Saltar al contenido

Як налаштувати гарнітуру HTC Vive

12 de octubre de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Звільніть достатньо місця у вашій кімнаті, щоб створити ігрову зону розміром 2 М x 2 М.
 • Завантажте Steam і встановіть SteamVR.
 • Дотримуйтесь інструкцій на екрані для налаштування апаратного та програмного забезпечення.

Цей посібник допоможе вам налаштувати гарнітуру віртуальної реальності HTC Vive.

Як налаштувати гарнітуру Vive?

Щоб використовувати Vive, вам потрібен вільний простір, а також обліковий запис Steam.

 1. Встановіть датчики відстеження маяка в протилежних кутах ігрового простору віртуальної реальності, в ідеалі з відстанню між ними не менше 6,5 футів по діагоналі. Переконайтеся, що на ньому немає меблів або потенційної небезпеки спіткнутися та в межах досяжності вашого настільного ПК. Потім підключіть кабелі живлення до датчиків Lighthouse і ввімкніть їх.

  Базові станції Lighthouse погано реагують на відбиваючі поверхні, такі як дзеркала, картини в рамках або скляні шафи. Під час гри та налаштування гарнітури Vive обов’язково перенесіть їх із ігрової зони або накрийте чимось, що не відбиває світло.

 2. Якщо у вас його ще немає, завантажте Steam і встановіть його. Після встановлення увійдіть за допомогою існуючого облікового запису або створіть новий обліковий запис Steam.

 3. Знайдіть і встановіть SteamVR.

  Сторінка налаштування SteamVR.

 4. Підключіть гарнітуру до роз’єму Link Box за допомогою роз’ємів USB, живлення та HDMI, а потім під’єднайте приставку Link Box до настільного ПК за допомогою кабелів HDMI і USB. Підключіть кабель живлення до коробки зв’язку. Також увімкніть контролери за допомогою нижньої центральної кнопки.

 5. Після цього ваш ПК встановить багато драйверів для нових пристроїв. Зачекайте, поки це завершиться, перш ніж продовжити. Після завершення ви повинні побачити зелене світло на обох контролерах.

 6. Запустіть SteamVR у Steam. Коли буде доступний варіант, виберіть a Кімнатні ваги або a Тільки стоячи досвід.

  SteamVR стоячи або в масштабі кімнати.

 7. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб орієнтувати контролери, установити висоту підлоги та — використовуючи простір у масштабі кімнати — встановити межі вашої віртуальної ігрової зони.

  Меню довідки зі створення пари Vive.

  Якщо у вас виникли проблеми з будь-яким із датчиків, контролерів або гарнітури, скористайтеся меню параметрів SteamVR, щоб отримати допомогу з підключенням або виявленням. Етап позначення ігрової зони в масштабі кімнати іноді може бути особливо вибагливим, особливо під час визначення країв біля стін, тому вам може знадобитися повторити цей крок кілька разів, щоб все було правильно.

 8. Після цього ви можете одягнути гарнітуру та почати її використовувати. Ви можете купувати ігри, встановлювати їх і грати в них у VR або досліджувати віртуальні ігрові простори Valve за замовчуванням із різними середовищами, предметами та іграми, у які можна грати. Крім того, зніміть гарнітуру та придбайте будь-які ігри чи програми, у які хочете грати, і встановіть їх, як і будь-яку іншу гру Steam, перш ніж надягати гарнітуру, щоб почати грати.

Скільки часу потрібно, щоб налаштувати HTC Vive?

Якщо ви не зіткнетеся з проблемами, ви зможете налаштувати Vive протягом 30 хвилин. Однак, коли ви робите це вперше, вам потрібно буде ще раз перевірити деякі налаштування, а встановлення програмного забезпечення може зайняти деякий час, залежно від вашого ПК та підключення до Інтернету. Виділяти півтори години, щоб усе впорядкувати, — гарна ідея, але в деяких випадках це може зайняти трохи більше часу. Однак, як тільки він буде запущений, ви зможете налаштувати все за кілька хвилин наступного разу, коли захочете пограти.

Як запустити Vive?

Якщо ви хочете почати грати у VR-гру або спробувати свій HTC Vive, запустіть ПК і Steam і виберіть SteamVR у верхньому правому куті. Поки всі ваші датчики та контролери Lighthouse увімкнено, вони мають бути автоматично виявлені, і ви можете одягнути гарнітуру та розпочати гру.

Чому мій HTC Vive не працює?

Усунення несправностей обладнання VR непросте. Навіть через півтора десятиліття після випуску HTC Vive він все ще може мати деякі неприємні проблеми. На щастя, є підручники та багато корисних посібників, які допоможуть вирішити ваші конкретні проблеми. Найкращий спосіб з’ясувати свою проблему – це знайти саме те, що у вас є, оскільки ви, ймовірно, знайдете когось іншого, хто з нею стикався. Однак ось кілька хороших ідей, які варто спробувати, якщо ви не можете знайти більш конкретну допомогу:

 • Перезапустіть SteamVR: вимкнення SteamVR і повторне його резервне живлення часто можуть вирішити багато проблем, коли ваш Vive не працює належним чином.
 • Перезапустіть Steam: перезапустіть сам Steam, а потім знову запустіть SteamVR, щоб перевірити, чи це працює.
 • Перезавантажте ПК: перезавантажте ПК, а потім знову запустіть Steam і SteamVR. Іноді це може зіштовхнути будь-яку проблему, яка у вас є.
 • Перевірте, чи мікропрограмне забезпечення оновлено: переконайтеся, що мікропрограмне забезпечення гарнітури та контролерів оновлено.
 • Перевстановіть SteamVR: видаліть SteamVR, а потім перевстановіть його знову.

FAQ

 • Як налаштувати базові станції HTC Vive?

  Почніть із підключення кабелів живлення до базових станцій і настінних розеток, а потім підключіть базові станції та налаштуйте канали. Встановіть базові станції HTC Vive по діагоналі в протилежних кутах призначеного ігрового простору, переконавшись, що передні панелі дивляться в центр ігрової зони. Не переміщуйте та не регулюйте базові станції після налаштування, інакше вам доведеться знову налаштовувати ігрову зону.

 • Як налаштувати HTC Vive Cosmos?

  Перейдіть на сторінку налаштування Vive і завантажте файл налаштування. Дотримуйтесь підказок налаштування, щоб установити та запустити файл. Якщо ви перемістите свою систему Vive Cosmos VR в інше місце, вам потрібно буде повторно запустити процес налаштування.

 • Скільки місця потрібно для HTC Vive?

  Немає вимог щодо мінімального простору для досвіду стоячи чи сидячи. Однак Vive рекомендує мінімальний розмір площі 6 футів x 6 дюймів x 5 футів. Важливо, щоб ваш ігровий простір був достатньо великим, щоб ви могли рухатися по діагоналі до 16 футів x 14 дюймів