «Я думаю, що для всіх нас було б краще, якби у всіх нас було якесь приватне життя».

Змістовий покажчик

Збільшити бомбардування зростаючою загрозою

Небезпечні відеозв’язки стають дедалі зростаючою проблемою, заявив в телефонному інтерв’ю Авані Десай, президент Schellman & Company, фірми з оцінки дотримання норм безпеки та конфіденційності. Вибухи масштабування, коли непрошені користувачі розбивають онлайнові зустрічі та інколи розміщують невідповідний контент, трапляються широко і змушують деякі компанії та шкільні округи заборонити масштабування. «Питання в тому, що більшість програмного забезпечення для конференцій, наприклад Zoom, не створено для COVID», – сказав Десай. “Коли вони почали відкривати програмне забезпечення, щоб сім’ї могли провести щасливі години, їм довелося зробити його простим у користуванні. Тож налаштування за замовчуванням – це не ті, які забезпечують найвищий рівень безпеки і трохи складніше орієнтуватися ».

Чарльз Хендерсон, глобальний керівник X-Force Red від IBM, нещодавно писав, що його компанія зазнала значного зростання запитів на оцінку безпеки відеоконференцій. «За 20 років роботи в цій галузі я бачив, як виникають численні атаки, які надзвичайно розумно використовують нові вразливі місця, але найефективніші, як правило, набагато простіші – в кращу чи гіршу сторону», – написав Хендерсон. «Потенціал платформ для відеоконференцій розкрити конфіденційну інформацію для зйомок – це відкриває око».

Впровадження шифрування

У відповідь на загрози безпеці Zoom також планує запропонувати наскрізне шифрування для більшості своїх користувачів. У заяві на своєму веб-сайті компанія заявила, що «визначила шлях уперед, який врівноважує законне право всіх користувачів на приватність та безпеку користувачів на нашій платформі».

Відеодзвінок з дому під час блокування

Алістер Берг / Getty Images

Творці Beacon заявляють, що програмне забезпечення може запобігти порушенням безпеки, які переслідують конкурентів, таких як Zoom. Він запропонує «справжнє однорангове шифрування» для всіх користувачів, сказав Муньос. Beacon також запропонує можливість використовувати такі біометричні дані, як розпізнавання великого пальця або обличчя, для автентифікації користувачів; буде індикатор безпеки, щоб запобігти вибору пароля, який раніше просочувався до темної мережі; ключі розшифровки надаються лише тим, хто бере участь у дзвінку, і стираються після завершення дзвінка. Користувачі також зможуть побачити шифрування в режимі реального часу за допомогою кнопки, розташованої на екрані. Муньос сказав, що компанія майже напевно випустить власний код, щоб дослідники могли перевірити його на наявність уразливостей.

Промо зображення для маяка Mass Luminosity's

Масова світність

Наскрізне шифрування, пропоноване в Beacon, може допомогти підвищити рівень безпеки користувачів, сказав Десаї, додавши: «Дуже важко комусь перехопити дзвінок, і якщо це налаштування за замовчуванням, це круто». На додаток до покращених функцій безпеки, Beacon забезпечує високоякісне відео та аудіо, що перевершує конкурентів, додав Муньос. Він також може похвалитися іншими технологічними прийомами, такими як транскрипція в режимі реального часу та можливість перетягування файлів. Після запуску Beacon для браузерів Mass Luminosity випустить програми Beacon – спочатку на Android, потім Windows, потім iOS і macOS.

Безпека проти зручності

Функції безпеки не допоможуть, якщо вони занадто складні у використанні, сказав Десай, додавши, що програмне забезпечення для проведення конференцій має знайти баланс між безпекою та зручністю. Більша обчислювальна потужність, необхідна для додаткового шифрування, може спричинити «зависання» відеодзвінків, – сказала вона. Якщо такі компанії, як Mass Luminosity, можуть запропонувати надійне та просте у використанні програмне забезпечення для проведення конференцій, ринковий потенціал величезний. «Оскільки ми чуємо про все більше і більше організацій, які працюють вдома до 2021 року або постійно, це буде наш новий спосіб робити», – сказав Десай. «Ще важливішим стає те, що ми бачимо більше людей, які використовують такі речі, як телемедицина, де ви захищаєте інформацію про здоров’я та інші життєво важливі особисті дані».