Skip to content

Як налаштувати АБО фільтри в Yahoo Mail

3 de Липень de 2021

Що знати

 • Йти до передач значок> Більше налаштувань > Фільтри > Додайте нові фільтри. Під Встановити правила, виберіть спадні меню, щоб вказати критерії.
 • В Виберіть папку, до якої потрібно перейти, виберіть папку призначення, коли застосовано фільтр, а потім виберіть Зберегти.
 • Повторіть кроки, щоб зробити другий фільтр, використовуючи другий критерій. Направте другий фільтр в ту саму папку, що і перший фільтр, а потім збережіть.

За замовчуванням фільтри в Yahoo Mail є фільтрами AND, що означає, що вони поєднують усі задані критерії під час фільтрації вхідних повідомлень. Якщо ви віддаєте перевагу надсилати повідомлення, які відповідають одному з кількох критеріїв, до вказаної папки, дізнайтеся, як налаштувати АБО фільтри у веб-версії Yahoo Mail.

Як створити правило АБО пошти за допомогою двох фільтрів

Щоб створити фільтр АБО в Yahoo Mail, використовуючи обхідний шлях:

 1. Виберіть Передач у верхній частині вікна Yahoo Mail.

 2. Виберіть Більше налаштувань.

  Кнопка

 3. Виберіть Фільтри.

  Фільтруйте в налаштуваннях Yahoo Mail

 4. Виберіть Додайте нові фільтри.

  Кнопка

 5. В Встановити правила розділу, виберіть спадні меню, щоб вказати перший критерій фільтра.

  Встановити розділ правил у Yahoo Mail

 6. В Виберіть папку, до якої потрібно перейти розділ, виберіть папку, куди потрібно перемістити повідомлення, щоразу, коли застосовується фільтр.

  Виберіть папку для переміщення до розділу у фільтрах Yahoo

 7. Виберіть Зберегти.

  Кнопка

 8. Повторіть наведені вище кроки, щоб зробити другий фільтр за другим критерієм. Направте другий фільтр у ту саму папку, що і перший фільтр, а потім збережіть його.

Додайте однокритеріальні фільтри для стільки умов АБО, скільки вам потрібно.

Yahoo Mail І Фільтри проти АБО Фільтри

У Yahoo Mail можна налаштувати фільтри, які спрямовують вхідну пошту до призначених папок. Хоча ви можете налаштувати єдиний фільтр для повідомлень від певного відправника І мають певну тему, ви не можете створити фільтр для повідомлень від певного відправника АБО мають конкретну тему. Щоб створити АБО фільтри, прочешіть два звичайні фільтри. Наприклад, налаштуйте фільтр для певного відправника, створіть інший фільтр для певної теми, а потім вкажіть обом фільтрам переміщувати повідомлення в одну папку. Таким чином, повідомлення із зазначеним відправником або темою (або обома) автоматично відображаються у цільовій папці.