Saltar al contenido

Як надрукувати слайди PowerPoint

30 de abril de 2021

Роздрукуйте свою презентацію PowerPoint, коли вам потрібна копія, яка допоможе вам презентувати презентацію або допомогти вашій аудиторії слідувати. У вас є кілька варіантів – від друку цілого слайд-шоу до друку роздаткового матеріалу та сторінок приміток. Вивчіть різні способи друку слайдів PowerPoint і виберіть найкращий варіант для своїх потреб. Інструкції в цій статті стосуються PowerPoint 2019, 2016, 2013, 2010; PowerPoint для Mac та PowerPoint для Microsoft 365.

Змістовий покажчик

Виберіть Налаштування друку

Параметри друку та налаштування для PowerPoint можна знайти, вибравши Файл > Друк.

Знімок екрана налаштувань друку PowerPoint

Наступні налаштування відображаються у вікні друку за замовчуванням. За потреби змініть ці налаштування.

Друк копій: Виберіть кількість копій для друку.

Принтер: Якщо на вашому комп’ютері або в мережі встановлено більше одного принтера, виберіть принтер, який потрібно використовувати. Виберіть Принтер розкривна стрілка і зробіть свій вибір.

Налаштування: Друкувати всі слайди – це налаштування за замовчуванням. Виберіть стрілку спадного меню, щоб зробити альтернативний вибір.

Слайди повних сторінок: Виберіть стрілку спадного меню, щоб зробити альтернативний вибір. Детальніше про всі ці варіанти буде далі.

Складені: Сторінки будуть зіставлені як сторінки 1,2,3; 1,2,3; 1,2,3 тощо, якщо ви не вирішите друкувати нескладені сторінки як 1,1,1; 2,2,2; 3,3,3 тощо.

Колір: За замовчуванням вибрано кольоровий друк. Якщо вибраний принтер є кольоровим принтером, слайди друкуватимуться кольорово. На чорно-білому принтері слайди друкуються у відтінках сірого. Детальніше про цей вибір друку буде далі.

Виберіть, які слайди друкувати

У розділі «Налаштування» за замовчуванням вибрано друк усіх слайдів. Щоб зробити альтернативний вибір, виберіть стрілку спадного меню.

Знімок екрана параметрів вибору друку в PowerPoint

Інші варіанти:

Вибір друку: Щоб скористатися цією опцією, спочатку виберіть лише ті слайди, які ви хочете надрукувати. Виберіть ці слайди або на панелі слайдів у звичайному поданні, або у режимі сортування слайдів. Ці подання показують ескізи версій ваших слайдів, тому легко зробити вибір групи.

Друк поточного слайда: Активний слайд надруковано.

Спеціальний діапазон: Ви можете роздрукувати лише кілька своїх слайдів. Цей вибір можна зробити, ввівши номери слайдів у текстове поле наступним чином:

 • Введіть конкретні номери слайдів, розділені комами, наприклад 2,6,7.
 • Введіть суміжну групу номерів слайдів як 3-7

Друк прихованих слайдів: Цей параметр доступний, лише якщо у вашій презентації є слайди, позначені як приховані. Приховані слайди не відображаються під час показу слайдів, але їх можна переглянути на етапі редагування.

Створюйте слайди PowerPoint під час друку роздаткових матеріалів

Під час роздруківки слайдів PowerPoint доступні чотири варіанти.

Варіант слайдів рамки в PowerPoint

Ці варіанти:

Слайди кадру: Це приємний завершальний штрих для ваших роздрукованих роздаткових матеріалів.

Масштабуйте відповідно до паперу: Області полів для друку змінюються залежно від принтера. Переконайтесь, що на ваших роздаткових матеріалах роздруковані повні слайди, вибравши цей параметр.

Висока якість: Виберіть цей параметр, лише якщо вам потрібні роздруківки виняткового вигляду, наприклад брошура. Цей параметр використовує додатковий тонер або чорнило у вашому принтері, тому не вибирайте це для звичайних роздруківок.

Друк коментарів та розмітка чорнилом: Цей параметр доступний лише тоді, коли презентацію переглядала інша особа, яка зробила письмові коментарі у файлі.

Роздрукуйте слайди PowerPoint у кольоровому, сірому чи чисто чорно-білому кольорах

Існує три різні варіанти кольорових або не кольорових роздруківок.

Знімок екрана, що відображає параметри кольору друку в PowerPoint

Виберіть з наступного:

Колір: Кольорові роздруківки є типовим варіантом. Однак не всі принтери мають таку можливість. Якщо ви виберете параметр «Колір», але у вас немає кольорового принтера, роздруківка буде схожа на, але не такої якості, як друк у градаціях сірого.

Відтінки сірого: Якщо у вас немає кольорового принтера або вам не потрібна кольорова роздруківка, виберіть відтінки сірого, щоб надрукувати всі об’єкти на сторінці в сірих відтінках. Об’єкти виглядають чіткішими та чистішими, якщо для некольорових принтерів вибрано відтінок сірого, а не друк із використанням параметра Колір за замовчуванням.

Чисто чорно-біле: Цей параметр друкує слайди чорно-білими. Відтінків сірого немає. Як результат, кілька об’єктів на тему дизайну слайда, наприклад, тиснення та падіння тіней, не друкуються. Текст друкується як чорний, навіть якщо ви вибрали сірий як вихідний колір тексту.

Друк слайдів повних сторінок у PowerPoint

 1. Йти до Файл.

 2. Виберіть Друк.

 3. Виберіть кількість копій для друку, якщо ви хочете надрукувати більше однієї копії.

 4. Виберіть принтер, якщо ви хочете друкувати на принтері, який відрізняється від вибраного за замовчуванням.

 5. За замовчуванням PowerPoint друкує всі слайди. За потреби виберіть лише ті слайди, які потрібно надрукувати.

 6. Виберіть інші параметри, наприклад Слайди кадру якщо ви хочете.

 7. Виберіть Друк. Слайди друкуються на цілій сторінці, оскільки це вибір друку за замовчуванням.

Друк сторінок приміток PowerPoint для динаміка

Друкуйте нотатки доповідачів з кожним слайдом як допоміжний засіб під час презентації PowerPoint. Кожен слайд надрукований у мініатюрі (так званий ескіз) на одній сторінці, а примітки доповідачів – нижче. Ці нотатки не відображаються на екрані під час показу слайдів. Нотатки доповідачів також можна експортувати для використання в документах Microsoft Word. Дізнайтеся, як конвертувати презентації PowerPoint у документи Word.

 1. Йти до Файл.

 2. Виберіть Друк.

 3. Виберіть сторінки для друку.

 4. Виберіть Слайди повних сторінок випадаючу стрілку і виберіть Сторінки приміток.

  Знімок екрана, що відображає опцію Сторінки нотаток у PowerPoint

 5. Виберіть будь-які інші параметри.

 6. Виберіть Друк.

Роздрукуйте PowerPoint у вигляді контуру

Перегляд контурів у PowerPoint відображає лише текстовий вміст слайдів. Цей вигляд корисний, коли для швидкого редагування потрібен лише текст.

 1. Виберіть Файл > Друк.

 2. Виберіть Слайди повних сторінок розкривна стрілка.

 3. В Макет друку розділ, виберіть Контур.

  Знімок екрана параметра

 4. За бажанням виберіть інші варіанти.

 5. Виберіть Друк.

Роздрукувати роздатковий матеріал PowerPoint

Роздрукуйте роздаткові матеріали в PowerPoint, щоб створити для презентації пакет презентації для дому. Виберіть друк одного повнорозмірного слайда до дев’яти мініатюрних слайдів на сторінці.

 1. Виберіть Файл > Друк.

 2. Виберіть Слайди повних сторінок стрілка спадного меню.

 3. В Роздатковий матеріал розділу, виберіть кількість слайдів для друку на кожній сторінці.

  Знімки екрана роздаткового матеріалу в налаштуваннях друку PowerPoint

 4. Виберіть будь-які інші налаштування, наприклад кількість копій. Це гарний штрих, щоб обрамляти слайди на роздатковому матеріалі, і це завжди гарна ідея вибрати Масштаб під папір.

 5. Виберіть Друк.

Роздрукуйте роздатковий матеріал PowerPoint для конспектування

Ведучі часто роздають роздаткові матеріали до презентації, щоб аудиторія могла робити нотатки під час слайд-шоу. Якщо це так, є один варіант роздаткового матеріалу, який друкує три слайди мініатюр на сторінці разом із рядками поруч із слайдами для створення нотаток.

 1. Виберіть Файл > Друк.

 2. Виберіть Слайди повних сторінок розкривна стрілка.

 3. В Роздатковий матеріал розділи, виберіть 3 слайди.

  Знімок екрана слайдів PowerPoint для створення нотаток

 4. Виберіть будь-які інші варіанти, які ви бажаєте.

 5. Виберіть Друк.