Saltar al contenido

Як налаштувати підтримку WPA в Microsoft Windows

29 de julio de 2021

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Переконайтеся, що ваш маршрутизатор та мережеві адаптери підтримують WPA, а потім застосуйте сумісні налаштування до кожного пристрою.
 • Щоб запускати WPA і WPA2 в одній мережі, переконайтеся, що точка доступу налаштована для змішаного режиму WPA2.

Вказівки в цій статті стосуються налаштування WPA у Windows XP та пізніших версіях для захисту вашої домашньої мережі від небажаних користувачів.

Що потрібно для використання WPA для Windows

Щоб налаштувати WPA для Windows, вам буде потрібно наступне:

 • Бездротовий маршрутизатор Wi-Fi (або інша точка доступу)
 • Принаймні один клієнт під керуванням Windows XP або пізнішої версії з мережевим адаптером Wi-Fi
 • Підключення до Інтернету для завантаження оновлень програмного забезпечення

WPA не слід плутати з активацією продуктів Microsoft (також відомою як активація продуктів Windows), окремою технологією, яка також входить до складу Windows.

Як налаштувати WPA для Microsoft

Дотримуйтесь цих вказівок, щоб налаштувати WPA у мережах Wi-Fi на комп’ютерах з ОС Windows:

 1. Переконайтеся, що на кожному комп’ютері в мережі встановлено найновіший пакет оновлень для їхньої версії Windows. Відвідайте сторінку Центру оновлень пакета оновлень Windows, щоб завантажити останні оновлення для вашої ОС.

  Відвідайте сторінку Центру оновлень пакета оновлень Windows, щоб завантажити останні оновлення для вашої ОС.

 2. Переконайтеся, що ваш маршрутизатор бездротової мережі (або інша точка доступу) підтримує WPA. За необхідності відвідайте веб -сайт виробника, щоб отримати інформацію про те, як оновити прошивку та увімкнути WPA. Оскільки деякі старі точки бездротового доступу не підтримують WPA, можливо, вам доведеться замінити свою.

  Сторінка налаштування WPA на веб -сайті підтримки Netgear

 3. Переконайтеся, що бездротовий мережевий адаптер кожного клієнта також підтримує WPA. Встановіть найновіші драйвери пристроїв у разі необхідності від виробника адаптера. Оскільки деякі адаптери бездротової мережі не можуть підтримувати WPA, можливо, вам доведеться їх замінити.

  Сторінка завантаження драйвера мережевого адаптера Intel

 4. Переконайтеся, що мережеві адаптери сумісні або зі службою бездротової конфігурації бездротової мережі (WZC), або з API природного Wi-Fi. Для отримання детальної інформації про ці послуги зверніться до документації адаптера або на веб -сайті виробника, а потім оновіть драйвер та програмне забезпечення для його конфігурації, якщо це необхідно.

  Посібник з документації корпорації Майкрософт по бездротовій нульовій конфігурації (WZC)

 5. Застосуйте сумісні налаштування WPA до кожного пристрою Wi-Fi. Ці налаштування охоплюють мережеве шифрування та автентифікацію. Вибрані ключі шифрування WPA (або парольні фрази) повинні точно збігатися між пристроями.

  Параметри безпеки WPA маршрутизатора Neatgear

Для автентифікації існують дві версії захищеного доступу Wi-Fi під назвою WPA та WPA2. Щоб запустити обидві версії в одній мережі, переконайтеся, що точка доступу налаштована на Змішаний режим WPA2. В іншому випадку ви повинні встановити всі пристрої виключно у режим WPA або WPA2. Продукти Wi-Fi використовують різні умови іменування для опису типів автентифікації WPA. Встановіть будь -яке обладнання для використання Особистий/PSK або Підприємство/*EAP варіанти.