Saltar al contenido

Як налаштувати звуки сповіщень Samsung

19 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Встановлення мелодії дзвінка: Перейти до Налаштування > Звуки та вібрація > Рінгтон дзвінка, потім виберіть плюс (+), щоб вибрати з носія на вашому пристрої.
 • Встановлення мелодій дзвінка для окремих осіб: Перейдіть на Контакти, виберіть контакт, а потім перейдіть до Редагувати > Дивитись більше > Рінгтон дзвінка.
 • Встановити власні сповіщення: Покладіть звуковий файл в один із Повідомлення папок у пам’яті телефону.

У цій статті пояснюється, як налаштувати власні звуки сповіщень на смартфонах Samsung. Хоча можливість змінити мелодії дзвінка та попередження на Android є універсальною, для телефонів Samsung процес відрізняється.

Виберіть універсальний рингтон для дзвінків

Перший спосіб вибору власної мелодії дзвінка встановить трек або мелодію для всієї системи. Це означає, що це мелодія дзвінка, яку ви почуєте будь-коли, коли хтось зателефонує, будь то незнайомець чи друг. Виняток полягає в тому, що якщо ви призначите мелодію дзвінка для певного контакту, то замість цього звучить цей тон. Щоб встановити універсальну мелодію дзвінка, виконайте такі дії:

 1. Проведіть вниз від верхньої частини екрана, щоб відкрити сповіщення та панель швидкого запуску. Виберіть Налаштування (значок шестерні). Ви також можете провести пальцем знизу екрана вгору, коли перебуваєте на домашній сторінці, щоб відкрити панель програм. Звідти ви можете вибрати Налаштування (значок шестерні).

 2. Виберіть Звуки та вібрація в Налаштування меню.

 3. Торкніться значка Рінгтон дзвінка можливість вибрати зі списку доступних тонів.

 4. Виберіть потрібний тон або пісню, і все готово. Щоб вибрати доріжку або тон, який не входить до системного списку, виберіть + (плюс) у верхньому правому куті Рінгтон дзвінка список. Ця опція дозволяє вибрати мелодію дзвінка зі списку доріжок та медіа, які наразі зберігаються у вашому телефоні.

Якщо доріжка, яку ви хочете використовувати, не зберігається локально на вашому пристрої, ви не зможете вибрати її як сигнал дзвінка. Не забудьте завантажити доріжку або мелодію, яку ви хочете використовувати, і зберегти їх у будь-якому з файлів Мелодії дзвінка або Повідомлення на SD-карті – це стосується як внутрішньої, так і зовнішньої пам’яті.

Виберіть універсальний звуковий сигнал

Подібно до вибору універсальної мелодії дзвінка для дзвінків, ви можете встановити загальносистемний тон сповіщень та попереджень. Усі звуки текстових сповіщень, попередження додатків за замовчуванням та push-сповіщення використовуватимуть його. Щоб встановити універсальний звуковий сигнал сповіщення, виконайте такі дії:

 1. Проведіть вниз від верхньої частини екрана, щоб відкрити сповіщення та панель швидкого запуску. Виберіть Налаштування (значок шестерні). Ви також можете провести пальцем знизу екрана вгору, коли перебуваєте на домашній сторінці, щоб відкрити панель програм. Звідти ви можете вибрати Налаштування (значок шестерні).

 2. Виберіть Звуки та вібрація з меню Налаштування.

 3. Торкніться значка Звуки сповіщень можливість вибрати зі списку доступних тонів.

 4. Виберіть потрібний тон або пісню, і все готово.

  Налаштування звуку сповіщень Samsung

На відміну від того, що ви можете робити з мелодіями дзвінка, у меню налаштувань ви не можете вибрати тон, який не входить до списку. Якщо ви хочете використовувати звук сповіщення, який не відображається у списку, переконайтеся, що він зберігається локально в одному із Повідомлення папки на телефоні. Ви можете завантажити або перемістити файл у папку на внутрішній або зовнішній пам’яті. Не має значення, який ви використовуєте, це питання переваг.

Виберіть власний сигнал дзвінка для одного контакту

У той час як універсальний рингтон буде відтворюватися в будь-який час, спеціальний рингтон замінить його. Це означає, що ви можете встановити індивідуальні тони для кожного контакту у вашому телефоні, якщо хочете. Мелодія може допомогти вам визначити, хто телефонує, навіть не подивившись на ваш телефон. Щоб встановити власну мелодію дзвінка для одного контакту, виконайте такі дії:

 1. Проведіть від нижньої частини екрана вгору, коли ви перебуваєте на домашній сторінці, щоб відкрити панель програм. Звідти ви можете вибрати Контакти (піктограма особи). Переконайтеся, що ви вибираєте Контакти Samsung додаток, а не будь-які інші, які можуть бути встановлені на вашому телефоні.

 2. Зі списку контактів, що зберігаються у вашому телефоні, виберіть того, кому ви хочете призначити власний сигнал дзвінка.

 3. На наступному екрані виберіть Редагувати варіант (піктограма олівця).

 4. Унизу екрана редагування виберіть Дивитись більше варіант, який розширює сторінку, щоб включити більше налаштувань.

 5. Прокрутіть униз, де ви побачите Рінгтон дзвінка. За замовчуванням універсальний рингтон буде активним. Просто виберіть зі списку тон або доріжку, яку ви хочете використовувати, і все готово.

  Вибір власної мелодії дзвінка для контакту на Samsung

 6. Щоб вибрати доріжку або тон, який не входить до початкового списку, зробіть натомість наступне:

  • З доступних Рінгтон дзвінка виберіть список + вгорі праворуч.
  • Цей параметр дозволить вам вибрати мелодію дзвінка зі списку доріжок та медіа, які наразі зберігаються на вашому телефоні.

  Якщо доріжка, яку ви хочете використовувати, не зберігається локально на вашому пристрої, ви не зможете вибрати її як сигнал дзвінка. Не забудьте завантажити доріжку або тон, який ви хочете використовувати, і зберегти їх у будь-якому із Мелодії дзвінка або Повідомлення на SD-карті – це стосується як внутрішньої, так і зовнішньої пам’яті.

Виберіть власний сигнал дзвінка для одного додатка

Подібно до універсальної мелодії дзвінка та власної мелодії дзвінка, ви можете встановити власний звук сповіщення для кожної програми. Важливо також згадати, що деякі програми надсилатимуть кілька сповіщень або сповіщень, і в цьому випадку ви можете налаштувати кожне з них.

 1. Проведіть вниз від верхньої частини екрана, щоб відкрити сповіщення та панель швидкого запуску. Виберіть Налаштування (значок шестерні). Ви також можете провести пальцем знизу екрана вгору, коли перебуваєте на домашній сторінці, щоб відкрити панель програм. Звідти ви можете вибрати Налаштування (значок шестерні).

 2. Прокрутіть вниз і виберіть Програми з меню Налаштування.

 3. Знайдіть у списку програму, яку ви хочете налаштувати, і виберіть її.

  Вибір програми для налаштування звуків.

 4. На інформаційній сторінці програми прокрутіть вниз і виберіть Повідомлення.

 5. Ви побачите всі можливі сповіщення, перелічені для цього додатка. Ви можете вмикати та вимикати їх окремо, а також налаштувати звук сповіщення.

 6. Натисніть на сповіщення або сповіщення, яке ви хочете змінити.

 7. На сторінці категорії сповіщень ви побачите поле з міткою Звук в якому перелічено поточний звук –– зазвичай за замовчуванням. Торкніться цього поля, а потім виберіть зі списку тон або звук, який ви хочете використовувати.

  як увімкнути власні сповіщення про програми -.

Спеціальні мелодії дзвінка повинні зберігатися локально

На відміну від того, що ви можете робити з мелодіями дзвінка, у меню налаштувань ви не можете вибрати тон, який не входить до списку. Якщо ви хочете використовувати звук сповіщення, який не відображається у списку, переконайтеся, що він зберігається локально в одному із Повідомлення папки на телефоні. Ви можете завантажити або перемістити файл у папку на внутрішньому або зовнішньому сховищі; не має значення, який ви використовуєте, це питання переваг.