Saltar al contenido

Як налаштувати та використовувати iTunes Match на iPhone

30 de julio de 2021

За щорічну плату iTunes Match синхронізує вашу музику на всіх ваших пристроях Apple та забезпечує веб-резервну копію на випадок втрати будь-яких файлів. Послуга створює єдину бібліотеку, якою ви ділитесь між вашими Mac, iPhone, iPad та iPod Touch, і якщо ви додаєте пісню в одному місці, вона автоматично з’являється в інших. Ось як увімкнути iTunes Match та користуватися послугою. Ці інструкції стосуються iTunes 10.5.2 та новіших версій, а також пристроїв із iOS 5 та новіших версій.

Змістовий покажчик

Як налаштувати відповідність iTunes в iTunes

Щоб налаштувати iTunes Match на своєму комп’ютері, скористайтесь iTunes Store. Незважаючи на те, що можна підписатись на iTunes Match з вашого iPhone або iPod touch, ви можете завантажувати та поєднувати пісні лише з настільної програми iTunes.

 1. Відкрийте iTunes.

 2. Виберіть Зберігати.

  iTunes на Mac із виділеним заголовком Store

 3. Прокрутіть унизу екрана та виберіть iTunes Match.

  iTunes на Mac із виділеним елементом iTunes Match

 4. На наступному екрані виберіть Підпишіться. Щоб підписатися, вам потрібен обліковий запис iTunes з дійсною кредитною карткою.

  Екран iTunes Match з виділеною кнопкою Підписатися

 5. Увійдіть в обліковий запис iTunes, до якого ви хочете додати свою музику.

 6. iTunes Match сканує вашу бібліотеку, надсилає інформацію до Apple і синхронізує вашу бібліотеку з iTunes Store. Усі пісні, що знаходяться як у вашій бібліотеці iTunes, так і в магазині, будуть відповідати вашому обліковому запису.

 7. iTunes аналізує вашу бібліотеку та завантажує її у хмару разом із обкладинкою альбому.

 8. Після завантаження всіх ваших пісень на екрані з’являється повідомлення про те, що процес завершено. Виберіть Готово, а потім поділіться своєю музикою з пристроями, які мають доступ до вашого ідентифікатора Apple.

Використовуйте iTunes Match на iPhone та iPod Touch

Керування музикою на пристрої iOS раніше вимагало синхронізації з настільним комп’ютером. За допомогою iTunes Match ви додаєте потрібні пісні на свій iPhone або iPod touch, не підключаючи пристрій iOS до комп’ютера, оскільки ваша бібліотека синхронізується з хмарою. Пов’язавши ваш iPhone або iPod touch з iTunes Match, ви видаляєте всю музику на вашому пристрої, щоб замінити її на вашу онлайн-бібліотеку. Ви не втрачаєте музику назавжди – вона все ще знаходиться в бібліотеці iTunes вашого комп’ютера та вашому обліковому записі iTunes Match, – але пристрій стерто. Якщо ви ретельно підготували музику на своєму пристрої, вам доведеться починати все з нуля. Ви також не можете використовувати синхронізацію для управління музикою, якщо не вимкнете iTunes Match.

Як увімкнути iTunes Match на iPhone та iPod touch

Виконайте наступні дії, щоб увімкнути iTunes Match на вашому iPhone, iPad або iPod Touch:

 1. Відкрийте Налаштування додаток.

  Додаток Налаштування iPad

 2. Торкніться Музика.

  Програма

 3. Перемістіть iTunes Match повзунок до Увімк. / Зелений.

 4. Якщо відображається попередження, торкніться Увімкнути.

 5. Пристрій видаляє всю музику та замінює її списком бібліотеки, яку ви зберігаєте в хмарі.

Завантажте пісні iTunes Match Songs на пристрій iOS

Ви можете додати музику з iTunes Match на свої пристрої двома способами:

 • Щоб завантажити пісню з iTunes Match, перейдіть у програму «Музика» і торкніться піктограми хмари поруч із піснею. Щоб завантажити альбом, торкніться значка хмари у верхній частині екрана альбому.
 • Коли ви натискаєте пісню для прослуховування, вона автоматично завантажується. Хоча пісня відтворюється так само, як і на вашому пристрої, вона фактично завантажується та відтворюється по ходу. Наступного разу вам не доведеться його завантажувати; він буде у вашому сховищі.

Що означає хмарна піктограма в iTunes Match

Якщо iTunes Match увімкнено, біля кожного виконавця чи пісні з’являється піктограма хмари. Цей значок означає, що пісня або альбом доступні у програмі iTunes Match, але не завантажені на пристрій. Піктограма хмари зникає під час завантаження пісень.

Бібліотека iTunes із виділеною піктограмою хмари

Як зберегти дані при використанні iTunes Match

Якщо ви плануєте завантажити багато пісень на свій iPhone, підключіться до мережі Wi-Fi, а не використовуйте стільникові дані. Wi-Fi є швидшим і не враховується щомісячним лімітом даних. Більшість iPhone мають певні обмеження на щомісячне використання даних, і більшість музичних бібліотек є великими. Якщо ви використовуєте стільниковий зв’язок для завантаження пісень, ви можете перевищити місячний ліміт і вам доведеться платити надмірну плату. Уникайте використання стільникових даних, виконуючи такі дії:

 1. відчинено Налаштування.

 2. Торкніться iTunes & App Store.

 3. Перемістіть Використовуйте стільникові дані повзунок до Вимкнено / білий.

  Налаштування, iTunes & App Store та Використовувати налаштування стільникових даних на iPhone

 4. Тепер, якщо ваш телефон не підключений до Wi-Fi, він нічого не завантажить.

Додайте пісні до iTunes Match

Після налаштування програми iTunes Match вам потрібно додати пісню лише на одному пристрої, щоб отримати доступ до неї на інших пристроях. Незалежно від того, копіюєте ви компакт-диск у iTunes або купуєте трек із програми Music на вашому iPhone, iTunes Match автоматично оновлює бібліотеку. Коли ваші пристрої повторно синхронізуються, зміни передаються на них.

Як видалити пісню з iTunes Match

Видалення пісні з iTunes раніше було достатньо для її видалення з усіх пристроїв, які ви синхронізували з комп’ютером. Але з iTunes Match ви маєте рішення приймати кожен раз, коли ви виймаєте пісню з бібліотеки.

 1. Клацніть правою кнопкою миші пісню, яку потрібно видалити.

  iTunes на Mac з відкритим меню бібліотеки правою кнопкою миші на пісні

 2. Виберіть Видалити Завантажити щоб зберегти пісню у вашій бібліотеці, але видалити файл із комп’ютера. Ви все одно зможете транслювати пісню, але вона не займе місця на вашому жорсткому диску.

  Меню пісні iTunes із виділеною опцією Видалити завантаження

 3. Виберіть Видалити з бібліотеки щоб видалити доріжку з комп’ютера та з iTunes Match. Він більше не відображатиметься в iTunes або на будь-якому іншому вашому пристрої.

  Меню пісні в iTunes із виділеним

 4. Якщо вибрати пісню та натиснути Видалити клавішу на клавіатурі замість екранного меню, яка видаляє пісню як з бібліотеки, так і з iCloud.

Оновіть відповідні пісні до 256K файлів AAC

iTunes Match дає вам безкоштовне оновлення всієї відповідної музики. Коли iTunes Match поєднує вашу музичну бібліотеку з базою даних iTunes, вона використовує пісні з основної бібліотеки iTunes Apple. Коли це робиться, він додає пісні у вигляді файлів AAC 256 кбіт / с (стандарт, що використовується в iTunes Store), навіть якщо пісня на вашому комп’ютері низької якості. Щоб оновити пісню до 256 кбіт / с, клацніть її правою кнопкою миші в iTunes і виберіть Видалити Завантажити щоб очистити існуючу доріжку з комп’ютера. Коли ви натискаєте хмара значок щоб завантажити його знову, нова версія – це пісня вищої якості з основної бібліотеки. Якщо ви передплатили iTunes Match до виходу Apple Music, можливо, вам цікаво, чи все ще вам потрібні обидва. Ми отримали інформацію, яка допоможе вам прийняти рішення в I have Apple Music. Чи потрібен iTunes Match?