Skip to content

Як надіслати форму електронною поштою

5 de Липень de 2021

Щоб онлайн-форма працювала, її повинен розміщувати сервер, який запускає алгоритми для розгалуження форми, обчислення відповідей та журналу метаданих. Оскільки сервери електронної пошти не можуть виконувати програми, що виконують ці функції, ви не можете покладатися лише на електронну пошту для розробки та обчислення форми. Натомість ви можете використовувати електронну пошту лише для сповіщення людей про нову форму або налаштування існуючої форми для передачі відповідей розробнику форми електронною поштою. Багато років тому деякі програми електронної пошти включали засоби формування форм, які після заповнення форми повертали результати на адресу відповіді. Через значні уразливості цих продуктів вони (належним чином) практично зникли з ринку.

Цілеспрямована жінка, що працює на цифровий планшет в кафе

Hero Images / Getty Images

Створення форми для надсилання відповідей електронною поштою

Якщо ви розробник форми, налаштуйте програмне забезпечення, яке ви використовуєте для надсилання індивідуальних відповідей кожного респондента як поля в електронному листі. Серед популярних розробників онлайн-форм:

  • Форми Google: Комплексний інструмент розробки форм, який інтегрується з Drive.
  • Форми Microsoft: Надійний, багатофункціональний інструмент – безкоштовно з обліковим записом Microsoft -, який оптимізований для подальшого аналізу в Excel.
  • Зохо Форми: Добре закруглений інструмент, який чітко поєднується з іншими послугами, які Zoho пропонує малому бізнесу.
  • Тип шрифта: Більш елегантна форма форм, що підкреслює візуальну привабливість та простоту використання для респондентів.
  • Форма Когніто: Чудовий інструмент для людей, яким потрібне розширене умовне форматування у своїх формах.
  • Контактна форма 7: Доступний в системі управління вмістом WordPress, CF7 інтегрує засоби збору форм у ваш блог або веб-сайт.

Хоча кожен інструмент розробки використовує різні налаштування, загалом, більшість із них підтримують надсилання електронних листів як рішення. Зазвичай краще уникати надсилання відповідей у ​​формі електронної пошти – натомість нехай інструмент об’єднує відповіді. Створення форми не має великої цінності, тоді як потрібно вручну зіставляти десятки чи сотні індивідуальних відповідей електронною поштою, коли інструмент може відстежувати відповіді за вас.

Надішліть посилання на форму електронною поштою

Замість надсилання вмісту форми електронною поштою, надішліть одержувачам гіперпосилання на цільову сторінку форми. Кожна форма, розроблена за допомогою засобу розробки форм, містить унікальну URL-адресу. Надішліть URL-адресу, але, якщо хочете, додайте додатковий контекст, як-от інструкції або політику конфіденційності та захисту даних.

Надішліть відповіді на форми електронною поштою

Іноді організації все ще покладаються на паперові форми або бланки, на які можна отримати електронну відповідь, але не через Інтернет. Щоб відповісти на них електронною поштою, найпростішим рішенням є заповнення форми вручну, а потім сканування у вигляді документа PDF. Надішліть цей PDF електронною поштою особі, яка складає табличні відповіді. Повна версія Adobe Acrobat включає засоби розробки форм, які дозволяють заповнювати “паперову” форму у форматі PDF на комп’ютері, а результати передавати електронною поштою. Незважаючи на те, що Acrobat дорогий, якщо вам потрібно переглядати паперову та електронну документацію, це чудовий інструмент – його можливість надсилання електронної пошти залежить від комп’ютера кожної людини, щоб запустити програму електронної пошти за замовчуванням для завершення процесу передачі. Крім того, ви можете зробити знімок кожної сторінки форми, потім вставити ці зображення в текстовий документ, а потім надіслати цей текстовий документ. Такий процес створює багато можливостей для відповіді на запитання. Якщо ви людина, яка розробляє форму, зосередьтеся на процесі, який мінімізує тертя та непотрібну роботу для людей, які на вас реагують.