Saltar al contenido

Як налаштувати автовідповідач у Mac OS X Mail

20 de julio de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Пошта > Преференції > Правила > Додати правило > додати Опис > встановити умови> Відповісти на повідомлення > Текст повідомлення-відповіді > додати текст> гаразд.
 • Щоб вимкнути, Пошта > Преференції > Правила > зніміть прапорець у Активний стовпець.

У цій статті пояснюється, як автоматично відповідати на повідомлення у macOS X Mail. Інструкції стосуються пошти, що працює на macOS (до Catalina, версія 10.15 включно) та OS X.

 1. Виберіть Пошта > Преференції з меню вгорі екрана.

 2. Виберіть Правила.

  Пошта> Налаштування> Правила» class=»lazyload»   id=»mntl-sc-block-image_1-0-10″ ></p>
</li>
<li>
<p>Клацніть <strong>Додати правило</strong>.</p>
</li>
<li>
<p>Дайте своєму автовідповідачеві описове ім’я під <strong>Опис</strong>.</p>
<p><img decoding=

 3. Введіть умови, за яких потрібно надіслати повідомлення автовідповідача. Наприклад:

  • Щоб мати відповідь поштою лише на електронні листи, які ви отримали за певною адресою, встановіть критерій на До містить [email protected].
  • Щоб автоматично відповідати лише відправникам у ваших контактах, людям, яким ви вже надсилали повідомлення електронною поштою, або VIP-особам, зробіть так, щоб критерій читався Відправник є в моїх контактах, Відправник є у моїх попередніх одержувачів або Відправник VIP відповідно.
  • Укажіть критерій, щоб автоматична відповідь була надіслана на всі вхідні електронні листи Кожне повідомлення.

  Критерії правила пошти

 4. Виберіть Відповісти на повідомлення під Виконайте такі дії.

 5. Клацніть Текст повідомлення-відповіді.

 6. Введіть текст, який буде використовуватися для автовідповідача. Щоб отримати автоматичну відповідь на відпустку або поза офісом, повідомте одержувачу, коли ви плануєте повернутися. Якщо ви не плануєте переглядати стару пошту, повернувшись, повідомте одержувачам, коли потрібно повторно відправити свої повідомлення, якщо вони все ще актуальні.

  Поле для введення повідомлення автовідповідача

 7. Клацніть гаразд.

 8. Якщо буде запропоновано Ви хочете застосувати свої правила до повідомлень у вибраних поштових скриньках?, натисніть Не застосовуватиЯкщо натиснути Подати заявку, Mail надсилатиме автоматичну відповідь на існуючі повідомлення, генеруючи, можливо, тисячі повідомлень і кілька однакових відповідей одному і тому ж одержувачу.

 9. Закрийте Правила діалогове вікно. Відповіді, створені за допомогою цього методу автоматичного відповіді, включатимуть не лише оригінальний текст повідомлення, а й оригінальні вкладення файлів. Щоб уникнути цього, ви можете скористатися автовідповідачем AppleScript.

Вимкніть будь-який автовідповідач

Щоб вимкнути будь-яке правило автоматичної відповіді, яке ви встановили у програмі Mail, і зупинити автоматичні відповіді:

 1. Виберіть Пошта> Налаштування > Правила.

 2. Переконайтеся, що правило, що відповідає автовідповідачеві, який ви хочете відключити, не позначено в Активний стовпець.

 3. Закрийте Правила вікно налаштувань.