Saltar al contenido

Як надрукувати свою адресну книгу Outlook

12 de mayo de 2021

Роздрукуйте свою електронну адресну книгу в програмі Outlook, коли вам потрібна резервна копія паперу, фізичний список, яким би ви хотіли поділитися, або посилання на нього, або спосіб взяти свою адресну книгу з собою, коли електроніка недоступна. Ось як перенести адресну книгу Outlook з екрана на папір. Інструкції в цій статті стосуються Outlook для Microsoft 365, Outlook 2019, 2016, 2013 та 2010.

Змістовий покажчик

Друк стилю телефонної книги в Outlook

Є кілька способів роздрукувати контакти Outlook. Ви можете скористатися опцією друку Телефонного каталогу, щоб створити папір для копіювання деяких або всіх ваших контактів у програмі Outlook.

 1. Запустіть Outlook.

 2. Виберіть Люди унизу панелі навігації, щоб відкрити список контактів Outlook.

 3. В Мої контакти виберіть папку контактів, яку потрібно надрукувати.

 4. Ви можете відфільтрувати контакти так, щоб відображалися лише ті контакти, які ви хочете надрукувати. Перейдіть до Переглянути вкладку, виберіть Перегляд налаштувань, і виберіть Фільтр відфільтрувати за такими критеріями, як компанія. Якщо ви призначили своїм контактам категорії, ви також можете відфільтрувати за категоріями. Після того, як ви відфільтрували контакти, кроки друку збігаються, як якщо б ви друкували всі контакти.

 5. Виберіть Файл > Друк. Або скористайтеся комбінацією клавіш Ctrl + P щоб відкрити сторінку Друк.

  Попередній перегляд контактів Outlook.

 6. Виберіть Параметри друку.

 7. В Налаштування розділ, виберіть Стиль телефонного довідника створити телефонний каталог у паперовому вигляді. Попередній перегляд змінюється для відображення обраного стилю. Якщо ви хочете вибрати інший стиль друку, у вас є кілька варіантів, включаючи Стиль картки, Стиль буклету, і Стиль пам’ятки.

 8. В Друк діалоговому вікні, виберіть діапазон сторінок, який потрібно надрукувати, та кількість копій. Щоб змінити шрифт, виберіть інший формат паперу або додайте верхній або нижній колонтитул, виберіть Налаштування сторінки.

  Додаткові параметри друку для друку контактів з Outlook.

 9. Виберіть Визначте стилі > Редагувати якщо ви хочете внести інші зміни, наприклад, вибрати інший шрифт, поля, які ви хочете включити, розмір паперу або параметри верхнього та нижнього колонтитулів.

  Визначте параметри стилів у налаштуваннях друку Outlook

 10. Виберіть Друк.

Оскільки налаштування та функції принтера різняться, зверніться до посібника виробника або на веб-сайт, щоб дізнатись про розширені параметри друку, такі як двосторонній друк.

Роздрукуйте один контакт

За бажанням можна надрукувати інформацію для одного контакту.

 1. Виберіть папку контактів, що містить контакт, інформацію про який ви хочете надрукувати.

 2. Двічі клацніть контакт, щоб відкрити його.

 3. Виберіть Файл > Друк і роздрукуйте сторінку.