Saltar al contenido

Як налаштувати голосову пошту на Android

23 de febrero de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Найпростіший спосіб: відкрити Телефон торкніться програми панель набору номераа потім натисніть і утримуйте 1.
 • Щоб налаштувати візуальну голосову пошту, відкрийте Телефон додаток, торкніться Голосова пошта > Налаштування (три крапки) > Голосова пошта.
 • Google Voice: створіть обліковий запис Google Voice, відкрийте Google Voice і торкніться Голосова пошта > Налаштування.

У цій статті пояснюється, як налаштувати голосову пошту на всіх телефонах Android незалежно від виробника (Google, Samsung тощо).

Як налаштувати голосову пошту на Android за допомогою дзвінка

Найпоширенішим способом налаштування голосової пошти є прямий дзвінок на вашу поштову скриньку. Отримайте доступ до голосової пошти, зателефонувавши безпосередньо на свій номер телефону, або скористайтеся номером швидкого набору, вбудованим у більшість телефонів.

 1. Відкрийте Телефон додаток

 2. Унизу екрана торкніться панель набору номера значок.

 3. Натисніть і утримуйте номер 1 до початку дзвінка. Або введіть повний номер телефону та торкніться Телефонуйте.

 4. Дотримуйтеся підказок, щоб налаштувати PIN-код і налаштувати привітання.

Як налаштувати візуальну голосову пошту на Android

На телефонах Android під керуванням Android 6.0 або новішої версії можна ввімкнути візуальну голосову пошту, оскільки оператор підтримує її. Однак не всі оператори пропонують підтримку візуальної голосової пошти, а деякі навіть стягують за неї додаткову плату. Ось що вам потрібно зробити, щоб отримати доступ до візуальної голосової пошти, якщо ваш телефон її підтримує.

 1. Відкрийте Телефон додаток

 2. Торкніться Голосова пошта. Залежно від телефону, це або в нижній частині програми, або поруч із Розпочати виклик кнопку на клавіатурі.

 3. У верхньому правому куті програми торкніться три точкипотім торкніться Налаштування.

  Телефон Android зі значком голосової пошти, меню з трьома крапками та виділеними параметрами налаштувань

 4. знайти Голосова пошта у списку та торкніться його.

 5. Торкніться Візуальний Голосова пошта щоб увімкнути його. Візуальна голосова пошта тепер відображатиметься в Голосова пошта у програмі Телефон. Ви також можете вибрати різні параметри сповіщень і змінити своє привітання в налаштуваннях голосової пошти.

  Перемикач голосової пошти та візуальної голосової пошти увімкнено виділено в налаштуваннях Android

Як налаштувати голосову пошту в Google Voice

Google Voice — ще одна чудова програма, яку можна використовувати для здійснення дзвінків і отримання голосової пошти. Фактично, ви можете використовувати його замість стандартної телефонної голосової пошти, оскільки ви також можете отримати доступ до нього з комп’ютера, відвідавши веб-сайт Google Voice. Щоб налаштувати голосову пошту в Google Voice, виконайте наведені нижче дії.

 1. Перейдіть на веб-сайт Google Voice і зареєструйте обліковий запис Google Voice, або зареєструйтеся за допомогою програми на телефоні Android.

 2. Після налаштування облікового запису відкрийте Google Voice додаток на вашому телефоні.

 3. Торкніться внизу програми Голосова пошта

 4. Ви можете переглянути будь-яку свою голосову пошту тут. Щоб змінити налаштування, перейдіть у верхній лівий кут і торкніться меню значок (три лінії).

  Значок Google Voice, значок голосової пошти та значок меню в програмі Google Voice

 5. Знайдіть і виберіть Налаштування.

 6. Прокрутіть вниз, доки не побачите Голосова пошта розділ. Тут ви можете вибрати отримувати голосову пошту електронною поштою та вибрати тип сповіщень для повідомлень голосової пошти, залишених на вашому номері Google Voice.

  Параметри налаштувань і голосової пошти виділено в програмі Google Voice

FAQ

 • Де знаходиться програма голосової пошти на моєму Android?

  У більшості телефонів Android функції голосової пошти вбудовано в програму Телефон. Немає спеціальної програми для голосової пошти, якщо ви не використовуєте Google Voice або іншу програму голосової пошти третьої сторони. Щоб перевірити голосову пошту Android, натисніть і утримуйте 1 на своєму пристрої та введіть свій пароль якщо буде запропоновано.

 • Чому голосова пошта не працює на моєму Android?

  Ви можете не відразу отримати голосові повідомлення, якщо у вас поганий прийом. Якщо голосова пошта взагалі не працює, перевірте наявність оновлень системи та переконайтеся, що ви випадково не вимкнули голосову пошту. Зв’яжіться зі своїм оператором, якщо проблеми не зникнуть.

 • Як змінити пароль голосової пошти на Android?

  Щоб змінити пароль голосової пошти Android, спершу торкніться Телефон потім торкніться три крапки > Налаштування > Голосова пошта > Змінити PIN-код. Якщо ви не пам’ятаєте пароль голосової пошти, зв’яжіться зі своїм оператором, щоб скинути його.

 • Як зберегти голосові повідомлення на Android?

  Щоб зберегти повідомлення голосової пошти безпосередньо на телефоні, відкрийте програму Google Voice і торкніться повідомлення, яке потрібно зберегти, а потім торкніть три крапки > Зберегти повідомлення в або Експорт у файл. Ви також можете використовувати службу переадресації, щоб надсилати голосову пошту на свою електронну пошту.