Skip to content

Як назавжди видалити свій поштовий рахунок Yahoo

4 de Липень de 2021

Що знати

 • Перейдіть на сторінку Yahoo Delete My Account і введіть своє ім’я користувача. Потім дотримуйтесь вказівок, щоб деактивувати свій рахунок.
 • Щоб закрити обліковий запис Yahoo Mail Premium у British Telecommunications (BT), зверніться безпосередньо до BT.
 • Закриття вашого облікового запису Yahoo не скасовує автоматичних платежів, пов’язаних з вашим рахунком.

У цій статті пояснюється, як видалити обліковий запис електронної пошти Yahoo. Інструкції стосуються версії веб-браузера Yahoo Mail.

Як видалити свій поштовий рахунок Yahoo

Ви можете закрити весь свій обліковий запис Yahoo Mail і скасувати доступ до вашої адреси електронної пошти, видалити всі ваші електронні листи та заборонити людям надсилати вам повідомлення.

 1. Відкрийте сторінку Yahoo Delete User і введіть своє ім’я користувача. Клацніть Далі. Якщо ви не бачите можливості скасувати свій обліковий запис і вважаєте, що натомість у вас є обліковий запис BT Yahoo Mail, див. Нижче. Ви можете відновити свій забутий пароль електронної пошти Yahoo, якщо не впевнені, що це.

 2. Введіть ваш пароль. Якщо у вас налаштований ключ облікового запису, Yahoo надішле повідомлення на ваш мобільний телефон для вашої автентифікації.

 3. Прочитайте текст на сторінці під назвою “Перш ніж продовжувати, будь ласка, врахуйте наступну інформацію”. Тут детально викладено, що ви втратите, видаливши свій обліковий запис Yahoo Mail. Натисніть Продовжувати видаляти мій рахунок.

  Знімок екрана сторінки попередження про видалення облікового запису Yahoo, з виділеним Продовжити видалення мого облікового запису

 4. Введіть свою електронну адресу ще раз у відповідне поле.

 5. Виберіть Так, закрити цей рахунок. Ви дізнаєтесь, що це спрацювало, якщо побачите повідомлення із написом “Ваш обліковий запис деактивовано та заплановано на видалення”.

  Знімок екрана підсвічування інформаційної панелі конфіденційності Yahoo Введіть свою адресу електронної пошти та Так, закрийте цей обліковий запис

 6. Натисніть Зрозумів повернутися на домашню сторінку Yahoo.

У деяких випадках Yahoo фактично не видаляє все до 180 днів, але це багато в чому залежить від країни, з якої ви зареєструвались. Дані, підключені до облікового запису Yahoo Finance Premium, можуть зберігатися протягом трьох календарних років.

Що означає видалення облікового запису пошти Yahoo?

Видалення облікового запису Yahoo Mail означає не тільки те, що ваші електронні листи буде видалено, і ви втратите доступ до свого облікового запису, але ви також більше не матимете доступу до своїх налаштувань My Yahoo, свого облікового запису Flickr та фотографій та інших даних, що зберігаються в Послуги Yahoo. Після закриття облікового запису Yahoo Mail кожен, хто спробує надіслати повідомлення на електронну адресу, негайно отримає повідомлення про помилку доставки. Щоб уникнути плутанини та занепокоєння, обов’язково повідомте своїм друзям та контактам, що збираєтеся закрити обліковий запис Yahoo Mail – як з електронної адреси, яку ви плануєте використовувати в майбутньому (щоб вони могли легко відповісти, щоб зв’язатися з вами), так і з вашого Адреса пошти Yahoo (щоб переконатися, що повідомлення отримано). Якщо ви платите за будь-які послуги передплати Yahoo, не забудьте спочатку скасувати ці підписки, щоб уникнути несподіваних платежів. Те саме справедливо, якщо у вас є членство в Flickr Pro.

Як скасувати рахунок BT Yahoo Mail Premium

Якщо ви отримали свій рахунок Yahoo Mail у British Telecommunications (BT), ви не можете скасувати послугу, використовуючи сторінку припинення дії облікового запису Yahoo Mail. Однак ви можете зв’язатися безпосередньо з BT, щоб видалити ваш рахунок Yahoo Mail Premium.

Що слід пам’ятати

Ось деякі важливі речі, про які слід пам’ятати, коли йдеться про видалення вашого облікового запису Yahoo:

 • Що станеться з іменем користувача електронної пошти Yahoo та адресою електронної пошти? Ваше ім’я користувача та електронна адреса будуть доступні для використання іншими людьми в майбутньому, тому вони можуть отримувати призначені для вас повідомлення, якщо відправники все ще використовують вашу стару адресу електронної пошти.
 • Чи можу я повторно активувати закритий обліковий запис Yahoo Mail? Так, ви можете повторно активувати свій обліковий запис навіть після того, як позначили його для видалення. Щоб знову відкрити видалений обліковий запис Yahoo Mail, просто увійдіть до нього протягом 30 днів після його видалення. Ви можете зробити це через звичайну веб-сторінку Yahoo Mail. Після того, як ви знову активуєте обліковий запис, ви зможете знову отримувати електронні листи, але знайте, що ви не зможете побачити жодних листів, надісланих на рахунок, поки він був закритий.
 • Що відбувається з електронними листами, надісланими на мою адресу після закриття мого облікового запису пошти Yahoo? Тим часом (починаючи з закриття облікового запису), відправники, які намагаються надіслати повідомлення про видалену адресу облікового запису Yahoo Mail, отримають повідомлення про помилку доставки.

Повідомлення може містити приблизно таке: Помилка доставки SMTP 554: dd Вибачте, ваше повідомлення на ***@yahoo.com не може бути доставлене. Цей обліковий запис вимкнено або припинено [#102]. – mta ***. mail. ***. yahoo.com

Однак це повідомлення більше не відображатиметься, якщо ви повторно активуєте свій обліковий запис, як описано вище.