Saltar al contenido

Як налаштувати відстеження всього тіла HTC Vive

18 de agosto de 2022

Що потрібно знати

 • Придбайте та налаштуйте один або кілька бездротових трекерів Vive.
 • Підключіть трекери Vive до інсталяції SteamVR як додаткові контролери.
 • Не всі ігри підтримують VR-відстеження всього тіла, а інші потребують додаткових налаштувань для роботи.

Цей посібник пояснює, як налаштувати відстеження всього тіла в іграх HTC Vive за допомогою аксесуарів Vive Tracker.

Змістовий покажчик

Як отримати відстеження всього тіла в HTC Vive?

Найкращий спосіб стежити за всім тілом — або якнайближче, наскільки це можливо за допомогою HTC Vive — це офіційні бездротові аксесуари Vive tracker. Їх можна приєднати до різних частин тіла, контролерів або зовнішніх пристроїв для покращення функціональності вашого HTV Vive. В іграх, які підтримують входи Vive Tracker, ви можете прикріпити Vive Trackers до зап’ястя, щиколоток і талії та відстежувати майже все своє тіло.

 1. Придбайте від одного до п’яти трекерів Vive.
 2. Запустіть SteamVR на своєму ПК та в меню параметрів перейдіть до Пристрої > Парний контролер.
 3. Коли буде запропоновано, виберіть Я хочу підключити інший тип контролера. Потім виберіть HTC Vive Tracker. Дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб завершити процес створення пари. За потреби повторіть для будь-якої кількості Vive Trackers, які ви хочете використовувати.

  Я хочу підключити інший тип контролера до SteamVR

 4. Прикріпіть Vive Tracker до будь-якої частини тіла, яку ви хочете відстежувати в грі. Крім того, ви можете використовувати його для відстеження користувальницьких контролерів, таких як спортивні біти та ракетки, пістолети або прикріплені до нашийника домашньої тварини, щоб ви могли бути впевнені, що не наступите на них під час гри. Його також можна приєднати до зовнішньої камери для створення відео змішаної реальності.
 5. Грайте в улюблені ігри, щоб насолоджуватися своїм тілом у VR. Лише кілька ігор SteamVR підтримують відстеження всього тіла. Перш ніж купувати Vive Trackers, переконайтеся, що гра, у яку ви хочете грати, підтримує це.

Чи має HTC Vive відстеження всього тіла?

У комплекті за замовчуванням HTC Vive не підтримує відстеження всього тіла: лише відстеження голови та рук. Однак за допомогою Vive Trackers ви можете розширити можливості відстеження на все тіло. Існують також аксесуари сторонніх виробників, які можуть увімкнути розширене відстеження тіла для HTC Vive. Однак їхня підтримка навіть більш обмежена, ніж Vive Trackers, тому будьте обережні, перш ніж купувати нішеве обладнання.

Як я можу покращити відстеження HTC Vive?

Датчики HTC Vive Lighthouse все ще пропонують найкраще відстеження з усіх гарнітур VR, але це зовнішні датчики, що означає, що оклюзія може бути проблемою. Переконайтеся, що ваші датчики встановлені високо і бажано в протилежних кутах вашого ігрового простору, щоб забезпечити їм повний огляд вашої ігрової зони. Доцільно видалити все, що може заважати їхньому прямому огляду. Під час гри зробіть усе можливе, щоб не наближатися до датчиків, особливо під ними, і не повертати в куток, де датчики можуть не бачити гарнітуру чи контролери.

FAQ

 • Скільки маяків потрібно для відстеження всього тіла на HTC Vive?

  Технічно вам потрібні лише два датчики для відстеження всього тіла, але додавання додаткових датчиків підвищить точність. У кімнаті можна встановити до чотирьох датчиків.

 • Скільки коштує відстеження всього тіла HTC Vive?

  Розраховуйте витратити понад 600 доларів на пристрій HTC Vive із системою відстеження всього тіла. Ви можете витратити ще більше на додаткові аксесуари, щоб покращити враження.

 • Якої висоти мають бути станції відстеження HTC Vive?

  В ідеалі базові станції мають бути над головою гравця, тому вистачить двох метрів (приблизно 6,5 футів). Встановіть їх під кутом 30-45 градусів один проти одного на відстані не більше 5 метрів (16,5 дюйма).

 • Чи можу я використовувати HTC Vive без датчиків?

  Ні. Ви не можете використовувати HTC Vive без датчиків, але ви можете обійтися лише одним. Однак ви будете обмежені до досвіду віртуальної реальності, спрямованого вперед, сидячи.