Skip to content

Як налаштувати яскравість iPad

7 de Липень de 2021

IPad має функцію автоматичної яскравості. Ця функція змінює дисплей iPad залежно від навколишнього освітлення. Іноді цього недостатньо, щоб отримати дисплей в самий раз Ось кілька способів регулювання яскравості екрану iPad. Ці інструкції стосуються iPadOS 14, iPadOS 13 та iOS 12 до iOS 10.

Як відрегулювати яскравість у Центрі управління

Центр управління iPad – це зручний спосіб налаштувати кілька налаштувань, незалежно від того, яку програму ви відкрили. Ось як ним користуватися:

 1. Відкрийте Центр управління просунувши палець вниз від верхнього правого кута екрана.

 2. Регулятори яскравості є одним із двох вертикальних повзунків, поряд з регулятором гучності. Переміщуйте повзунок вгору та вниз, щоб відрегулювати яскравість. Налаштування яскравості на iPad є одним із способів заощадити заряд акумулятора. Це дозволяє використовувати планшет довше, перш ніж він потребує заряду.

  Як налаштувати яскравість iPad

 3. Натисніть кнопку Додому кнопку або торкніться будь-де на екрані, щоб закрити Центр керування.

Як налаштувати яскравість у налаштуваннях

Ви також можете налаштувати яскравість iPad за допомогою програми Налаштування. Ось як:

 1. Відкрийте програму Налаштування.

  Як видалити фільми з iPad

 2. Торкніться Відображення та яскравість від колонки ліворуч.

  Як налаштувати яскравість на iPad

 3. Перетягніть Яскравість повзунок ліворуч та праворуч для регулювання яскравості. Можливо, вам доведеться відрегулювати яскравість, щоб компенсувати відблиски при використанні iPad поза приміщенням або зменшити його при читанні вночі.

  Як налаштувати яскравість на iPad

 4. Налаштуйте інші параметри, такі як Нічна зміна, Розмір тексту, і Жирний текст.

Як користуватися нічною зміною

Налаштування Display & Brightness забезпечує доступ до функції Night Shift. Поки активована функція «Нічна зміна», кольоровий спектр iPad змінюється, щоб обмежити синє світло, щоб допомогти вам краще заснути після використання iPad. Від Відображення та яскравість установок, виберіть Нічна зміна щоб налаштувати функцію. Торкніться Від до щоб вказати час, протягом якого буде активна Нічна зміна. Вибирайте Захід сонця до сходу сонця щоб зробити це автоматичним. Відрегулюйте Колірна температура повзунок внизу, щоб контролювати температуру світла, коли увімкнена Нічна зміна.

Меню Night Shift на iPad

Як налаштувати розмір тексту та жирний текст

Параметр Розмір тексту регулює розмір тексту, коли програма використовує динамічний тип. Це робить тип більшим або меншим, щоб компенсувати погіршення зору. Якщо увімкнути жирний текст, більшість звичайних текстів стають жирними, що полегшує його читання. Не всі програми використовують Dynamic Type.

Як увімкнути та вимкнути справжній тон

Якщо у вас є нещодавня модель iPad, наприклад 9,7-дюймовий iPad Pro, ви можете побачити можливість увімкнути або вимкнути True Tone. True Tone – це нова технологія, яка імітує поведінку природного світла на об’єктах, виявляючи навколишнє світло та налаштовуючи дисплей iPad відповідно до нього. У реальному житті аркуш паперу може варіюватися від дуже білого під штучним світлом лампочки до трохи жовтого під сонцем. True Tone намагається імітувати це для дисплея iPad.