Skip to content

Як налаштувати та використовувати WhatsApp на iPhone

28 de Червень de 2021

WhatsApp – це популярна безкоштовна служба обміну повідомленнями, і користуватися нею безкоштовно. Користувачі можуть обмінюватися зображеннями, текстами та відео на iPhone, Android та інших мобільних платформах. Можливо, оскільки він є конкурентом програми Apple Messages, WhatsApp може не бути інтуїтивно зрозумілим для деяких користувачів iPhone. Цей посібник описує, як користуватися WhatsApp на вашому iPhone.

Як налаштувати та використовувати WhatsApp на вашому iPhone

WhatsApp доступний на iOS і його можна завантажити в звичайному режимі. Однак є кілька речей, про які слід пам’ятати перед завантаженням.

 1. Зайдіть в App Store і завантажте WhatsApp. Користувачі iOS 8 більше не можуть створювати нові облікові записи або повторно перевіряти наявні. Якщо у вас є обліковий запис WhatsApp, який зараз активний і працює на iOS 8, оновіть свій телефон, щоб надалі користуватися послугою.

 2. Створіть обліковий запис WhatsApp. Відкрийте WhatsApp і виберіть Погодьтесь і продовжуйте до погодитися з політикою конфіденційності.

 3. Введіть і підтвердьте свій номер телефону.

 4. WhatsApp підтверджує номер, надсилаючи вам шестизначний код активації. Введіть цей код, щоб завершити процес перевірки.

 5. Після підтвердження вашого облікового запису WhatsApp надає вам можливість ввести своє ім’я та зображення профілю. Хоча ім’я потрібно, ви можете вибрати фотографію зараз або виконати цей крок пізніше.

 6. WhatsApp запитує доступ до ваших контактів. Виберіть Гаразд дати йому дозвіл. Хоча це не потрібно, воно імпортує ваші контакти та показує, хто з ваших друзів та сім’ї використовує додаток.

 7. Після надання WhatsApp доступу до ваших контактів, з’являється екран чатів. Торкніться значка олівець і папір в правому верхньому куті, щоб розпочати новий чат.

  Кнопка OK, Нова кнопка чату в WhatsApp на iOS

 8. З’явиться ваш список контактів. Хто з фразою “Привіт! Я використовую WhatsApp” під своїм ім’ям, не активний у службі. Однак у всіх друзів, які використовують програму, ймовірно, є зображення профілю. Якщо вони наразі активні в службі, під їх ім’ям ви бачите слово “Доступно”. Щоб запросити своїх друзів скористатися послугою, прокрутіть униз і торкніться Запросіть друзів до Whatsapp.

Як користуватися WhatsApp

Унизу екрана розташовано п’ять піктограм: Статус, Дзвінки, Камера, Чати та Налаштування. Вибирайте Дзвінки до відобразити екран, що дозволяє здійснити голосовий або відеодзвінок через WhatsApp через Wi-Fi або за допомогою стільникових даних. Для початку виберіть телефон у правому верхньому куті екрана. Потім виберіть телефон , щоб здійснити голосовий дзвінок, або торкніться значка відеокамера , щоб здійснити відеодзвінок.

Як встановити статус WhatsApp

Виберіть Статус , щоб встановити свій статус. Торкніться значка олівець , щоб написати новий статус. Виберіть камери , щоб додати фотографію з галереї або зробити нову.

Налаштування WhatsApp

Останній розділ, який слід переглянути Налаштування. Звідси ви можете побачити свої улюблені (позначені зірочками) повідомлення, налаштування облікового запису, налаштування чату, налаштування сповіщень, а також використання даних та пам’яті.

 • Рахунок: Увімкніть параметри конфіденційності та безпеки, а також двохетапну перевірку. Тут також можна змінити свій номер, якщо це необхідно.
 • Чати: Виберіть спосіб резервного копіювання різних чатів.
 • Повідомлення: Керуйте своїми сповіщеннями про WhatsApp.
 • Використання даних та зберігання: Увімкніть або вимкніть автоматичне завантаження мультимедіа, виберіть низький рівень використання даних тощо.

Кнопка дзвінка, Параметри стану, Піктограма налаштувань у WhatsApp на iOS