Skip to content

Як надіслати велике відео з iPhone

28 de Червень de 2021

Що знати

 • Надіслати через AirDrop: торкніться Фотографії > Відео > виберіть відео> Поділитися значок> торкніться AirDrop > виберіть одержувача.
 • Надішліть через iCloud, якщо одержувача немає поблизу: Фотографії > Відео > Поділитися значок> Пошта > скласти електронну пошту> торкнутися Надіслати > Використовуйте падіння пошти.
 • Щоб увімкнути AirDrop: перейдіть до Налаштування > Загальні > AirDrop, потім торкніться будь-якого Лише контакти або Всім.

У цій статті пояснюється, як надсилати великі відео з iPhone за допомогою AirDrop та iCloud. Інструкції стосуються пристроїв під управлінням iOS 7 або новішої версії та macOS.

Як надіслати відео з iPhone за допомогою AirDrop

Щоб поділитися великим відео з вашого iPhone із сусіднім пристроєм iOS або macOS, AirDrop часто є найшвидшим і найпростішим методом. Немає обмежень для розміру відео та не потрібно завантажувати додаткові програми.

 1. Переконайтеся, що приймаючий пристрій знаходиться поруч і включений.

 2. Переконайтесь, що приймаючий пристрій налаштований на прийняття файлів AirDrop.

  • На iOS: Йти до Налаштування > Загальні > AirDrop, потім торкніться будь-якого Лише контакти або Всім.
  • На macOS: Пошук AirDrop у Прожектор або відкрийте програму безпосередньо з Шукач. Після відкриття виберіть Дозвольте мені бути відкритим, потім виберіть будь-який Лише контакти або Всім.

  AirDrop, дозвольте мені бути виявленим: усіма користувачами macOS

 3. Відкрийте Фотографії додаток на пристрої, що надсилає.

 4. Під Типи носіїв, виберіть Відео. Торкніться відео, яке потрібно надіслати.

  Піктограма

 5. Виберіть Поділитися значок.

 6. Виберіть AirDrop значок. Через кілька секунд ви побачите список доступних пристроїв. Якщо ви не бачите приймаючий пристрій, почекайте хвилинку, щоб список автоматично оновився, або торкніться значка AirDrop значок.

 7. Виберіть пристрій, що приймає.

  Кнопка спільного доступу, піктограма AirDrop, пристрій, що приймає

 8. Передача розпочнеться автоматично. Залежно від розміру відео, надсилання може зайняти деякий час, але запасіться терпінням і уникайте переміщення пристроїв занадто далеко один від одного. Ви дізнаєтесь, що відео надійшло, коли воно з’явиться у програмі «Фотографії» на пристрої iOS, що отримує, або в програмі «Завантаження» на macOS.

AirDrop, як правило, досить стабільний, але якщо ви спробуєте надіслати кілька відео розміром більше декількох сотень мегабайт, передача може не вдатися. З цієї причини найкраще передавати по одному відео.

Як надсилати відео з iPhone за допомогою iCloud

Доступно багато служб хмарного зберігання, але якщо у вас iPhone, ви, ймовірно, вже маєте обліковий запис iCloud. В стандартну комплектацію iCloud входить 5 Гб безкоштовного сховища, де можна обмінюватися довгими відео та іншими великими файлами. Якщо ваш файл не перевищує 5 Гб, найкращим варіантом є Mail Drop. iOS Mail обмежує вкладення до 20 МБ; однак функція Mail Drop дозволяє обмінюватися файлами розміром до 5 Гб за прямим посиланням електронною поштою. Після спільного використання посилання одержувач має 30 днів, щоб завантажити файл. Якщо ваше відео перевищує 100 МБ, ви повинні підключитися до Wi-Fi, щоб Mail Drop працював. Навіть якщо кліп вже створено резервну копію у вашому обліковому записі iCloud, Mail Drop не дозволить надсилати його як вкладення лише через стільникові дані.

 1. Відкрийте Фотографії і торкніться відео, яким хочете поділитися.

 2. Виберіть Поділитися , а потім виберіть Пошта.

 3. Ви потрапите на сторінку написання пошти з автоматично доданим до повідомлення вкладенням. Додайте одержувача та тему, а потім складіть електронну пошту, як зазвичай.

 4. Виберіть Надіслати.

 5. Ви побачите повідомлення про те, що вкладений файл занадто великий для надсилання, а також опцію використання Mail Drop. Вибирайте Використовуйте Drop Drop, і ваше повідомлення автоматично почне надсилатися.

  Піктограма пошти, кнопка

  Якщо ваше вкладене відео ще не створило резервну копію в iCloud, процес передачі розпочинається у фоновому режимі. Ваш електронний лист надсилається після завершення завантаження.

Відправка відеороликів iPhone розміром більше 5 Гб

Хоча iCloud, як правило, корисний для резервного копіювання файлів iPhone, для обміну відео розміром більше 5 Гб, інший сервіс, такий як Dropbox, Microsoft OneDrive або Google Drive, часто є кращим варіантом.

Розуміння обмежень надсилання iPhone

Звичайним способом надсилання відео з iPhone є використання програми “Повідомлення” або “Електронна пошта”, але вміст iMessage обмежується 100 МБ на повідомлення, а програма Mail обмежує вкладення до 20 МБ. Вам цікаво, скільки відео ви можете записати на свій iPhone? Новіші iPhone можуть записувати 4K кадри зі швидкістю до 60 кадрів в секунду, що дорівнює приблизно 400 МБ на хвилину готового відео. Навіть зйомка у форматі 720p HD протягом декількох хвилин призведе до надто великого вмісту, який можна надсилати безпосередньо через повідомлення.