Saltar al contenido

Як налаштувати та використовувати Alexa Hunches

31 de marzo de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Передчуття ввімкнено за замовчуванням, тому Alexa може запитати вас, чи хочете ви ввімкнути передчуття. Казати так якщо ви збираєтеся використовувати його в майбутньому, або немає якщо ти не будеш.
 • Увімкніть Alexa Hunches для виконання автоматичних дій: Додаток Alexa > більше > Налаштування > Передчуттяі торкніться дій, які потрібно автоматизувати.
 • Щоб будь-коли вимкнути Alexa Hunches, скажіть: «Alexa, disable Hunches».

У цій статті пояснюється, як налаштувати та використовувати Alexa Hunches.

Що таке Alexa Hunches?

Alexa Hunches відстежує ваші щоденні звички та дозволяє Alexa виконувати практичні завдання з вашого дозволу. Наприклад, Hunches дозволить Alexa вимкнути світло у вашій вітальні після того, як ви лягли спати ввечері, якщо ви забули. Якщо Hunches коли-небудь запропонує щось, що ви не хочете, ви можете підтвердити або відхилити пропозицію за допомогою голосової команди. Ви також можете налаштувати Alexa на автоматичне виконання дій на основі здогадок, якщо ви не хочете підтверджувати кожну пропозицію вручну або взагалі вимкнути здогадки, якщо ця функція вас не цікавить.

Як працюють здогади Alexa?

Alexa Hunches працює, відстежуючи щоденне використання розумних домашніх пристроїв, таких як розумні світильники, термостати та роботи-пилососи. З часом він дізнається, коли ви активуєте та дезактивуєте різні пристрої, що дозволяє йому робити корисні пропозиції, якщо він відчуває, що ви забули зробити щось, що, на його думку, є частиною вашої звичайної роботи. Ось приклад дії Alexa Hunches:

 1. З часом ви завжди вимикаєте світло у своєму будинку перед сном.

 2. Ви активуєте вимикайте світло, якщо ви спите здогадка, або вручну в додатку Alexa, або погодившись, коли Alexa запропонує це.

 3. Одного разу вночі ви забули вимкнути світло у вітальні.

 4. Alexa Hunches автоматично вимкне світло. Якщо ви не активували автоматичну дію, Alexa запитає вас перед виконанням дії Hunch, як-от вимкнути світло чи налаштувати термостат.

Як ви встановлюєте передчуття на Alexa?

Функцію здогадок увімкнено за замовчуванням, але ви можете вручну встановити потрібні здогадки та вимкнути ті, які вам не потрібні. Кількість доступних здогадок залежатиме від того, скільки інтелектуальних пристроїв у вас удома та часу, який Alexa мала, щоб вивчити ваші процедури. Alexa може час від часу запитувати вас, чи хочете ви ввімкнути здогадку, і в цьому випадку ви можете відповісти «так» або «ні» залежно від того, чи хочете ви, щоб вона використовувала цю здогадку. Ви також можете сказати: «Алекса, у вас є якісь передчуття?» Якщо у нього є якісь передчуття, він дасть вам можливість увімкнути їх, якщо хочете. Ось як налаштувати інтуїції на Alexa:

 1. Відкрийте програму Alexa на своєму телефоні.

 2. Торкніться більше.

 3. Торкніться Налаштування.

 4. Торкніться Передчуття.

 5. Торкніться Налаштуйте здогади. Якщо ви не бачите цю опцію, можливо, Alexa ще не встигла розвинути жодних здогадок. Використовуйте Alexa та свої смарт-пристрої від кількох днів до кількох тижнів, а потім перевірте знову.

 6. Натисніть a Hunch, тобто Вимкніть світло, якщо ви спите.

 7. Торкніться Далі.

  Додаток Alexa з виділеними пунктами «Налаштувати здогади», «Вимкнути світло» та «Далі».

 8. Виберіть інтелектуальні пристрої, якими Alexa Hunches має керувати за допомогою цього передчуття. Цей список міститиме релевантні пристрої, як-от ліхтарі для передчуття, пов’язаного зі світлом, або ваш робот-пилосос для припущення, пов’язаного з пилососом.

 9. Торкніться Готово.

  Програма Alexa з виділеними Далі та Готово

Як запобігти сповіщенням від Alexa Hunches

Коли ви вмикаєте Alexa Hunches, за замовчуванням Alexa запитує вас або надсилає push-сповіщення, перш ніж діяти на будь-яку нову здогадку. Якщо ви не хочете отримувати ці запити чи push-повідомлення, ви можете вимкнути їх.

Якщо ви налаштували автоматичні дії за допомогою методу, описаного вище, Alexa продовжить виконувати ці здогадки без запиту дозволу. Наступні інструкції лише заважають Alexa пропонувати нові припущення. Щоб увімкнути нові припущення в майбутньому, ви можете вручну перевірити наявність пропозицій у додатку Alexa. Ось як заборонити Alexa Hunches надсилати сповіщення:

 1. Відкрийте програму Alexa на своєму телефоні.

 2. Торкніться більше.

 3. Торкніться Налаштування.

 4. Торкніться Передчуття.

  Додаток Alexa з виділеними «Більше», «Налаштування» та «Підчуття».

 5. Торкніться Налаштування (значок шестірні).

 6. Торкніться Відчуття пропозицій щоб вимкнути сповіщення.

  Додаток Alexa з виділеними параметрами, увімкненими пропозиціями здогадок і вимкненими пропозиціями здогадок

  Якщо торкнутися Мобільні повідомлення натомість Alexa попросить дозволу, перш ніж діяти на основі передчуття, але не надішле push-повідомлення на ваш телефон.

Як зупинити передчуття на Alexa?

Якщо ви більше не хочете використовувати здогадки, ви можете будь-коли вимкнути цю функцію, сказавши: «Alexa, вимкни здогадки». Ви також можете вимкнути окремі автоматичні дії, якщо ви не хочете, щоб Alexa виконувала деякі з них, але хочете, щоб вона продовжувала виконувати інші. Наприклад, ви можете захотіти, щоб Alexa Hunches вимикала світло, коли ви виходите з дому, але не активувала ваш роботизований пилосос. Ось як зупинити індивідуальні передчуття на Alexa:

 1. Відкрийте програму Alexa на своєму телефоні.

 2. Торкніться більше.

 3. Торкніться Налаштування.

 4. Торкніться Передчуття.

  Додаток Alexa з виділеними «Більше», «Налаштування» та «Підчуття».

 5. Торкніться Налаштування (значок шестірні).

 6. Торкніться передчуття в розділі автоматичних дій, тобто пилососи.

 7. Торкніться перемикача, щоб вимкнути автоматичну дію.

  Програма Alexa з виділеними перемикачами «Налаштування», «Пилососи» та «Пилососи».

  Повторіть ці дії для кожної додаткової автоматичної дії, яку потрібно вимкнути.

FAQ

 • Як підключити Alexa до Wi-Fi?

  Щоб підключити Alexa та пристрій із підтримкою Alexa до Wi-Fi, торкніться Alexa Меню (три рядки) > Налаштування > Додати новий пристрій. Виберіть свій пристрій із підтримкою Alexa, наприклад Echo, і виберіть його модель. Далі перейдіть до програми Alexa та торкніться Продовжити. Дотримуйтеся вказівок, щоб підключити пристрій до Wi-Fi вашого смартфона.

 • Що таке режим Super Alexa?

  Режим Super Alexa — це «пасхальне яйце» Alexa, створене розробником і видавцем відеоігор Konami. Super Alexa служить тільки для того, щоб розсмішити геймерів. Щоб активувати режим Super Alexa, скажіть: «Alexa, вгору, вгору, вниз, вниз, вліво, вправо, вліво, вправо, B, A, старт».

 • Чому Alexa блимає зеленим?

  Якщо ваш пристрій із підтримкою Alexa, наприклад Echo, блимає зеленим, це означає, що ви розмовляєте або маєте вхідний дзвінок. Пристрій продовжуватиме блимати зеленим, доки виклик не завершиться.

 • Чому Alexa блимає синім?

  Якщо ваш пристрій із підтримкою Alexa, наприклад Echo, блимає синім, це означає, що ваш пристрій активно слухає вас. Якщо пристрій із підтримкою Alexa вас не чує, спробуйте голосно сказати слово пробудження біля пристрою, і ви знову побачите синє кільце.