Skip to content

Як надіслати груповий текст

3 de Липень de 2021

Групові повідомлення – це швидкий і зручний спосіб організації груп, налаштування подій або надсилання одного і того ж повідомлення кільком людям. Деякі люди не люблять бути частиною ланцюжка повідомлень групи, особливо якщо це не стосується їх. Ось чому знання, як залишити груповий потік повідомлень, завжди є зручним навиком.

Як надіслати груповий текст на iPhone

Існує кілька різних способів надсилання групових текстів на ваш iPhone.

Зображення Getty / Hero
Найпростішим та інтуїтивно зрозумілим є використання стандартної програми Повідомлення:

  1. Відкрийте Повідомлення додаток. Виберіть піктограму олівця у верхньому правому куті, щоб розпочати нове текстове повідомлення.

  2. Додайте людей до До: поле. Якщо вони вже є у вашому списку контактів, введіть їх ім’я та повинна з’явитися їх контактна інформація. Ви також можете ввести номер телефону людини або торкнутися значка Плюс (+), щоб переглянути ваш список контактів і додати одержувачів. Ви навіть можете включити до повідомлення людей, які мають доступ лише до планшета iPad; поки вони підключені до Wi-Fi, вони отримуватимуть повідомлення у своєму додатку Messenger.

  3. Закінчивши додавати людей, просто введіть повідомлення, а потім торкніться Надіслати.

Як надіслати груповий текст на Android

Надсилання групового текстового повідомлення на Android досить схоже на надсилання повідомлення на iPhone.

  1. Відкрийте програму текстових повідомлень. На більшості телефонів це буде Повідомлення. Відкрийте нову розмову.

  2. Почніть додавати контакти в Введіть одержувачів введіть номер телефону, ім’я людини або виберіть список контактів і виберіть свої контакти.

    Приклад групового тексту на Android

  3. Вибравши контакти, введіть повідомлення, як зазвичай, а потім виберіть Надіслати.

У новіших версіях Android ви можете запланувати доставку текстових повідомлень у визначений час, ввівши своє повідомлення як звичайне та тривале натискання (натисніть і утримуйте) Надіслати.

Чому надсилання групового тексту може не спрацювати

Якщо ваше групове повідомлення не працює, найпоширеніший винуватець – у налаштуваннях вашого телефону. Оскільки групові повідомлення набагато більші за звичайні тексти, вам потрібно буде ввімкнути параметр MMS, щоб телефон міг надсилати дані цього типу. Перейдіть до налаштувань телефону та переконайтеся, що ви ввімкнули опцію надсилання мультимедійних повідомлень (MMS) і дозволили телефону використовувати дані за допомогою обміну повідомленнями. Налаштування, як правило, буде простим тумблером у вашому Налаштування меню, часто під a Месенджер або Дані підзаголовка.

Налаштування MMS на Android

Групові тексти, як правило, використовують дані вашого телефону, а не план обміну текстовими повідомленнями через їх розмір та кілька інших функцій, увімкнених за допомогою групових повідомлень. Якщо ці параметри дозволено, у вас не повинно виникнути проблем із надсиланням групового тексту.