Saltar al contenido

Як назавжди вимкнути Bluetooth телефону

22 de julio de 2021

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

  • Щоб тимчасово вимкнути iOS: Перейдіть до Центр управління і натисніть на Значок Bluetooth.
  • Щоб остаточно вимкнути iOS: Перейдіть до Налаштування > Bluetoothта перемикайте Bluetooth вимкнено.
  • На Android: перейдіть до Налаштування > Підключені пристрої > Налаштування підключення > Bluetooth. Перемкнути Bluetooth вимкнено.

У цій статті пояснюється, як вимкнути Bluetooth на пристрої Android або iPhone. Ця інформація стосується iOS 14 – iOS 12 та Android 10 та новіших версій.

Як тимчасово вимкнути Bluetooth на iPhone

Якщо ви хочете відключити лише навушники чи інший аксесуар Bluetooth від свого iPhone, ви можете зробити це через Центр керування. Щоб отримати доступ до Центру керування на iPhone, проведіть пальцем вниз від верхнього правого кута (в iOS 12 і пізніших версіях) або вгору від нижньої частини екрана (у попередніх версіях iOS). Центр керування відображає деякі швидкі налаштування яскравості екрана, Bluetooth, Wi-Fi та функції «Не турбувати». Торкніться значка Bluetooth , щоб відключити всі пристрої, що не належать Apple.

На екрані, що вийшов, на білому тлі відображається піктограма Bluetooth і відображається повідомлення «Відключення пристроїв Bluetooth до завтра», тому ця опція не є постійною. Хоча цей перемикач може досягти вашої кінцевої мети – відключити пару навушників, він залишає радіо Bluetooth увімкненим для деяких додаткових функцій та послуг, таких як Apple Watch, Apple Pencil та Mac Handoff.

Як назавжди вимкнути Bluetooth у iOS

Якщо ви хочете повністю вимкнути Bluetooth, ви зробите це в додатку Налаштування iPhone. Хоча більшість користувачів будуть задоволені вимкненням часткової функції Bluetooth через Центр управління, ті, хто не використовує жодні пристрої Bluetooth або функцію передачі даних Mac, можуть захотіти повністю вимкнути радіо в обмін на трохи більше часу автономної роботи. В Налаштування додаток, виберіть Bluetooth і потім натисніть на тумблер поруч із Bluetooth, щоб повністю його вимкнути. Отриманий екран попереджає, що AirPlay, AirDrop, Find My, Location Services та Exposure Notifications використовують Bluetooth.

Налаштування iPhone, що відображають налаштування Bluetooth

Як вимкнути Bluetooth на Android

Через різноманітність різних виробників смартфонів Android вимкнення Bluetooth залежить від пристрою. Однак, коли ви вирішите вимкнути Bluetooth на пристрої Android, він буде відключений назавжди, доки ви не вирішите повторно підключити його. Один із варіантів деактивації Bluetooth на пристрої Android – через Рядок стану. Проведіть вниз від верхньої частини екрана, щоб відобразити рядок стану, і проведіть ще раз вниз, щоб знайти та торкнутися Bluetooth щоб увімкнути або вимкнути його.

Рядок стану відкритий, щоб показати піктограму Bluetooth

Інший варіант вимкнення Bluetooth пристрою Android – через Налаштування додаток. Запустіть його і перейдіть до Підключені пристрої > Налаштування підключення > Bluetooth. Торкніться перемикача, щоб вимкнути функцію Bluetooth вашого пристрою. Окрім продовження терміну служби акумулятора, вимкнення Bluetooth може запобігти можливим схемам злому. Один з найпоширеніших хакерів Bluetooth для Android відомий як BlueBorne; це може дозволити користувачам отримати несанкціонований доступ до вашого пристрою. Вимкнення Bluetooth, коли він не використовується, покращує загальну безпеку.