Saltar al contenido

Як надрукувати електронну пошту з Outlook або Outlook.com

16 de abril de 2021

Кожен користувач Microsoft Office повинен знати, як друкувати електронні листи з Outlook та Outlook.com. Настільна версія також дозволяє друкувати вкладення електронної пошти безпосередньо з Outlook. Інструкції в цій статті стосуються Outlook 2019, 2016, 2013, Outlook для Microsoft 365 та Outlook.com.

Змістовий покажчик

Як надрукувати електронну пошту з Outlook Online

Outlook в Інтернеті надає друковану версію кожного повідомлення без реклами та візуальної метушні. Щоб надіслати повідомлення на принтер:

 1. Відкрийте повідомлення електронної пошти, яке потрібно надрукувати, а потім виберіть меню з трьома крапками у верхній частині Outlook.com.

  Додаткове меню команд в Outlook

 2. Виберіть Друк.

  Меню друку в Outlook

 3. Повідомлення відкривається у новому вікні та відформатоване для друку. Виберіть Друк.

  Кнопка друку в Outlook

 4. В Принтер діалоговому вікні, виберіть сторінки для друку, макет або орієнтацію та кількість копій, а потім виберіть Друк.

  Кнопка друку в Outlook

Ви не можете роздрукувати всі вкладення електронної пошти безпосередньо з Outlook.com. Спочатку потрібно відкрити кожне вкладення та роздрукувати їх окремо.

Як друкувати з програми Outlook

Виконайте такі дії, щоб надрукувати електронне повідомлення за допомогою поштового клієнта Outlook:

 1. Відкрийте електронний лист, який потрібно надрукувати, а потім перейдіть до Файл > Друк. Або скористайтеся ярликом Ctrl + P на Windows або + P на Mac, щоб відкрити Друк меню.

 2. Виберіть Друк щоб роздрукувати електронний лист відразу, або виберіть Параметри друку.

  Кнопка друку в Outlook

 3. Виберіть кількість сторінок або копій для друку, змініть налаштування сторінки, якщо хочете, виберіть принтер, а потім виберіть Друк.

  Параметри друку в Outlook

  Щоб надрукувати вкладення, переконайтесь Роздрукуйте вкладені файли вибрано. Вкладені файли друкуються на принтері за замовчуванням.

Альтернативні способи друку вкладень в Outlook

Існує два додаткові способи друку вкладень у програмі настільного Outlook:

 1. Відкрийте електронне повідомлення та клацніть правою кнопкою миші піктограму вкладення, а потім виберіть Швидкий друк зі спадного меню.

  Параметр меню швидкого друку в Outlook

 2. Або виберіть вкладення, а потім виберіть Вкладення > Швидкий друк на стрічці. Вкладений файл надрукується на принтері за замовчуванням.

  Кнопка швидкого друку в Outlook