Skip to content

Як надсилати пошту з користувацької адреси електронної пошти за допомогою Gmail

2 de Липень de 2021

Ви не обмежуєтеся адресою Gmail, коли надсилаєте повідомлення з Gmail. Налаштуйте віртуальні облікові записи для будь-якої з ваших адрес і використовуйте їх для заповнення заголовка Від. Інформація в цій статті стосується Gmail, який працює в браузері. Поведінка мобільного додатка або настільного поштового клієнта відрізнятиметься.

Надсилайте пошту з користувацької адреси електронної пошти за допомогою Gmail

Щоб налаштувати електронну адресу для використання з Gmail:

 1. Виберіть Налаштування (значок шестерні) у Gmail.

 2. Вибирайте Перегляньте всі налаштування.

  Налаштування Gmail із виділеним Переглянути всі налаштування

 3. Перейдіть до Рахунки та імпорт вкладку.

  Налаштування Gmail із виділеними вкладками Облікові записи та Імпорт

 4. В Надіслати пошту як розділ, виберіть Додайте іншу електронну адресу.

  Налаштування облікового запису Gmail із виділеним елементом "Додати іншу електронну адресу"

 5. В Додайте іншу електронну адресу, якою ви володієте екран, введіть своє відображуване ім’я та електронну адресу, виберіть Розглядати як псевдонім , а потім виберіть Наступний крок.

  Додайте екран електронної адреси в Gmail із позначеним прапорцем та виділеним "наступним кроком"

 6. Майстер додаткової адреси оцінює ваш запис. Якщо він може визначити налаштування сервера вашої адреси, майстер запропонує надіслати повідомлення для підтвердження. Якщо він не може визначити параметри на основі вашої адреси електронної пошти, введіть вручну свої параметри SMTP, включаючи сервер і порт, ваше ім’я користувача та ваш пароль. Потім виберіть Додати обліковий запис.

  Майстер додавання облікового запису Gmail із виділеним елементом "Додати обліковий запис"

 7. Перевірте наявність нового електронного листа у своєму поштовому клієнті та перейдіть за посиланням для підтвердження та підказками. Тепер, коли ви надсилаєте повідомлення з Gmail, виберіть Від стрілка спадного меню і виберіть обліковий запис, з якого потрібно надіслати повідомлення.

Спеціальний Gmail із адрес, “Ім’я” тегів та рамки політики відправника

Коли ви надсилаєте пошту з адреси, яка відрізняється від вашої основної адреси @ gmail.com через сервери Gmail (замість зовнішнього сервера SMTP, налаштованого для адреси), Gmail додає вашу адресу Gmail у заголовку відправника електронної пошти. Ця процедура відповідає схемам автентифікації відправника, таким як SPF. Хоча адреса в рядку Від може не вказувати Gmail як дійсне джерело, заголовок відправника Gmail переконує, що повідомлення не викликає червоних сповіщень щодо систем виявлення спаму та шахрайства. Деякі одержувачі (наприклад, ті, хто використовує Outlook) можуть бачити, що ваше повідомлення надходить із “…@gmail.com; від імені…”, коли ви надсилаєте повідомлення з іншої адреси електронної пошти.