Saltar al contenido

Як налаштувати та використовувати модем iPhone

29 de julio de 2021

Прив’язка дозволяє використовувати свій iPhone або iPad із підтримкою стільникового зв’язку як бездротовий модем для комп’ютера, коли він не знаходиться в зоні дії сигналу Wi-Fi. Коли ви використовуєте прив’язку для налаштування особистої точки доступу, де ваш iPhone або iPad має доступ до мобільного сигналу, ваш комп’ютер також може підключитися до мережі. Персональна точка доступу потребує iPhone 3GS або пізнішої версії або 3-го покоління Wi-Fi + стільникового iPad або пізнішої версії та сумісного постачальника послуг мобільного зв’язку. Перш ніж ви зможете налаштувати особисту точку доступу, зверніться до свого оператора стільникового зв’язку, щоб додати цю послугу до свого облікового запису. За послугу зазвичай стягується плата. Деякі оператори стільникового зв’язку не підтримують модем, але AT&T, Verizon, Sprint, Cricket, US Cellular і T-Mobile підтримують його.

Змістовий покажчик

Увімкніть особисту точку доступу

Після того, як ви налаштували послугу у свого оператора стільникового зв’язку, дотримуючись вказівок цієї компанії, настав час увімкнути послугу «Персональна точка доступу» на вашому iPhone або Wi-Fi-сумісному iPad.

heshphoto / Getty Images
Щоб налаштувати особисту точку доступу на своєму iPhone або iPad:

 1. Торкніться Налаштування на головному екрані.

 2. Виберіть Стільниковий. (Деякі версії iOS пропускають цей крок.)

 3. Торкніться Особиста точка доступу. (У iOS 13 також потрібно натиснути Дозволити іншим приєднатися).

 4. Торкніться значка повзунок поруч з Особиста точка доступу у положення Увімк./Зелений, щоб увімкнути функцію. Якщо на вашому iPhone вимкнено Bluetooth або Wi-Fi, вам буде запропоновано ввімкнути їх.

  Скріншоти iPhone із виділеним перемикачем стільникової, особистої точки доступу та перемикачем

 5. Торкніться значка Пароль Wi-Fi поле. Ваш пароль за замовчуванням встановлено як номер вашого мобільного телефону, але змініть його на щось відповідне, що має бути щонайменше вісім символів. Пароль Wi-Fi у цьому налаштуванні не стосується вашого Apple ID або звичайного пароля Wi-Fi. Він призначений лише для використання з особистою точкою доступу.

Вимкніть персональну точку доступу, коли ви її не використовуєте, перемістивши повзунок у положення Вимк./Білий, щоб зменшити ризик безпеки та розрядження акумулятора.

Встановлення зв’язків

Ви можете підключити свій iPhone або iPad до комп’ютера (або іншого пристрою iOS), щоб надати йому доступ до свого стільникового з’єднання трьома способами.

 • Wi-Fi: Обидва пристрої повинні мати доступ до однієї мережі Wi-Fi. На комп’ютері виберіть назву iPhone або iPad у налаштуваннях Wi-Fi.
 • Bluetooth: Щоб підключитися через Bluetooth, комп’ютер (або інший пристрій iOS) повинен бути відкритим. На пристрої iOS перейдіть до Налаштування і увімкніть Bluetooth. Виберіть пристрій, який потрібно прив’язати до пристрою iOS, зі списку пристроїв, які можна виявити.
 • USB: Підключіть свій пристрій iOS до комп’ютера за допомогою кабелю, який додається до нього.

Щоб від’єднати, вимкніть особисту точку доступу, від’єднайте кабель USB або вимкніть Bluetooth, залежно від того, який метод ви використовуєте. В iOS 13 можна використовувати Центр керування щоб швидко вмикати або вимикати персональну точку доступу. Важко натиснути значок літака , щоб розгорнути параметри, а потім натисніть Особиста точка доступу.

Використання миттєвої точки доступу

Якщо на вашому мобільному пристрої працює ОС iOS 8.1 або пізнішої версії, а на вашому Mac – ОС X Yosemite або пізнішої версії, ви можете скористатися миттєвою точкою доступу для доступу до особистої точки доступу без введення пароля. Він працює, коли два пристрої знаходяться поруч один з одним.

 • На пристрої iOS має бути ввімкнено персональну точку доступу Налаштування > Особиста точка доступу.
 • Ви повинні мати план стільникового зв’язку для особистої точки доступу.
 • Обидва пристрої мають увійти в iCloud з однаковим ідентифікатором Apple.
 • На обох пристроях має бути ввімкнено Bluetooth.
 • На обох пристроях має бути ввімкнено Wi-Fi.

Щоб підключитися до особистої точки доступу:

 • На Mac виберіть назву пристрою iOS, що надає персональну точку доступу, у меню стану Wi-Fi у верхній частині екрана.
 • На іншому пристрої iOS перейдіть до Налаштування > Wi-Fi і виберіть назву пристрою iOS, що надає персональну точку доступу.

Пристрої автоматично відключаються, коли ви не використовуєте з’єднання. Миттєва точка доступу потребує iPhone 5 або новішої версії, iPad Pro, iPad 5 -го покоління, iPad Air або новішої версії, або iPad mini або новішої. Вони можуть підключатися до комп’ютерів Mac від 2012 року або новіших, за винятком Mac Pro, який має бути наприкінці 2013 року або новішим. За деяких обставин особиста точка доступу може зникнути з вашого iPhone. Дізнайтесь, як це повернути, як виправити особисту точку доступу iPhone на iPhone та iOS. В інших випадках особиста точка доступу може просто перестати працювати. Щоб вирішити цю проблему, перевірте, як її виправити, якщо особиста точка доступу iPhone не працює.