Saltar al contenido

Як налаштувати та використовувати режим «Не турбувати» на iPhone та Apple Watch

22 de julio de 2021

Функція iPhone «Не турбувати» дозволяє вам відпочити від перебоїв, одночасно дозволяючи людям, яких ви найбільше цікавитесь, зв’язатися з вами, наприклад у випадку надзвичайної ситуації. Функція «Не турбувати» застосовує iOS 6 та новіші версії, а також усі версії watchOS, включаючи watchOS 6.

Змістовий покажчик

Як працює функція iPhone «Не турбувати»

Якщо ви не хочете, щоб вас турбували сповіщення вашого смартфона або вхідні телефонні дзвінки, ви можете вимкнути кожен із них, але тоді ніхто не зможе зв’язатися з вами. Функція «Не турбувати», яку Apple представила в iOS 6, надає вам гнучкість при мовчанні перебоїв у роботі телефону за допомогою таких функцій:

 • Вхідні дзвінки, текстові повідомлення та push-сповіщення вимикаються. Ви все ще отримуєте їх, тому згодом ви зможете перевірити свою голосову пошту та інші сповіщення, але ваш телефон не видаватиме шуму та вібруватиме, а його екран не засвітиться.
 • Функцію «Не турбувати» можна запланувати для автоматичного ввімкнення та вимкнення, наприклад, перед сном та вранці, коли ви прокидаєтесь, або ви можете активувати її вручну.
 • Важливі контакти, такі як члени родини або Вибране, можуть отримати дозвіл на зв’язок з вами, навіть коли активна функція «Не турбувати».
 • Якщо телефонний номер намагається зателефонувати вам двічі протягом трьох хвилин, функція «Не турбувати» дозволить це зробити. Наприклад, це корисно у надзвичайних ситуаціях.
 • Не турбувати можна налаштувати активувати під час руху. Він буде блокувати дзвінки та текстові повідомлення, щоб забезпечити безпеку.

Інструмент «Не турбувати» працює і на iPad. Apple розділила операційну систему для iPhone та iPad подвійним випуском iOS 13 та iPadOS 13.

Налаштуйте режим «Не турбувати» на iPhone

Налаштування режиму «Не турбувати» на iPhone вимагає лише декількох натискань.

 1. Торкніться значка Налаштування додаток, щоб відкрити його.

 2. Торкніться Не турбувати.

 3. Увімкніть Не турбувати тумблер. Ви також можете ввімкнути режим «Не турбувати» за допомогою Центру керування. Проведіть вгору від нижньої частини екрана телефону (або проведіть вниз праворуч угорі на iPhone X та пізніших моделях), щоб відкрити Центр керування, а потім торкніться значка місяця, щоб увімкнути режим «Не турбувати»

Розклад активації «Не турбувати»

Функцію «Не турбувати» можна запланувати для автоматичної активації та деактивації у вказаний вами час.

 1. Торкніться значка Налаштування додаток.

 2. Торкніться Не турбувати.

 3. Увімкніть За розкладом тумблер.

  Три екрани iOS, на яких відображається кнопка

 4. Торкніться значка Від коробці. Перемістіть колеса, щоб встановити час, коли ви хочете, щоб функція була ввімкнена.

 5. Торкніться значка До і встановіть час, коли його потрібно вимкнути.

Налаштуйте параметри «Не турбувати»

Торкніться Налаштування > Не турбувати для налаштування параметрів режиму «Не турбувати»:

 • Тиша: Виберіть стан, при якому режим «Не турбувати» буде приглушувати сповіщення та дзвонити, коли його активовано, Завжди або лише Поки iPhone заблоковано.
 • Дозволити дзвінки з: Дозволяє здійснювати деякі дзвінки, коли ввімкнено режим «Не турбувати». Ви можете вибрати із створених вами груп контактів, до яких буде дозволено. Наприклад, виберіть Обране з адресної книги.

Спеціальні групи контактів не можна створити на iPhone. Щоб створити його для використання з режимом «Не турбувати» на своєму iPhone, створіть його в додатку «Контакти» на робочому столі та синхронізуйте з iPhone.

 • Неодноразові дзвінки: Посуньте до УВІМК так що, коли один і той же номер дзвонить двічі протягом трьох хвилин, дзвінок буде здійснено, навіть якщо особа не перебуває у вибраному списку Дозволити дзвінки з контактів.

Як перевірити, чи ввімкнено режим «Не турбувати»

Перевірте правий верхній кут екрана iPhone. Якщо режим «Не турбувати» працює, відображається піктограма півмісяця. На iPhone X ця піктограма тут не відображатиметься (у цій моделі обмежено місце). Натомість відкрийте Центр керування, провевши пальцем вниз від верхнього правого кута, щоб перевірити, чи він активний.

Не турбуйте на Apple Watch

Apple Watch може приймати та здійснювати телефонні дзвінки та текстові повідомлення, а також підтримує режим «Не турбувати». Існує два способи керування режимом «Не турбувати» на годиннику: налаштування за замовчуванням та вручну. За замовчуванням для Apple Watch встановлені ті самі налаштування режиму «Не турбувати», що й на вашому iPhone, включаючи планування. Ви не можете змінити їх на Apple Watch.

Не турбувати Місяць значок на Apple Watch

Щоб вручну активувати режим «Не турбувати» на годиннику, проведіть пальцем вгору від нижньої частини екрана Apple Watch, щоб відкрити його Погляди. У watchOS 1 і 2 проводьте пальцем ліворуч праворуч, доки не дійдете до першого Погляду, який включає піктограми для AirPlay і Режим польоту. Торкніться значка місяця для Не турбувати. На годиннику можна вибрати тривалість режиму «Не турбувати»:

 • Увімкнено вмикає його на невизначений час.
 • Увімкнено протягом 1 години починає діяти годину, щоб режим «Не турбувати» був активним.
 • До цього вечора вимкне режим «Не турбувати» пізніше цього дня.
 • На поки я не піду використовує ваше поточне місцезнаходження, і коли годинник виявляє, що ви залишили це місце, він вимикає режим «Не турбувати».

Не турбуйте за кермом

Якщо iOS 11 або новіша версія на вашому iPhone, функція «Не турбувати» додає новий рівень конфіденційності та безпеки під час руху, щоб запобігти відволіканню від водіння. Якщо ввімкнено режим «Не турбувати під час руху», ви не будете отримувати сповіщення під час руху, які можуть спокусити вас відвести погляд від дороги. Активуйте режим «Не турбувати під час руху», виконавши такі дії:

 1. Торкніться Налаштування > Не турбувати.

 2. В Не турбуйте за кермом розділу, торкніться Активувати і виберіть, коли функцію активовано.

  • Автоматично: Якщо ваш телефон виявляє кількість та швидкість руху, через які здається, що ви перебуваєте в машині, це вмикає цю функцію. Однак це може спричинити помилки, оскільки ви можете бути пасажиром або в автобусі чи поїзді.
  • При підключенні до автомобільного Bluetooth: Якщо ваш телефон підключається до Bluetooth у вашому автомобілі, коли цей параметр увімкнено, функція «Не турбувати» активується автоматично, поки не від’єднається знову.
  • Вручну: Додає опцію до Центру керування, щоб ви могли вмикати режим «Не турбувати під час руху» вручну.
 3. Поверніться до меню «Не турбувати», а потім торкніться Автовідповідь на.

 4. Виберіть, хто отримає автоматичну відповідь, коли надходить повідомлення, коли активний режим «Не турбувати під час руху». Ви можете вибрати Ніхто, Останні контакти, Вибране, або Усі контакти.

 5. У меню «Не турбувати» натисніть Автовідповідь. Потім встановіть повідомлення, надіслане тим, хто намагається з вами зв’язатися. Ці контакти у Вибраному можуть отримати вам повідомлення, якщо вони надішлють слово «терміново» у відповідь на ваше повідомлення з автоматичною відповіддю.

  Три екрани iOS, на яких зображено режим

Додайте «Не турбувати під час руху» до Центру управління

Виконайте ці кроки, щоб додати зручний ярлик у Центр керування, який дозволяє швидко перемикати режим «Не турбувати під час руху».

 1. Торкніться Налаштування.

 2. Торкніться Центр управління.

 3. Торкніться Налаштування елементів керування.

  Три екрани iOS, на яких відображається Центр керування, Налаштування елементів керування та зелена кнопка плюс, щоб додати в Центр керування режим

 4. Торкніться зеленого + поруч з Не турбуйте під час руху.