Saltar al contenido

Як надіслати факс за допомогою комп’ютерного факс-модему

5 de junio de 2021

Факс-модем – це особливий тип модему, підключений до вашого комп’ютера або встановлений всередині нього для надсилання документів по телефонних лініях. Цей модем не потребує підключення до Інтернету, оскільки він використовує телефонну лінію так само, як автономний факс. До нього підключається стандартний роз’єм для телефонної лінії RJ-11, і документи з комп’ютера надсилаються по лінії у вигляді факсу. Більшість сучасних комп’ютерів не мають факс-модемів або модемів будь-якого типу. Сьогодні найкраще зробити ставку на користування однією з багатьох безкоштовних онлайн-факс-послуг. Перегляньте наш оновлений список безкоштовних Інтернет-послуг факсу, щоб переглянути всі ваші варіанти.

Надсилання факсів за допомогою факс-модему

Однак якщо ви робити Якщо у вас є факс-модем, ви можете надсилати та отримувати факсові повідомлення за допомогою телефонної лінії, не вимагаючи факсимільного апарата. Надсилайте софткопію (текстові) або відскановані документи, збережені на комп’ютері, у форматі зображення або PDF. Використовуйте факс-модем із програмним забезпеченням для факсу в операційній системі.

StarTech.com 1-портовий USB-комутований і факс-модем.
Амазонка

Багато людей стикаються з проблемами з факс-модемами через неправильну установку драйвера. Переконайтеся, що у вас є правильний драйвер, який ви погоджуєте з новим обладнанням або завантажуєте з веб-сайту постачальника. Факс-модеми передають дані лише на мережевому рівні. Вам потрібно програмне забезпечення для обробки, форматування та надсилання документа. Для машин Windows використовуйте програмне забезпечення Windows Fax & Scan для надсилання та отримання факсів. Вам не потрібно його встановлювати, оскільки він включений як допоміжний додаток до вашої інсталяції Windows.

TRENDnet 56K Внутрішні дані PCI, факс та TAM-модем

TRENDnet 56K Внутрішні дані PCI, факс та TAM-модем.
Амазонка

Використовуйте програму для надсилання факсу; налаштуйте його автоматично або вручну відповідати на телефон, коли надходить новий факс. Не слід використовувати факс-модем на телефонній лінії VoIP.